Jump to content

Propozycja gadżetów związanych z forum

kar01

Zakupem jakiego forumowego gadżetu był(a) byś zainteresowany(a)?  

636 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tak chodząc po różnych forach motoryzacyjnych nie trudno stwierdzić, że prawie każde takie forum ma własną naklejkę/grawerkę. Fajnie by było gdyby nasze forum też wprowadziło coś takiego ;) Osobiście uważam, że bardzo ładnym akcentem byłby zarys czerwony tego auta z lewej części banera KA- jest dyskretny i bardzo oryginalny :)

Co Wy no i oczywiście kierownictwo na to? :D

Ankieta ma charakter orientacyjny ;)

Cholera, maestro00 zauważył, że nie dodałem opcji 'ramka na tablicę' :wallbash::wallbash::wallbash:

• Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo dobry pomysł z taką mała wlepką, jestem jak najbardziej ZA !

Małe OT. Kar01 widzę że masz takie autko jak, więc zapraszam do klubu: Polo Klub Polska.

Aoox, już tam jestem, od ponad roku :P

Ale tamte grawerki szczerze mówiąc średnio mi się podobają.... Logo w ogóle jest takie sobie.

maestro00, już mam, nie wpadłem na to, że trzeba to zrobić w 1 poście :oops:

Super projekt koszulki, też myślałem o czymś takim :good:

Naklejek na aucie nie musisz naklejać, ale na szybie od środka grawerkę czemu nie? I nie koniecznie musi być to forma promocji forum (chyba lepiej uderzać w jakość, a nie ilość użytkowników), aczkolwiek może. A takie wiadro, to kwestia indywidualna, ale ja chętnie bym zakupił ;)

Tylko że wiadra trzeba kupić 2 od razu :D

W sumie naklejkę też można nakleić na wiadro.

Moim zdaniem naklejka na szybie wygląda trochę badziewnie, chyba że byłaby to jakaś transparentna.

Ramki chromowane - dobra promocja forum ale nie wiem czy nie wyglądają nieco odpustowo :o

Osobiście lubię gdy na pierwszy plan rzuca się auto a nie wyzywająca ramka/tablica - u siebie mam wywalone plastikowe ramki aby tablica była jak najbardziej smukła (podłożone piankowe paski aby lakier się nie przecierał)

Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

@edit

Właśnie się dowiedziałem że grawerki to właśnie transparentne naklejki :oops:

maestro00, zgadzam się z tym, że odpustowo :D A co do naklejek na szybę, to właśnie piszę- grawerki, czyli coś w stylu jak masz auto z salonu i na tylnej szybie naklejka przezroczysta z napisem, który wygląda jak wygrawerowany w szkle;)