Skocz do zawartości

Cleantle - Fabriclean+


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

@Putkowski07 czyściłem alkantarę na fotelu i boczkach drzwiowych metodą kilka psików roztworu 1:10 na scrub pad, szorowanko i zebranie fibrą ile się da i nic złego się nie stało, nie stwardniała, nie wymagała rozczesywania itd.

W weekend uprałem ekstrakcyjnie yariskę. Produktu użyłem jako prespray z ciepłą (nie gorącą) wodą 1:10, od niechcenia przeszczotkowany ręcznie Vikanem i wypłukany samą wodą. 4 lata od ostatniego prania minęły, już zapomniałem że kratka na fotelach jest biała. Zapach prania czułem jeszcze kilka godzin po wyschnięciu.

(oparcie i fragment fotela w rogu jest ciemniejszy bo jeszcze mokry 😉)

IMG_1674-kopia.jpg.b9e3823dc405fe930c88349cd90bcab0.jpgIMG_1679-kopia.jpg.48e83423184c97477012e02192e35a44.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcineke napisał(a):

Fabriclean nadaje się do prania, bonetowania, czyszczenia plastików , prania fibr....bardzo uniwersalny środek.Ostatnio 70% aut robimy tym środkiem.

Bardzo dobry płyn do prania i nie tylko, zużyłem już z 2 litry. Sporo tańszy od Attack a robi również robotę. 
 

Attack zostawiłem na specjalne okazje(czytaj szczury) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor no to tak jak u nas, jak widzę że jest grubo to idzie Attack, wczoraj szedł 1:7 i zeszło pięknie, ale auto po mechaniku samochodowym to sobie wyobraż jak to wyglądało.

Ale kosztowo Fabriclean jest bezkonkurencyjny 5l kupowałem po 91 zł a Attack 275 zł różnica ogromna, w skuteczności już takiej przepaści nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, krisbe napisał(a):

Praktycznie od zawsze używam do prania. Wydajność jest tam kosmiczna patrząc na koszt opakowania.

Używałem Maxify i to dużo 🙂 Ale zrezygnowałem z proszków do prania od czasu co  pojawiły się problemy z białym osadem po wypłukaniu i wysuszeniu więc zrezygnowałem. 
 

Wiadomo że cenowo wychodzi lepiej Maxify ale wolę dołożyć 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gardor Miałem podobny problem i jego minimalizują dwie rzeczy: zejście z plukanka do 1/4 miarki na 4-5l i pranie w systemie prespray -> ODESSANIE prespraya i brudu -> natrysk i odsysanie, czyli już właściwa ekstrakcja.

Fabricleana używałem do tej pory tylko do bonnetu i tu się zdecydowanie sprawdził. Maxifi się kończy, więc może przetestuję i do prania.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można faktycznie go stosować jako prespray i plukankę? Czytałem tu o stężeniu 1:30 - nie zostawia nic po sobie na dluzsza mete? Maxifi przy zalecanym stężeniu często robiło zacieki, dopiero sypiąc 1/4 miarki na zbiornik Georga jest dobrze. Mam sporo wykładziny podłogowej do prania w poniedziałek.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.