Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

hmm na pewno warta swojej ceny,jest delikatna włosie syntetyczne do ogarnięcia auta przed polerką akurat a nie wiem czy bałbym się jej użyć po polerce, jak ją zobaczyłem w sklepie i jej cenę myśałem że :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na rynku jest nowy gracz, rękawica Gyeon Woolie. Po pierwszym "macaniu" wiem, że to były dobrze wydane pieniądze. Chodziły pogłoski, że to jest to samo co WWL Artemis, fakt włosie ma podbne, ale jest mniejsza i mniej puszysta. U MX porównaliśmy również z Car Pro, i Gyeon jest większy. Gyeon ma też bardziej białe włosie. Żeby nie było, że zmyślam, to macał też Evo i Paweł. Jedyny minus , to mniejsza kieszonka na ręke niż w Car Pro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek,, Nie, tylko jedną. Tak to rasizm, opony i plastiki mam czarne. :roll:

 

SJake, Już jeden z bardziej doświadczonych userów mi wyjaśnił. Musiała mi się trafić lepsza partia. Widać dużo zależy od partii, jak się trafi. :)

 

To w końcu Gyeon jest większa czy mniejsza od CarPro. Kto ma możliwość niech cyknie fotę. Na Detailing World było, że CarPro jest większa.

W ogóle fajnie by było jak by ktoś wziął i wkleił zdjęcie porównawcze tych 4-5 graczy z rynku rękawic, żeby zobaczyć co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
To w końcu Gyeon jest większa czy mniejsza od CarPro. Kto ma możliwość niech cyknie fotę. Na Detailing World było, że CarPro jest większa.

W ogóle fajnie by było jak by ktoś wziął i wkleił zdjęcie porównawcze tych 4-5 graczy z rynku rękawic, żeby zobaczyć co i jak :)

 

Wszystko zalezy od konkretnego egzemplarza. Dla przykladu mam 3 rekawice, 2 sztuki CarPro i WWL Artemis. Jedna CarPro jest sporo wieksza od Artemisa, a druga znacznie mniejsza. Wszystko zalezy jaka owca sie trafila do wyprodukowania danego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę myślałem, że to zależy tylko jeśli chodzi o długość włosia, wtedy rozumie, co owca to inna. Ale wielkość samej rękawicy? Myślałem, że każdy producent ma jakiś szablon z którego wycina kawałek skóry/futra. Przecież taka rękawica jest robiona z jakiejś tam części dziesiątej całego futra owieczki :) No ale widocznie coś chyba inaczej to funkcjonuje :?

Moja CarPro wydaję się całkiem spora, aczkolwiek nie mam porównania do innej (owieczkowej) jedynie syntetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.