Skocz do zawartości

Dyfuzor zapachowy


krzysiek555

Rekomendowane odpowiedzi

@krzysiek555 Chodzi ci o zapachy mocowane w kratkę nawiewu? Dostałem kiedyś do większego zamówienia w aso bmw coś takiego

obraz.png.edbf8246feac66d906855379cb788d3f.png

Zapach jak to w przypadku każdego innego w kratkę nawiewu długo się unosił, zdecydowanie dłużej niż wszystkie zawieszki i psikane z atomizera ale zdecydowanie nie wart swojej ceny. Jeśli miałbym za to płacić to w życiu bym tego nie kupił. Natomiast bardzo lubię

obraz.png.f2dce79b7cd19dbd412baed75c1c9ce3.png

Stosunek cena/jakośc całkiem fajny jeden z moich ulubionych form zapachu w aucie na dzień dzisiejszy 🙂 Nie wiem czy miałeś na myśli zapachy w kratę czy nie bo dyfuzor to szerokie pojęcie 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko napisać, że A5, które czyściłem miało takie urządzenie. Producenta ani rodzaju zapachu nie znam, ale działało to genialnie, won bardzo przyjemna, dawka taka, że i nienachalna przy okazji.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w ten deseń. Co jakiś czas sobie psikało, ale nie czułem, żeby było jakoś za mocno, albo żebym miał tego zapachu dość - to zresztą pewnie do ustawienia jest. Jeśli o mnie chodzi - kupiłbym.6d817176c93c548bbc93e64940701ff5.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nawiew nie kupuję. Lata temu jeden mi pociekł i uszkodził optycznie element kratki. Psikam czasem, raz na rok wrzucę coronado pod fotel.

Dzisiaj akurat kupiłem mój hit - k2 truskawkę. Po dychu w biedrze, przez przypadek. Cieszę się jak dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniże 30zł jest   "Odświeżacz powietrza dyfuzor Glade 269 ml 540 g" i ustawiając automatyczne psiknięcie co 36minut trzyma to 2 miesiące . Niby duże toto ale przy kombi lub hb dając w bagażniku fajnie zapach się roznosi po aucie , a w sedanie zawsze można np.  pod fotel wsadzić lub pod kokpit. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze Panowie jest taki na aku bez kabli tylko nie wiem jak z uzupełnianiem. 

Wczoraj kupiłem ten co wyżej leje się wodę i daje zapach jaki chce, będę testował dam znać co i jak. 

Poniżej myślę o tym Baseus Dual

229,99 zł  30%OFF | Baseus odświeżacz powietrza do samochodu dwuportowy perfumy inteligentna kontrola aplikacji zapach samochodowy z światło RGB do automatycznej bezstopniowej regulacji dyfuzor samochodowy
https://a.aliexpress.com/_ExrB8L7

Screenshot_2023-02-25-06-51-08-393_com.alibaba.aliexpresshd.jpg.91fa8ba84768ddb1d75e20841ca0ff68.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.