Skocz do zawartości

FinishKare 1000P Hi-Temp Paste Wax


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wypada połączenie ??

FK 1000p + jako QD sonax bsd

 

super kropelki, na żywo lepsze, bo zdjęcie takie sobie wyszło:

9c46a002b59567c2.jpg

 

przy moim jasnosrebrnym lakierze na pewno podbija look, auto wygląda jak świeżo po woskowaniu i zyskuje takie perłowo-różowe wykończenie w sztucznym oświetleniu, przez co mnie zaczepiają ludzie i komentują :P

dużo, dużo lepsze połączenie niż z Carnauba Glaze od Dodo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat FK zbytnio nawet ze zeszłorocznej zimy nic sobie nie robił. Woskowałem samochód jakoś w listopadzie i zaraz jak wiosna przyszła, czyli dość późno, nie szło go zdjąć mocną mieszanką bodaj trzech pian na czele z Tenzi Truckiem i APC. Jeszcze po glinkowaniu kropelkował :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No woski w tę zimę ciężko jakoś nie mają ;)

 

Ja w połowie listopada kładłem Nattysa Blue na "gołą blachę" i ostatnio jeszcze jakoś kropelkował :)

 

Jak na razie tej zimy można spokojnie kłaść letnie woski 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

miskun, ja mam FK jako wosk całoroczny. W zeszłym roku kładłem go chyba w kwietniu i spokojnie przeleżał chyba troszkę ponad 3 miesiące. Co do wyglądu po woskowaniu dużo powiedzieć nie mogę, bo zbytnio nie mam porównania, ale widać wyraźnie, że lakier dostaje szklistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem :) No bardzo fajnie się gabloty prezentują, szczególnie pomarańczowy...

Nigdzie natomiast nie mogę znaleźć informacji, na ile woskowań starczą takowe testery (60ml)? :o

Plan jest: mycie, glinka, politura (porzelack) i tu się waham czy 2 testery (jeśli da się na jednym tak z 5x wywoskować) czy duża pucha 1000P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

panowie co robie źle?

-auto myje, glinkuje

-nakładam maszynowo dg 652

-aplikuje hi tempa

-po około 20 minutach poleruje

 

wszystko ok tylko wosk trzyma jakieś 2 tygodnie. a już po dwóch dniach można zapomnieć o ładnym kropelkowaniu. oczywiście przed sprawdzaniem ingów auto myje.

możecie jakoś pomoc? czy po 652 powinienem przetrzeć lakier ipa? za szybko poleruje? czy moze 652 za mało wypracowuje? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym myjesz?.

Może się okazać że na drugi dzień ingi będą już ok.

Gdzieś tu na forum też była taka podpowiedź że zaraz po myciu ingi mogą nie być zaciekawe.

Do normalności wracają po kilku h

Fk nawet na dość tłustym Dodo LP potrafi trzymać kilka miesięcy.

Zrób sobie test na masce 50/50 wymyj DG 652.

po 20 min wosk juz przechodzi test palca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.