Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

krd,

jeśli mieszanka 20 ml DG901 i 10 ml AF Lather na 10 l wiadro jest mocnym roztworem to może być tak, jak mówisz, natomiast z mojej strony nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek w ostatnim czasie dbał o jakąkolwiek rzecz w stopniu tak zboczonym, jak o tą rękawicę. Jeśli chodzi o możliwość zostawienia resztek szamponu, to moja rękawica była płukana - z tym, że starałem się jej "nie przemoczyć" - zgodnie z wytycznymi sklepu ;)

być może miałem pecha i wszystkie trzy egzemplarze pochodziły z wadliwej partii, o której wspomniał sprzedający - tego nie wiem i się nie dowiem: miałem, spróbowałem, zdanie swoje mam ;)

ps. nie widzę na Twojej liście gejona - koniecznie musisz spróbować! :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ad.am, moją pierwszą rękawicę CarPro miałem lekko ponad rok. Do kosza poszła dlatego że się "skundliła" strasznie... W tym czasie jej nie czesałem ani specjalnie nie płukałem po myciu. Jedyny zabieg spa jaki jej fundowałem to strzepywanie po wyjęciu z wiadra. Szampony tylko delikatne.

 

Po takich doświadczeniach wybór następnej rękawicy był prosty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od 3 lat taki oto wynalazek od Race Glaze

 

signature-wash-mitt_6_1.jpg

 

i jestem z tego futrzaka bardzo zadowolony. Czochrałem ją może ze 2 razy od zakupu i

 

spisuje się do dziś rewelacyjnie. Używam szamponów od PB i DG.

 

Jedyna wada to taka, że na początku trochę futro farbuje łapę, ale po 2-3 użyciach mu przeszło ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O o o ! zgodze się krd z tobą. Strasznei małą ma kieszonkę, męczyłem się z tym troche żeby dobrze i pewnie trzymać wwla

 

A już się bałem, że to tylko ja mam taki problem.. No ale wiecie panowie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło....skoro nasze rękawice są dobre na kobiece dłonie to wiecie.... może to dobry pomysł na to żeby popatrzeć jak ktoś myje nasz samochód:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.am, Gejon to to samo co WWL Artemis, czyli rekawica dla kobiet. Ja mam za duze dlonie i bardzo niewygodnie mi sie nia pracuje ;D

ja w Carpro nie mogę łapy włożyć,

kiedyś miałem takiego dwustronnego wełniaka, ze 3 lata jej użytkowałem i nie wyłysiała, ale niestety się połamała skóra

czasami w wiadrze 2 dni leżała i nic jej to nie przeszkadzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś trafił na filmik "Maintenance of rękawica z łowcy?" 8-) Przydalo by sie coś takiego stworzć 8-)

 

Sam mam rękawicę POLAR Mammoth Wash Mitt okąd były w przedsprzedaży ;) Dredy zrobiły się dość szybko w środkowej cześci. Dopiero po jakimś czasie zacząłem ją rozczesywac ale teraz to już jej tylko nożyczki by pomogły ;)

Dramatu nie ma, ale zastanawiam się czy jak nową sobie sprawie Flexi czy Car Pro to nie będzei tak samo zaraz wyglądać... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie za bardzo się cackacie z tą rękawicą :? Już z rok mam Car Pro, wersję chyba ze średniej długości włosiem. Domniemam to ze zdjęć jakie widziałem w temacie. A ostatnio kolega kupił również CP i włosie miał o wiele krótsze. Ale do rzeczy. IMO nie ma co bawić się w czesanie. Wystarczy, że po każdym myciu, rękawicę wypłucze się, wykręci i "wytrzepie". Zostawić do wyschnięcia i jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.