Skocz do zawartości

Cleantle - Ceramic Booster


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Ceramic Booster to kolejny, całkowicie nowy produkt!

Ceramic Booster przeznaczony do pielęgnacji powłok ceramicznych, grafenowych, kwarcowych.
Służy też jako samodzielne zabezpieczenie lakieru, felg, plastików zewnętrznych.

Tutaj działa zasada: im mniej zaaplikujesz tym łatwiejsza aplikacja, trzeba bardzo oszczędnie bo inaczej zacznie się mazać, najlepiej spryskać 1-2 razy aplikator mikrofibrowy (sprawdza się lepiej niż mikrofibra) i zaaplikować na małym fragmencie podobnie jak powłokę ceramiczną, następnie dotrzeć fibrą. Można warstwować.

Ma ultrahydrofobowy efekt i super sprawdza się na plastikach.

Zapach: Guma Balonowa

 

ceramic_booster_200ml_spray_1000.jpeg.a44f4ecb96f60e0cea68c7da55386d07.jpeg

Cena sugerowana:  200ml - 109,99 zł
Zastosowanie:
-pielęgnacja powłok ceramicznych, grafenowych
- samodzielne zabezpieczenie i hydrofobizacja lakieru oraz felg
-samodzielne zabezpieczenie i hydrofobizacja elementów plastikowych


Najważniejsze cechy:
-przedłuża żywotność powłok
-bardzo mocno nabłyszcza i przyciemnia lakier
-tworzy bardzo silną i trwałą powłokę hydrofobową
-łatwa i szybka aplikacja
-bardzo wysoka wydajność


Rozcieńczanie
Produkt gotowy do użycia, jednak można go dowolnie rozcieńczać, kosztem trwałości i efektu ale będzie się łatwiej aplikował jak za dużo zostanie zaaplikowane na lakier.


SPOSÓB UŻYCIA
1. Wstrząśnij produkt - spryskaj raz aplikator mikrofibrowy. Nadmierna ilość może powodować
mazanie się.
2. Rozprowadź produkt na małym fragmencie czystej powierzchni (sprawdź video tutorial).
3. Wypoleruj mikrofibrą.

 

Dostępny w sprzedaży już 20.07.2022!

Dla wnikliwych: wstrząśnijcie i sprawdźcie jak wygląda produkt w butelce przeźroczystej 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
2 godziny temu, menior napisał:

Podbijam pytanie co do trwalosci bo produkt tani nie jest? 

 

12 godzin temu, Mumins napisał:

Hej @Cleantle

Jaka jest realna trwałość produktu jako samodzielne zabezpieczenie?

Wysłane z mojego RMX3370 przy użyciu Tapatalka
 

3 miesiące z przebiegiem 4k siedzi już na starym volvo i na ten moment nie zapowiada się żeby miało w najbliższym czasie umrzeć.

Na audi które jest mega zadbane i tylko myte u detailera, ale za to robi duze przebiegi miesieczne to aplikacja byla w lutym i nadal siedzi ale już nie działa jak na samym początku, z tym że nadal hydro jest dużo lepsze niż zwykłego qd, tworza się już miejsca przytkane ale zrzut wody nadal jest.

Trwalosc to zawsze ciężki temat do określenia. Dużo wpływ ma stan lakieru i sama aplikacja. Produkt jest łatwy w aplikacji w swojej kategorii (czyli zaawansowanych polimerów/szybkich powlok), trwalosc określił bym minimum 3 miesiące lub przebieg 6k km ale to tak na zasadzie turbo bezpiecznie, ale wiem że i 5 miesięcy będzie leżał (8-10k km). Wrzucę dziś update (zdjęcie z Volvo) po myciu (3 tyg nie myte).

Na plastikach potrafi się też bardzo długo utrzymywać. Aplikowaliśmy też na oponę- co prawda tu trzeba więcej produktu zużyć ale dziala. Nie pisaliśmy o oponach bo tutaj duży wpływ ma wiek i jakość opony ale w ramach prób polecam spróbować u siebie 🙂

 

40 minut temu, FilipO napisał:

Aplikacja na mokro? Czy tylko na sucho?

Na sucho - trudniejsza ale lepszy/trwalszy efekt

Na mokro - łatwiejsza, niższa trwałość. Można np. na koniec mycia tak osuszyć lakier. Fajnym efektem jest też spryskanie stojącej tafli i w moment zostanie rozbita.

