Skocz do zawartości

Torba/organizer na kosmetyki i akcesoria


scrabit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja przed wczoraj nabylem taka sama torbe jak kolega z drugiej strony tematu ( stanley XL) i musze powiedziec ze super sprawa. Mieszcza sie tam praktycznie wszystkie kosmetyki i szczotki. Wszelkiego rodzaju sciereczki trzymam osobno w plastikowym regale na kolkach z 4 szufladami nabytym na allegro :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma aparatu, nawet w tel mam stara nokie. Ale opakowaniu jest link do strony producenta tam powinna być http://www.spa-automotive.com na torbie jest napis ,, cartrend" na opakowaniu napis ,, Kofferraum organizer jak bedzie problem ze zlokalizowaniem to moze ktoś w pracy zrobi mi zdjęcie z tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zdjęcie wrzucić z tel

 

[ Dodano: 10 Lipiec 2011, 22:09 ]

organizer sorki za jakoś ale tylko tym dysponuje

 

[ Dodano: 10 Lipiec 2011, 22:16 ]

Organizer ma wymiar 54X38X26 cm ma 6 zewnetrznych kieszeni ,3 schowki wewnętrzne można składać i używać jednej części, posiada z boku uszy jak przy torbie co pomaga przy przenoszeniu .jedna z cześć można podzielić jeszcze na pól .Jest dobrej jakości.

59442a7da095f_Zdjcie001.jpg.91e31da5b3eb99459bbce20a92bdf442.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
SJake, cena torby razem z wyposażeniem co jest na zdjęciach? :wallbash:

 

Z tym co jest na zdjęciu to coś w okolicach 1200-1400.

 

SJake, fajna ale trochę droga!

 

Mnie też cena trochę zabolała, ale... :D To tyle co niecały bak paliwa.

 

SJake, ja na ta torbę już dobry rok choruje... Kiedyś;)

 

Ja też... Nie mogłem się powstrzymać. :mrgreen:

Najbardziej podoba mi się trzymanie. Dobrze wyważona i przyjemna, gładka pianka idealnie leży w dłoni. Można chodzić z gadżetami na spacer bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak dla mnie to zupełnie nie wygląda 'pancernie', a i miejsca trochę mało.. Bo kosmetyki do zapakowania to jedno, ale jeszcze akcesoria, a wtedy może się okazać, że jest zbyt ciasna.

 

Sam jestem na etapie poszukiwania dobrej torby, choć dziś wyruszyłem do garażu z takim cacuszkiem od SV i powiem Wam, że daje radę. A jak gustownie wyglądałem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

mam torbę Megs'a (tę poprzednią) i rzeczywiście jest trochę za mała. Nie widze dużej różnicy między"starą" a nową. Ciężko jest tam zmieścić wszystko czego potrzebuję (a uwierzcie cienie do powiek i pomadkę trzymam w innym miejscu:D).

 

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi a jakiej wielkości jest ta Twoje torba od SV
Standardowo wchodzi do niej 12 butelek 250 ml SV

 

Racja, przymierzyłem i wchodzi 12 tych buteleczek. Wymiary to ok. 20cm szerokości, 24cm długości i 20cm wysokości. Tyle, że właśnie starcza tylko na buteleczki i nic więcej.. Może zakupię mastera - wtedy byłaby bajka. Albo tę torbę z pierwszego postu: http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... s-bag.html Aaaalbo obie! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi napisał/a:

Racja, przymierzyłem i wchodzi 12 tych buteleczek. Wymiary to ok. 20cm szerokości, 24cm długości i 20cm wysokości. Tyle, że właśnie starcza tylko na buteleczki i nic więcej.. Może zakupię mastera - wtedy byłaby bajka. Albo tę torbę z pierwszego postu: http://www.sklep.polishan...iler-s-bag.html Aaaalbo obie! :kox:

Ja posiadam obie z tym, że torba Pinnacle Detailers Bag jest dwukrotnie większa niż Master Cooler bag SV, która za to jest termiczna.

Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi napisał/a:

Ja posiadam obie z tym, że torba Pinnacle Detailers Bag jest dwukrotnie większa niż Master Cooler bag SV, która za to jest termiczna.

No mistrzuniu! Z nieba mi spadłeś - możesz zrobić jakieś fotki? Na tych z netu nigdy nie mogę wyczaić rozmiarów i stanu faktycznego. Np. zółta MF z SV jest fajnie żółta, a już na żywo u kogoś w postach na forum żółtawa.. :)

Będę wdzięczny za takie fotki z paroma rzeczami w środku, by mieć punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Moderator
Polecam coś większego kalibru :) dużo się zmieściło, ale jeszcze nie wszystko :D jeszcze jedna by się przydała ;)

 

Obrazek

 

gdzie mozna kupic ten konkretny model ?

 

 

Szukam cos dla siebie do swojej podrecznej "artylerii". Bo obecne pojemniki nie sa za wygodne.

 

img9167p.jpg

 

Problem w tym ze wymiary minimalne to takie:

 

img9172u.jpg

 

plus minimum taka wysokość zeby takie butelki pomieścić:

 

img9171n.jpg

 

macie cos sprawdzonego ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.