Skocz do zawartości

FIREBALL PIROUETTE


FIREBALL

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.04.2021 o 15:45, maciekelga napisał:

U mnie jak na razie w temacie przyciągania kurzu wyglądało dobrze. Nawet jak siadł na auto to podczas jazdy sporo znikało, ale poczekajmy na prawdziwie wiosenno/letnie warunki.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

jak możesz ocenić ten produkt- warty zakupu ? czy szału nie ma aż takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem już kilka QDków. Na pewno co wyróżnia Fireball to szklistość, zdecydowanie na dużym poziomie, nie od razu po aplikacji, dopiero po pewnej chwili wychodzi. Zrzut wody fajny, łatwa aplikacja, jedynie zapach jak benzyna ekstrakcyjna ale mi to aż tak nie przeszkadza. Moim zdaniem fajny produkt.

W tym sezonie będzie moim głównym QDkiem.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 25.04.2021 o 14:02, Marcin napisał:

a ta trwałość ( inne cechy) , o której w pierwszym poście , to gdy produkt nałożony na powlokę czy też taka sama jak na czysty jałowy lakier ?

Ciężko określić trwałość produktu nałożonego na powłokę, bo problematyczne może być określenie kiedy działa QD, a kiedy zaczyna powłoka. Podany czas i właściwości tyczy się aplikacji na jałowy lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Mam na aucie położony wosk Fireball - po korekcie lakieru. Chciałym zakupić Fireball Pirouette.

Pytanie?

Czy mogę to kłaść na położony wosk i w jaki sposób?

Jadę na myjnię: piana, spłukarnie, wosk, nabłyszczanie. Wycieram auto do sucha i używajac ściereczki wcieram QD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
45 minut temu, marcinsgdz napisał:

Jadę na myjnię: piana, spłukarnie, wosk, nabłyszczanie. Wycieram auto do sucha i używajac ściereczki wcieram QD?

kolejność jest taka:
Jade na myjnie, piana, spłukuje, myje recznie auto, nabłyszczam, wycieram do sucha. Pirouette to taki QD na sterydach na powłoki itp. ale z moich wstepnych obserwacji całkiem przyjemny środek do nakłądania/docierania i całkiem fajnie działa ale test niedługo pojawi sie na forum 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcinsgdz @Streat Dobrze to opisał. Przed aplikacją tego produktu należy dobrze umyć samochód ręcznie za pomocą szamponu i rękawicy, a następnie osuszyć dedykowanym ręcznikiem. Później aplikujemy PIROUETTE ma mikrofibrę, nanosimy na jeden element i docieramy, aż znikną smugi.

Choć jeśli na lakier został zaaplikowany wosk, bardziej polecamy nasz inny produkt - Caranuba Wax. Stosuje się go w identyczny sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Dystrybutor
W dniu 29.07.2022 o 14:49, MikeLBN napisał:

Czy ktoś z użytkowników zauważył żeby produkt się odseparował? U mnie latają jakieś białe płatki, które nie chcą się rozpuścić.

Do tej pory nikt nam nie zgłaszał takiego problemu. Sprawdziliśmy także produkt w studiu, który stoi już 1,5 roku i nie zaobserwowaliśmy takiego problemu (jedynie niewielki, żelowy osad przy nakrętce). 

Jeśli chodzi o preparaty z dużą zawartością SiO2, osad po pewnym czasie jest zjawiskiem normalnym. Czy produkt był przechowywany w odpowiednich warunkach? Może duża ekspozycja na słońce i ciepło spowodowała szybsze wytrącenie się SiO2? A jak z działaniem, produkt zachował swoje właściwości?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go jakieś 3 miesiące temu ze świeżej dostawy w Detailing Brothers w Lublinie.
Trzymany jak wszystko inne (w tym również produkty z SiO2) w relatywnie chłodnym magazynku w robocie (max 27°C w tym roku było). Słońce tam nie dochodzi.

Z zachowaniem właściwości to trudno określić. Stosuję go tylko na samochody z powłoką. Przy aplikacji różnicy nie czułem.
Tak w sumie to gdyby trigger się nie zapchał to pewnie nawet bym nie zajrzał do butelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@MikeLBN Nie bardzo możemy pomóc w tej sytuacji. To pierwszy taki przypadek, a dodatkowo sprawdziliśmy produkty u siebie i wszystkie są ok. Proponujemy złożyć reklamację w sklepie, w którym Pan dokonał zakupu. Jak wadliwy produkt dotrze do nas to zrobimy ekspertyzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.