Skocz do zawartości

prośba o ocenę oklejenia samochodu


sileo85

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem szukałem i nie znalazłem na forum więc wrzucam nowy wątek - jeżeli robie to źle prośba o uwagę w komentarzu a nie kasowanie wątku.

IMG_4786.jpeg.f62aa3b3c99caeb5074aa7780d3ad2a5.jpeg

Nowy samochód, zabezpieczony folią przez renomowaną firIMG_4790.jpeg.ea4640b0a7065daedc3ae04ed3a9508d.jpegmę. Wg mnie auto oszpecone i kilkanaście tys wyrzucone - prośba o opinię bardziej doświadczonych użytkowników. 

IMG_4791.jpeg.5e2064a4250fba15e53ee700e5f696d1.jpeg

IMG_4791.jpeg

IMG_4784.jpeg

IMG_4767 (1).jpeg

IMG_4735 (1).jpeg

IMG_4736.jpeg

72114315084__3B5DFA55-96B9-44BE-BB2A-8CBE6D16BAC9.jpeg

72114296739__20AADFFC-E9AA-4B4A-BFDA-62DE651BB356.jpeg

72114295226__CB068DF7-980E-41CE-A3C7-BDE99DC32677.jpeg

Nowy samochód, zabezpieczony folią przez renomowaną firmę. Wg mnie auto oszpecone i kilkanaście tys wyrzucone - prośba o opinię bardziej doświadczonych użytkowników. Właściciel firmy twierdzi, że niedoskonałości znikną pod działaniem światła słońca - do do k... mam jechać w góry i auto wystawić na sesje słoneczne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w PPF, ale po samych zdjęciach widać ,że nie jest dobrze. Znaczek spokojnie mogli usunąć i nakleić na nowo, a to co jest wokół niego to 🤷 

Obok lamp zmarszczki wątpię żeby same się naciągły, a te wszystkie docinki parę mm od krawędzi elementu?! Sam sobie odpowiedz czy estetycznie to wygląda. 

O ile z  czasem biały płyn/woda spod PPF odparuje to reszta "defektów" dla mnie by była nie do przyjęcia 😐 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel

jest, bo jest FV - póki co zapłacona zaliczka reszta ma być zapłacona. Dzisiaj to zobaczyłem dokładnie i szczeka mi opadła. Po telefonie informacja, ze 911 to ciężki samochód do oklejenia i „klej” się przeciągnął.

jestem bardzo spokojnym człowiekiem ale jak można brać za coś takiego kasę ale przede wszystkim jak można wydać taki samochód. Nie ma ani jednego elementu, który nie posiada defektu. 

1FD946A3-6BB4-4FED-AD5F-256BC886939F.jpeg

5DD91F82-3F4E-4ED9-B393-712EEF36581E.jpeg

E607982F-5CDB-4AF2-A57D-7AE6A60A7BAB.jpeg

AFFD964A-8351-4843-972A-A9B9FC5A07E3.jpeg

F0A6BB3F-1520-40D1-A6C9-66853E94B935.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spartaczona robota. Ppf nie kładłem ale przez lata siedziałem w reklamie i przyciemnianiu szyb . Jestem sobie w stanie wyobrazić że tak jak nie raz słyszałem u "miłośników detailingu" nie da się zrobić auta żeby coś nie podeszło pod PPF i pewnie każde oklejone auto coś ma . Siłą rzeczy mi też zarówno w reklamie jak w szybach się zdążyło małe "coś". Tutaj niestety po załączonych zdjęciach widać że nie poszło dużo więcej. Firma która wykonywała usługę powinna to wsiąść na klatę i poprawić co z.....i . A nie tłumaczyć że zejdzie , bo jakieś tam przebarwienia zejdą w słońcu ale to co spieprzyli nie .

Czy dobrze widzę że na tej masce jest lakier przycięty ?

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo to wygląda. Podziwiam Twoj spokój, ja bym zawału chyba dostał na widok czegoś takiego. Aż trudno uwierzyć, że to renomowane studio, bo robota koncertowo spaprana

Wysłane z mojego SM-S916B przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to Bardzo słabo. Rozumiem że coś wpadnie to niestety jest nie uniknione. Oczywiście nie mówię że garść piachu 🤣🤣 ale te przeciągnięcia przy 911 słabe. A to jest proste miejsce. Co do narożników to też zależy jaką formatkę dostali ale mimo to powinno to być ładnie obrobione. 
@sileo85 powiedz co to za folia? A najlepiej jakie studio? 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, znana firma detailingowe właśnie pochwaliła się udaną realizacją....kolor pasuje...to ten sam samochód?

Dobra tu było zdjęcie znanego studia które pochwaliło się podobnym Porsche z którego byli dumni, usunąłem zdjęcie żeby nie robić niepotrzebnego zamieszania, auto podobne ale to nie to auto i nie to studio.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sileo85 napisał(a):

Hej, nie to jest inny kolor chyba PTC gemini blue metallic mój jest gentian blue. Mogę zagwarantować, że to nie oni. Jak sprawa się zakończy to ujawnię więcej szczegółów. 

A wiesz jaka folia mieli oklejać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.