Skocz do zawartości

Konkurs PSB Best Of 2020


krd

Konkurs PSB Best of 2020  

92 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która relacja według Ciebie zasługuje na miano najlepszej?

    • Toyota Avensis - Full Detailing (214 fotos) - D@ViD
      25
    • Alfa Romeo 156 Gran Turismo Alleggerita 3.2 V6 Grigio Sterling - Streat
      38
    • Volkswagen Golf MK2 - włoskie marzenie - AreK
      27
    • Mercedes W126 S Klasa Blau schawrtz - Streat
      13
    • Skoda Fabia II - yKawa
      10
    • Bmw 730xd F01 Black Sapphire - Ernest86
      16

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 13.07.2021 o 22:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Administrator napisał:

@Streat, ponaglałem już Krzyśka w tej sprawie.

Admin, a może być poszerzyć grono moderatorów o nowych, młodych zapaleńców detailingu?

Ja rozumiem, że dużo "tych starych" adminów, modów ma swoje życie prywatne, nie mając czasu dla forum, tak jak dawniej, więc może młoda krew by was odciążyła w tym temacie? 

 

To takie moje luźne przemyślenia tylko. 

Pozdro! 🙂

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Zgadzam się z przedmówcami! Wiadomo, że każdy ma swoje prywatne życie  ale tu od dłuższego czasu obsuwy z konkursami nie są o tydzień/dwa tylko kilka miesięcy/ pół roku.... Kończ waść wstydu oszczędź i oddaj tą funkcję komuś kto to z przyjemnością poprowadzi! Jest wielu użytkowników zaangażowanych działalność forum którzy na pewno z chęcią poświęcą kilkanaście minut raz na 3 miesiące i przeprowadzą konkursy jak należy. 
Dzięki tym konkursom wielu użytkownikom chce się tracić czas na cykanie fotek i przygotowanie opisów do relacji W&W i PSB, a przez taką postawę są skutecznie demotywowani.... 

Rozumiem, że poślizg się może zdarzyć raz na jakiś czas ale nie notorycznie.... 

Pewnie i tak za chwilę mój post zostanie usunięty ( jak ten z przed kilku dni gdzie wypowiedziałem się na temat  naklejki na wosku jednego z partnerów - tak wiem, że nie na temat ale dziwne, że inne nie na temat zostały ) ....  

  • Lubię to 6
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@D@ViD qrde to chyba było jednak nie za głosowanie. 

Na alle kupiłem pędzelki rrc i było opóźnienie wysyłki, więc sprzedający miał dorzucić jakiś gratis. W paczce z pędzelkami była zawieszka rrc i myślałem, że to ten gratis. Okazało się że za 2 dni przyszła właśnie ta paczka z testerami - i to ten właśnie gratis. Byłem świecie przekonany, że to za głosowanie w w&w. Teraz sprawdziłem kto był nadawcą.

Sorki za zamieszanie 😬 nie bijcie 🤓

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.