Powrzucam na dniach trochę wideo i zdjęć z ręki 🙂

Ogólnie możecie produkt rozcieńczać jeśli chcecie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć, wpadł mi w ręce testerek Ceramic Boostera i chciałbym sobie potestować 😉 Niestety auto stoi obecnie bez garażu, obecna wilgotność jest masakryczna. Czy są jakieś zalecenia ile czasu auto musi być suche po aplikacji na jałowy lakier/plastiki zewnętrzne? Chodzi mi o to, czy będzie to miało duży wpływ na trwałość, jeśli położę go za dnia rano (np. na wyglinkowaną, potraktowaną cleanerem i wymytą płynem do inspekcji maskę), a przez noc auto zajdzie rosą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
21 minut temu, luk45z napisał(a):

Cześć, wpadł mi w ręce testerek Ceramic Boostera i chciałbym sobie potestować 😉 Niestety auto stoi obecnie bez garażu, obecna wilgotność jest masakryczna. Czy są jakieś zalecenia ile czasu auto musi być suche po aplikacji na jałowy lakier/plastiki zewnętrzne? Chodzi mi o to, czy będzie to miało duży wpływ na trwałość, jeśli położę go za dnia rano (np. na wyglinkowaną, potraktowaną cleanerem i wymytą płynem do inspekcji maskę), a przez noc auto zajdzie rosą? 

To produkt do szybkiego zabezpieczenia lub odświeżenia powloki więc można odrazu po aplikacji wyjechać, na pewno pare godz w suchym by pomogło ale jeśli miałoby Ci wytrzymać 1/3 mniej a sama aplikacja trwa pare minut na całe auto to chyba bym się tak tym nie przejmował:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Popełniłem dzisiaj one stepa na grafitowym mondeo MK4, potem auto umyłem bezdotykowo TFRem i potem Tech Cleanerem2, po wysuszeniu wymyte K2 Klinet.

Aplikacja na dworze, lekki wiatr, temperatura 23 stopnie w cieniu, aplikacja w większości w cieniu. Użyłem aplikatora Deturner Coating Applicator.

Z minusów to poślizg po jednej dawce z atomizera jest słaby. Po aplikacji kilku dawek jest trochę lepiej. Myślę, że sztywność samego aplikatora trochę zaburzyła odczucia z aplikacji. Następnym razem spróbuję aplikować żółtym mikrofibrowym słoneczkiem od WaxPro.

Aplikowałem pół drzwi na raz, potem jednorazowo na ekwiwalent takiej powierzchni na całym aucie. Starałem się trzymać jednego psiknięcia. Dwukrotnie przejechać aplikatorem po całym aplikowanym obszarze.

Odparowanie produktu w wyżej wymienionych warunkach było natychmiastowe.

Do dotarcia najpierw używałem Funky Witch Far Rubs, potem Cleantle Daily Cloth. Żadnych problemów, poślizg był natychmiastowy, a samo dotarcie wydawało się formalnością ze względu na śladową ilość użytego produktu. Oglądałem potem lakier jak słońce było nisko, a auto w cieniu i nie zostały mi żadne mazy.

Na plastikach kładzie się bez problemów, delikatne przyciemnienie, nic się nie błyszczy, nie miałem potrzeby wyrównywać produktu po odparowaniu. Same plastiki określiłbym jako dosyć mocno teksturowane, ale jeszcze nie takie co rwą fibrę 😄

Produkt usiadł też na felgach.

Lakier stał się bardzo śliski, raz znajomy odruchowo odłożył fibrę na dach i wylądowała na ziemi sekundę później... stąd podmiana z Fat Rubsa na Daily Cloth 🤣

Mam regularny dostęp do auta i będę wrzucał moje wrażenia. Auto jest 100% czasu pod chmurką, robi jakieś 10 kkm rocznie

P_20230531_165247.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj( a nawet dzisiaj) po bardzo długiej nocnej rozmowie z koleją xadamx delikatnie mnie namówił na spróbowanie Cleantle Booster.Mam BMW po korekcie i postanowiłem położyć coś szybkiego i łatwego a dającego fajny efekt.A że Booster wygrany w konkursie czekał.na swoją kolej więc miał szansę.

Zgodnie z sugestia kolegi z forum , waliłem towar bezpośrednio na lakier i to w ilości 5-6 psiknięć małego spryskiwacza i docierałem to fibrą, jedna i ta samą, po przetarciu wszystko odparowało , nie było potrzeby poprawiać drugą fibrą, Łatwość nawet łatwiej niż Water Gold.Nie wiem jeszcze jak hydro bo świeżo nałożony ale już wiem że się polubimy.

Oczywiście zużycie towaru minimalne.

IMG_20230824_120733.jpg

IMG_20230824_120759.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcineke napisał(a):

Zgodnie z sugestia kolegi z forum , waliłem towar bezpośrednio na lakier i to w ilości 5-6 psiknięć małego spryskiwacza

Hahaha nie na lakier tylko na fibrę 🤣. Tak to jest jak się gada po północy 😜

Ale potwierdzę, że również psikałem bezpośrednio na lakier i nie było problemów przy takiej aplikacji. 😀

Jak wrażenia po aplikacji? Śliskość, szkło...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xadamx prostota aplikacji, śliskość jakiegoś szału nie zauważyłem, szkło było bo lakier był po korekcie więc tylko go uwypuklił.Niestety auto po 4 h od aplikacji pojechało ode mnie więc nawet nie zdążyłem hydro sprawdzić za to wjechał Citroen i tam też położę Boostera i na pewno hydro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.