Skocz do zawartości

Torba/organizer na kosmetyki i akcesoria


scrabit

Rekomendowane odpowiedzi

Rogo, mówisz masz:

 

img3690pj.jpg

 

img3691e.jpg

 

img3692t.jpg

 

img3693q.jpg

 

img3694n.jpg

 

img3695z.jpg

 

img3696ha.jpg

 

img3697o.jpg

 

img3700q.jpg

 

img3701d.jpg

 

img3702j.jpg

 

img3703u.jpg

 

img3705v.jpg

 

img3706r.jpg

 

img3707bi.jpg

 

img3708y.jpg

 

img3709h.jpg

 

 

 

BTW- jestem mega zadowolony, nie zapakowałem jeszcze środków do felg bo akurat alusy miałem robić ale środki spokojnie się jeszcze zmieszczą :ad:

 

BTW: sorki za tyle zdjęć, może nie oddają wielkości torby ale możecie mi uwierzyć jest naprawdę wielka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiadomo że całości zestawu na raz w plener nie zabieram ale to co potrzebne mieści się w 100%, torba od góry ma rzepy do których można przyczepić pokrowiec, pertraktuje właśnie z żoną żeby mi coś przeszyła na maszynie :-] do torby oczywiście jest mega pancerny pasek na ramię :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo torba ciekawa :D Tylko cena :/

Ja używam podróżnej, w sumie w dwie osoby pakowaliśmy się na 14 dni wakacji do niej ( w tym moja kobieta 8-) ) Teraz są ta kosmetyki, jako że nie było przegródek to do środka włożyłem takie organizery jak do baganiżka się czasami kupuje. Ale w twoim przypadku widzę że można mieć torbę i wszystko szybko z niej wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę osobiście polecić tą walizkę na kołach:

 

http://allegro.pl/stanley-mobilny-warsz ... 10823.html

 

kupiłem na promocji w makro za 120zl, mieszczę w niej wszystko co tylko mam - na górnym poziomie mam DAS-6, 4pady, 2x BP, fibry, ręcznik do osuszania, pędzle i inne akcesoria, w dolnej części mieści się cała gama produktów, można wkładać i wkładać miejsca nie braknie :) jak nie zapomnę zabrać z pracy aparatu to dodam zdjęcia,

 

Pozdrawiam

Bucky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że przesiadłem się na torbę
Tylko tak do konca nie jestem pewien czy ten zestaw ktory zapakowałeś jest wlasciwy. Widzę jednak ze wszystko jest nowe i "zycie" zferyfikuje co Ci jest naprawde potrzebne. No chyba ze jest to wszystko co masz i jest to sposob na przechowywanie. Jesli tak, to szybko ta torba bedzie zbyt mała :)

Tak na szybko zbyt mała ilość aplikatorów-chociażby do wosku brak,żadnej fibry .Po co Ci komplet past polerskich skoro "nic więcej" do tego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Czy te torby które pokazuje piotrl, można kupić bez wyposażenia?

 

Ja kupiłem ale na ebay.co.uk pustej w żadnym sklepie nie dostaniesz pisałem nawet do Autoglym-a i nie maja takich pustych

 

tu masz linka

http://cgi.ebay.co.uk/Autoglym-red-valet-case-bag-ideal-car-valeting-/290532734528?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item43a519b640

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wie ktoś gdzie można kupić Meguiar's International Kit Bag :roll:

jeśli ma ktoś tą torbę to mógłby wrzucić jej zdjęcie jak ona wygląda wielkościowo :?: np na tle jakiejś butelki itp itd ... tak żeby było widać jej wielkość ;) oraz niech ktoś napisze czy jest z niej zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można kupić Meguiar's International Kit Bag :roll:

jeśli ma ktoś tą torbę to mógłby wrzucić jej zdjęcie jak ona wygląda wielkościowo :?: np na tle jakiejś butelki itp itd ... tak żeby było widać jej wielkość ;) oraz niech ktoś napisze czy jest z niej zadowolony ;)

 

Pojemnością to ona nie grzeszy. Mi wszedł szampon DJ 500 ml, UC, Swirl-x, IPA 500 ml, APC 1L, płyn do szyb Meguiar's i w boczną 6-8 fibr + ze 4 aplikatory. Na początek może być ale jak ktoś chce przenosić więcej rzeczy to musi sprawić sobie większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.