Skocz do zawartości

FIREBALL PIROUETTE


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 17.03.2021 o 16:40, Karbo napisał:

@Fireball a jak z aplikacją na mokry lakier? Nadaje się do aplikacji na wilgotny lakier na którym jest powłoka? 😉

Lepiej niż na sucho

W dniu 24.04.2021 o 11:49, Marcin napisał:

można kłaść go na szyby boczne, tylne ? czy tylko zalecane na lakier i szyby omijać ?

Można 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@DZIADZIA Dzięki za realizację testu. Niestety zapach faktycznie jest mocnym minusem tego produktu 😞 Co do aplikacji, to prawda, że należy go dozować bardzo oszczędnie, aby nie mieć problemu z docieraniem. Cieszymy się jednak, że testy ogólnie wyszły pozytywnie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj robiłem podejście do Pirouette na czarnym Hyundaiu, na aucie 2 tygodniowy CC Water Gold, mycie Optimum No Rinse i na to poszedł QD.

Pierwsze wrażenie....nakladalem mikrofibra z grubszym włosem i tragedia po nałożeniu na maskę i błotnik miałem ochotę wziasc coś innego na dokończenie,strasznie tępe docieranie żadnej przyjemności , ale dałem mu szansę i zmieniłem mikrofibre na krótki włos z AutoGlym, różnica kolosalna, świetnie się dotarł i wygląda fajnie, niestety ciężko porównać efekt bo na aucie był dobry QD i auto było tylko przykurzone więc efektu WOW nie było ....ale sam Pirouette fajny środek , niestety bez żadnego zapachu....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke  PIROUETTE świetnie wyciąga połysk 👌 Jeśli chodzi o przyjemność z aplikacji, mega robotę robi nasz nowy produkt GRACE, przy którym śliskość pojawia się od razu w trakcie aplikacji. PIROUETTE zyskuje dobrą śliskość dopiero po czasie i warto nie przesadzić z ilością produktu, aby łatwo go było dotrzeć.

@DZIADZIA Dzięki za materiał 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.