Skocz do zawartości

Neoxal Carnauba Winter Wax


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

@NEOXAL EUROPE

I ja również chciałem podzielić się moimi wrażeniami co do WinterWaxa.

Auto umyte tylko dwa razy kwaśnym szamponem. Bodajże na przednich błotnikach leżał jakiś QD, który właśnie po zaatakowaniu kwaśnym szamponem ledwo co zipał ale lecimy dalej 😉

ADCreHeBJST5YduxsLXYqeuh_wjoA9JhjTgp_omb

 

Aplikator słoneczowy nowy.  😉

ADCreHc6yhzB8X-4dS6WBBjY0OYqHGBGTGZEA7xw

ADCreHfNV3xNI3IHJFABMI-ca45z5fnJQnrpoNSU

ADCreHdUUqXjHQWCMaV-x5Hykn40mldzyUq975WH

 

ADCreHd5gEqjCN5S1dF4HARePZMiDk4Y-bwf2n5k

 

Zaaplikowałem na połowę auta, zajeło może max 10min.

ADCreHevVN8s61DgVgyOLErCSsxfgefusXrT8FG7

 

ADCreHcx0HOmYUqxkimKDoVygufbHfsdEmLSb3uO

 

Docieranko bez problemu. Na prawdę myślałem, że będzie problem ale się myliłem :). Dotarcie bez problemowe.

 

ADCreHdzHCCwgg3ZgUxgQvXfXTMoeJz7zuXbrvhY

ADCreHcdFPY6gd8C2x6pJZD-QTs9eKaaL7ULvOON

ADCreHe2L3l9ibmt7FJlQhNsK5mhIRUxzBhj_wWV

50/50 na dachu.

 

ADCreHdmsKPtiTcWriyiHSkWeeG-j3shUdO2ZK88

ADCreHc3xa65bXTFMHoo-b5SbPHjPyv4aM3eaFzC

ADCreHdPBWAdwWYQrYA-EtKcpwjzAbM8Zycc4hdv

Efekt po. 

ADCreHePC2bvj1UhFrzM890wBQ8cSiJWMW5wo1Cz

ADCreHeCu0L8vuIy1NScbbgFhHPYFM7PX4kC7e4m

ADCreHfDuWqHmsncHZbVFAZKdFydEt1t8WFSayeU

Luźne spotrzeżenia po aplikacji.

Aplikacja banał, dotarcie banał. Auto nie było mega przygotowane. Po prostu umyte. Lakier ma już swoje lata więc idealny nie jest. Totanie bez dekontaminacji.

Zobaczymy co z trwałościa 😉

Co do samej aplikacji to porównałbym do Fusso. Możesz zostawić i nie ma problemu z poźniejszym dotarciem. Jedyne co to tradycyknie po wygraniu, jeszcze jedno finalne dotarcie puchową MF. 

Dzięki i badamy trwałość!

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęło 1.5 tygodnia od znalezienia przyczyny wadliwej partii, a nadal brak oficjalnego komunikatu producenta? Słabo, naprawdę słabo... Dodatkowo w opisie na aukcji zmieniło się "gwarantuje solidne zabezpieczenie przez 6 miesięcy" na "gwarantuje solidne zabezpieczenie na kilka miesięcy". Czyli jakieś wnioski jednak zostały wyciągnięte przez aferę z Show Carsem i Winter Waxem 😉

  • Lubię to 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia u mnie na masce leży ten wosk, a po bokach kontrolnie BSD i QD booster neoxal . Auto umyte szamponem Karchera i przy płukaniu nie powiem że od razu mi się ten temat przypomniał ...tam gdzie wosk , to tafla . Przerywana jakimiś kropelkami , niby woda spływa ale  płynie to jakoś koślawo , kurde powiem szczerze że nie na takie efekty liczyłem . Pierwsze dwie fotki , to próbki kontrolne (kto zgadnie na którym BSD? 😉 ) następna wosk neoxala.  Oczywiście jak auto umyłem, to nie minęło 24h i już zaczął padać deszcz . Teraz najlepsze ! Trzy ostatnie foty , to kropelki deszczu na masce ... kurde małe, cudowne kropelki którymi kiedyś się jarałem 😉   Tak więc przy myciu i przy płukaniu tafla , a jakby psiknać opryskiwaczem (deszcz) , to pojawiają się kropelki ? Czary 🙂  Obserwuję dalej ! 

PS: sory za foty ale dupa ze mnie , a nie fotograf !

IMG_1378.jpeg

IMG_1380.jpeg

IMG_1377.png

IMG_1379.jpeg

IMG_1353.jpeg

IMG_1356.jpeg

IMG_1358.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kładłem na wola roboczego czyli Focus MK2 kolor srebrny 23 października. Auto do teraz niemyte  i tak się prezentuje po deszczu 28 października i 10 listopada. Stoi pod chmurą i jeździ kilkadziesiąt km dziennie po mieście.

IMG_0111.jpeg

 

 

IMG_0120.jpeg

IMG_0119.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update co do mojej zabawy a Winter waxem.

Dzisiaj (12.11) popełnione mycie (prewash binder aqua z oprysku) i niestety na większości elementów tafla, woda stoi. Jak to zobaczyłem to wleciał zółty fx jako szamponik,  wax off od fireballa i na sam koniec nasze  ukochane fusso żeby mieć pewność że położę coś co faktycznie nada się na zimową aurę 😉

Od aplikacji czyli 15.11 przejechane około 1500 km.

Także no, wosk poleżał w warunkach jesiennych niecały miesiąc. Napiszę tylko bardzo wymowne - czuję niedosyt....

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj krople po deszczu, taka pogoda. Auto uwalone bo prócz miejskich dróg jeszcze podmiejskie. 
BU Touchless 80 ml na 2l z oprysku. Auto czyste. Na całym aucie tafla…

co prawda po cleanerze i w dość wilgotnych warunkach ale po wymyciu. Tydzień temu…

IMG_0226.jpeg

 

 

 

 

IMG_0266.jpeg

IMG_0263.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę potwierdzić wcześniejsze opinie. Wosk w aktualnych warunkach nie dobił nawet do 2 miesięcy. Po myciu ręcznym totalna tafla. Jakiś czas się bronił ładnymi kroplami, kolejny etap to taflowanie z zadowalającym tempem. Niestety w dniu dzisiejszym woda na połowie zabezpieczonej maski stoi i nigdzie się nie wybiera. Szkoda, może Grzegorz coś pokombinuje z ekipą i wypuszcza polepszona wersję 👍 powodzonka 😉

IMG_20231207_171931.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.