Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Kurde jakiś ranking by się przydał rękawic co wybrać itd... sam teraz jestem na etapie kupna i się zastanawiam już drugi miesiąc co kupić . Może coś doradzicie ? Zależy mi by nie rysowała lakieru.

Co sądzicie - FLEXIPADS MERINO SUPER SOFT LAMBSKIN WASH MESH MITT

 

Jakieś propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w każdym miejscu na forum jeżeli jest tylko mowa o rękawicach pada zawsze CAR PRO! I to jest najlepsza rękawica i wszystkie pochodne typu Gyeon, WWL Artemis są podobne i to jest idealne rozwiązanie do mycia! Nie wiem nad czym sie zastanawiać przez miesiąc czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, każdemu może podchodzić co innego pytanie tylko czy używałeś car pro?? Innymi rękawicami też się fajnie myje, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo przed zarysowaniami to wełniaki są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominiczek9518, ja chyba mam tę rękawicę :o chyba, bo kupowałem w lokalnym sklepie gdzie chłopaki mieli mnóstwo różnych rękawic i niczym się nie różniły. zapłaciłem jakoś w granicach 80zł, póki co przeszła kilka myć i jest super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem Flexipadsa kiedyś i nie wiem czy tak one mają czy nie ale wkurzało mnie że wyłaziło mi strasznie włosie, nawet podczas mycia zdarzało się że zostawiała na lakierze pijedyncze włosy. Nie wiem czy trafiłem na felerną, nie wnikam ale mi ona nie podeszła i się zraiłem do tego typu rękawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem Flexipadsa kiedyś i nie wiem czy tak one mają czy nie ale wkurzało mnie że wyłaziło mi strasznie włosie, nawet podczas mycia zdarzało się że zostawiała na lakierze pijedyncze włosy. Nie wiem czy trafiłem na felerną, nie wnikam ale mi ona nie podeszła i się zraiłem do tego typu rękawic

I na co się przesiadłeś? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W1Michal, piszesz o Flexipads Merino Wool Wash Mitt czy Flexipads Soft Wool Wash Mitt?

Nazwa podobna, ale to zupełnie inne rękawice i ta ala carpro jest stosunkowo od niedawna na rynku, więc zastanawia mnie, bo napisałeś "kiedyś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz rozumiem co widzicie w tych futrzakach :P Nowy nabytek od flexi we wczorajszej akcji :)

13464127134_e3d07be2f7_z.jpg

13463869343_f1cacd1093_z.jpg

 

Kilka słów:

Jak dotąd nie miałem okazji umyć taką rękawicą auta, jednak teraz wiem nie żałuje zakupu :) Wrzucając futrzaka do wodopoju i wyciągając zrobiłem łał, napił się zdrowo więc już byłem zadowolony. Później przyłożenie do lakieru i niesamowity poślizg, normalnie nie chciał się oderwać i pływał po lakierze jak szalony :-] W czasie mycia czułem że rękawica ma dobry poślizg i nie jest to szorowanie a głaskanie lakieru. Szczerze polecam, chociaż nie mam porównania z konkurencją z wyższej półki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.