Skocz do zawartości

Propozycja gadżetów związanych z forum


kar01

Zakupem jakiego forumowego gadżetu był(a) byś zainteresowany(a)?  

636 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chodząc po różnych forach motoryzacyjnych nie trudno stwierdzić, że prawie każde takie forum ma własną naklejkę/grawerkę. Fajnie by było gdyby nasze forum też wprowadziło coś takiego ;) Osobiście uważam, że bardzo ładnym akcentem byłby zarys czerwony tego auta z lewej części banera KA- jest dyskretny i bardzo oryginalny :)

Co Wy no i oczywiście kierownictwo na to? :D

 

Ankieta ma charakter orientacyjny ;)

 

Cholera, maestro00 zauważył, że nie dodałem opcji 'ramka na tablicę' :wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Aoox, już tam jestem, od ponad roku :P

Ale tamte grawerki szczerze mówiąc średnio mi się podobają.... Logo w ogóle jest takie sobie.

 

maestro00, już mam, nie wpadłem na to, że trzeba to zrobić w 1 poście :oops:

Super projekt koszulki, też myślałem o czymś takim :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejek na aucie nie musisz naklejać, ale na szybie od środka grawerkę czemu nie? I nie koniecznie musi być to forma promocji forum (chyba lepiej uderzać w jakość, a nie ilość użytkowników), aczkolwiek może. A takie wiadro, to kwestia indywidualna, ale ja chętnie bym zakupił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiadra trzeba kupić 2 od razu :D

W sumie naklejkę też można nakleić na wiadro.

Moim zdaniem naklejka na szybie wygląda trochę badziewnie, chyba że byłaby to jakaś transparentna.

Ramki chromowane - dobra promocja forum ale nie wiem czy nie wyglądają nieco odpustowo :o

Osobiście lubię gdy na pierwszy plan rzuca się auto a nie wyzywająca ramka/tablica - u siebie mam wywalone plastikowe ramki aby tablica była jak najbardziej smukła (podłożone piankowe paski aby lakier się nie przecierał)

Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

 

@edit

Właśnie się dowiedziałem że grawerki to właśnie transparentne naklejki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, zgadzam się z tym, że odpustowo :D A co do naklejek na szybę, to właśnie piszę- grawerki, czyli coś w stylu jak masz auto z salonu i na tylnej szybie naklejka przezroczysta z napisem, który wygląda jak wygrawerowany w szkle;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.