Skocz do zawartości

Torba/organizer na kosmetyki i akcesoria


scrabit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta druga torba była (nie wiem czy nadal) w sklepie Jula, do wyrwania za 90 zł. Ja mam troszke mniejsza bez metalowej raczki i spisuje sie idealnie. Kosmetyki megsa 473 ml wchodza na styk, to samo z pół litrowymi petami. Oczywiscie rozmiary sa rózne kieszeni ale daja rade :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja dla odmiany pomyslalem nad czyms takim

http://cgi.ebay.fr/PROTOOL-SYS-ToolBox- ... 426wt_1157

Festoolowski box jest bo troche za plytki.A ten powiniwn dac rade. Jesli bedzie taka potrzeba mozna podlaczyc kolejne pieterka. ;)

Ogladalem rozne torby i wydaja sie malo praktyczne. Kurz, kazdy drobny wyciek chemi,mokra mf czy aplikator i torba do prania.

A tu oplukane i czyste :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

w casto widziałem ostatnio podobne skrzynki największa różnica miedzy nimi byłą taka ze ta marketowa nie miała tej rączki do przenoszenia ale myśle że ta akurat najważniejsza nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
e36ace, W moim przypadku właśnie ta rączka jest najważniejsza bo ta skrzyneczka jest częścią systemu i stanowi najwyższa cześć "wieży" i jakoś to trzeba transportowac.Nie podoba mi sie jedynie to ze jest czarna i nie pasuje do reszty :(

chyba że tak bo dla mnie to bez różnicy ważne że przegrody są ale ja to raczkuję dopiero i w 90 procentach i tak nie wiem o co chodzi :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko jest cokolwiek znaleźć co spelni nasze wymagania, mamy tego duzo, i w przeróżnych kształtach.

Kiedyś gdzieś czytałem post jednego z forumowiczów, to sobie zachwalał

 

http://sklep.swissvax-detailing.pl/inde ... r-bag.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciety1989, mam pewnie jak jeszcze inni Mastera i on spelnia inne zadanie, nie sluzy do przenoszenia chemi ogolnej do prac, w nim mam pochowane lepsze kosmetyki. Nie zmiescisz do niego wielu srodkow i wiekszych opakowan. A chemie uzytkowa jak gdzies jade mam w rozkladanych skrzynkach plastikowcyh, torba narzedziowa z Juli i Master z dobrociami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.