Skocz do zawartości

FIREBALL TIRE JANUS


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

FIREBALL TIRE JANUS

157508215_155049838_1328723554150025_2573516595596407317_o(1).jpg.17e4eb567b1e88bf7570b0cb6dac1d67.jpg

DRESSING NA BAZIE SIO2 O NIEZWYKŁYM WYKOŃCZENIU
Trwała ochrona i hydrofobowość

TIRE JANUS to bazujący na SiO2 trwały dressing do pielęgnacji opon. Jego formuła zapewnia inny efekt wizualny opony w zależności od jej ekspozycji: w dziennym świetke satynowy, a w sztucznym błyszczący. Gęsta formuła zapewnia wysoką trwałość, doskonałe odpychanie wody oraz zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń na powierzchni. To ekskluzywny preparat wzbogacony o ekstrakt z perły dla osiągnięcia niezwykłych doznań wizualnych.

MOCNE STRONY:
+ Duża zawartość SiO2 i ekstrakt z perły
+ Prosta aplikacja
+ Wysoka trwałość
+ Silny efekt hydrofobowy
+ Efekt połysku/satyny
+ Łatwiejsza bieżąca pielęgnacja opony
+ W zestawie z profilowanym aplikatorem

SPOSÓB UŻYCIA

PRZYGOTOWANIE:
Umyj dokładnie oponę za pomocą dedykowanych preparatów. Osusz powierzchnię dla maksymalnych efektów działania dressingu.

APLIKACJA:
Przed użyciem mocno wstrząśnij.
Nanieś niewielką ilość na dołączony aplikator.
Rozprowadź równomiernie po powierzchni.
W przypadku nadmiaru zetrzyj produkt aplikatorem lub mikrofibrą.

ZALECENIA:
Bez dostatecznego usunięcia nadmiaru produktu z opony, podczas jazdy z dużą prędkością dressing może rozpryskiwać się na powierzchni samochodu. Jeśli zauważysz taki efekt – rozprowadź równomiernie nadmiar produktu czystym padem lub aplikatorem.
Pielęgnowanie opon pomiędzy aplikacjami dressingu z użyciem delikatnych preparatów o neutralnym pH wydłuży działanie dressingu na oponie.

Nie używaj w słońcu i na nagrzanych powierzchniach. Przechowuj w chłodnym i zacienionym miejscu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fireball - kusi ten dressing, więc na pewno niedługo zagości u mnie. Jeśli jednak możecie zaspokoić chociaż trochę mojej ciekawości: jak ma się Janus do dotychczas oferowanych dwóch dressingów Waszej marki (niebieskiego i czerwonego) - chodzi o efekt i trwałość, oraz czy jest to produkt na bazie wody, czy na bazie oleju ? Na pewno u mnie takim automatycznym pretendentem do porównania z Janusem będzie Gyeon Q2 Tire i może Tac System Tire Coat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, Eidos71 napisał:

@Fireball - kusi ten dressing, więc na pewno niedługo zagości u mnie. Jeśli jednak możecie zaspokoić chociaż trochę mojej ciekawości: jak ma się Janus do dotychczas oferowanych dwóch dressingów Waszej marki (niebieskiego i czerwonego) - chodzi o efekt i trwałość, oraz czy jest to produkt na bazie wody, czy na bazie oleju ? Na pewno u mnie takim automatycznym pretendentem do porównania z Janusem będzie Gyeon Q2 Tire i może Tac System Tire Coat...

TIRE JANUS nijak ma się do oferowanych dotychczas dressingów, ponieważ to zupełna nowość 🙂 (Nowymi wersjami dotychczas dostępnych dressingów są TIRE SATIN i TIRE GLOSS). Trudno go także porównywać od innych produktów, ponieważ zapewnia unikalny efekt różnego wykończenia na oponie (satyna i połysk) w zależności od oświetlenia. Ale oczywiście zachęcamy do testów i porównań! 🙂 

JANUS to dressing oparty na silikonach, stąd jego trwałość. A dokładniej - bazą jest polidymetylosiloksan i jest go w składzie 50-70%. Zawiera także sporą ilość SiO2 oraz ekstrakt z perły.

11 godzin temu, analyzator napisał:

Szkoda że produktu nie ma w samplerach. Interesujące ale cena z bardzo wysokiej półki jak na dressing więc w ciemno, trudno.

Niestety produkt raczej nie będzie dostępny w mniejszych pojemnościach. Wraz z wprowadzeniem nowej linii zniknęły także dotychczas dostępne pojemności 4L. 

Jednak w takiej sytuacji zachęcamy do poczekania na pierwsze opinie, może dzięki nim dowiesz się czy to produkt dla Ciebie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, analyzator napisał:

jak dasz radę położyć obok perla to byłoby super. Mocno interesuje mnie faktyczna trwałość.

Perl nie jest tytanem trwałości. Mam dressingi, które cechują się większą trwałością, niż Perl i Janusa porównam z tymi trwałymi. Ale Perl'a mogę włączyć jako ciekawostkę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, analyzator napisał:

nie chciałbym tutaj zaśmiecać tematu ale jeśli gdzieś odpisywałeś trwałości to wskaż proszę kierunek

Na razie trwałość oceniam na podstawie własnych doświadczeń 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie odebrałem swojego Janusa, więc jak znowu nadejdzie chociażby chwilowe ocieplenie, wleci na oponki obok sg polymer tire dressing 😉
Zastanawia mnie @Fireball, czy można go kłaść na plastiki zewnętrzne i z jakim skutkiem/efektem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, Arrie napisał:

Zastanawia mnie @Fireball, czy można go kłaść na plastiki zewnętrzne i z jakim skutkiem/efektem?

Produkt nie jest przeznaczony do plastików i może być problem z równomiernym rozprowadzeniem (mogą powstać smugi). Do plastików dedykowany jest dressing TIRM&TIRE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor
53 minuty temu, krzygaj napisał:

@Fireball Nazwa trochę niefortunna JANUSz... nie wiem czy nie będzie wstyd trzymać na półce 😋

Bynajmniej nie jest to produkt dla " Januszy detailingu" 😉  Choć na polskim rynku pewnie będzie się tak kojarzyć. A nazwa wzięła się od Janusa, boga o dwóch twarzach z mitologii rzymskiej. Dressing JANUS pokazuje swoje dwa oblicza w różnym świetle 🙂 

 

Godzinę temu, lukasz_byd napisał:

Co to znaczy ekstrakt z perły?
Ile % perły jest ?

Producent niestety nie podaje tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fireball napisał:

Bynajmniej nie jest to produkt dla " Januszy detailingu" 😉  Choć na polskim rynku pewnie będzie się tak kojarzyć. A nazwa wzięła się od Janusa, boga o dwóch twarzach z mitologii rzymskiej. Dressing JANUS pokazuje swoje dwa oblicza w różnym świetle 🙂 

 

Producent niestety nie podaje tej informacji.

To na etykiete można dodać jeszcze informacje że zawiera nasienie Boga 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukasz_byd napisał:

To na etykiete można dodać jeszcze informacje że zawiera nasienie Boga 🙂

Łzy jednorożca 🙂

@Fireball jesteście dystrybutorem więc pewnie możecie zapytać a nie przeczytać nam etykietę 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
16 godzin temu, analyzator napisał:

@Fireball jesteście dystrybutorem więc pewnie możecie zapytać a nie przeczytać nam etykietę 😄

Producent nie ma obowiązku podawać dokładnego składu produktu, z procentową zawartością wszystkich składników. Na temat składu dressingu JANUS pisaliśmy już powyżej i nie są to informacje z etykiety.

W dniu 5.03.2021 o 09:09, Fireball napisał:

JANUS to dressing oparty na silikonach, stąd jego trwałość. A dokładniej - bazą jest polidymetylosiloksan i jest go w składzie 50-70%. Zawiera także sporą ilość SiO2 oraz ekstrakt z perły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jestem po pierwszej aplikacji. Dla mnie "moja bajka" 🙂 Produkt wydaje się mocno żelowy a aplikacja - bajka - wchodzi w moje opony jak wszystkie Quick Tire Wodniste Dressingi.

Ultra szybko i lekko. Zrobienie 4 opon zajęło 2 minuty.

W słońcu błyszczy jak ProStaff, i widoczne są mikro metaliczne drobinki - generalnie jak lakier 😄 Będę bawił się dalej ale pierwsze wrażenie dziś na plus 🙂

2021-04-02-11-50-09.jpg


2021-04-02-11-50-13.jpg


2021-04-02-11-50-15.jpg


2021-04-02-11-50-26.jpg


2021-04-02-11-50-28.jpg


2021-04-02-11-50-35.jpg


2021-04-02-11-50-39.jpg


2021-04-02-11-50-51.jpg


2021-04-02-11-56-31.jpg


2021-04-02-11-56-47.jpg


2021-04-02-12-31-36.jpg

 

A to kilka późnym popołudniem:

2021-04-02-17-59-15.jpg


2021-04-02-17-59-18.jpg


2021-04-02-17-59-25.jpg


2021-04-02-17-59-26.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bigsmith21 napisał:

Trochę średnio z tą satyną

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Czy ja wiem, wg. opisu @Fireball i zdjęć @Domel jest tak jak miało być i czego się spodziewałem.

Chyba czas sprawdzić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.