Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko

Mam coś takiego że w dziale "TESTY" w zakładce "Z zewnątrz" jeżeli się pojawiają nowe poty czy tematy nie zaświecają mi się te z lewej strony na czerwono strzałeczki - cały czas są szare. Czy Wy też tak macie, czy może ja coś skuśkałem i teraz mam karę?

Też tak mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do śledzenia tematów, powinny przychodzić maile informujące, że ktoś coś napisał w danym temacie a takie nie przychodzą z resztą generalnie jest problem bo jeszcze ani jeden mail nie doszedł do mnie na skrzynkę, nawet przy rejestracji nie dostałem żadnego maila aktywującego tylko musiałem prosić o aktywację poprzeż FB, skrzynkę mailową mam na hotmail'u może dlatego?

 

PS. W spamie tez nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak tam postęp prac nad wprowadzeniem Tapatalk? Nie będzie przesunięcia na trzeci kwartał?
W gorącej wodzie kompana...

Jakby to ode mnie zależało, to by już dawno było.

ALE, jeżeli nic się w świecie nie zminiło, to drugi kwartał się jeszcze nie zakończył. 8-)

Należy patrzeć pozytywnie i wierzyć w firmę która nad tym pracuje.

Wiem że chcieli już dawno to zakończyć, ale "jak nie to to tamto" - podobno nie jest do końca to takie łatwe - przecież chcemy jak najmniej danych stracić (a straty będą na pewno :shock: ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy odpalam stronę forum na telefonie (nokia e52) uruchamia mi się wersja mobilna, która jest dla mnie mało czytelna. Jak włączyć wersje klasyczną z której do tej pory korzystałem? Nie widzę nigdzie takiej opcji...

 

Ustawienia internetowej przeglądarki w telefonie. Zawsze jest do wyboru Android albo PC. Ustaw na PC to odpali się standardowa wersja forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, dodaje się do ulubionych przeglądarki? Czyli będąc nie w domu nie mogę obejrzeć sobie ulubionych tematów. Czy administrator forum może coś z tym zrobić, żeby taka lista ulubionych tematów była zapisywana w profilu użytkownika a nie w przeglądarce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Masakra, dodaje się do ulubionych przeglądarki? Czyli będąc nie w domu nie mogę obejrzeć sobie ulubionych tematów. Czy administrator forum może coś z tym zrobić, żeby taka lista ulubionych tematów była zapisywana w profilu użytkownika a nie w przeglądarce?
Masakra :D - nie można :dontknow:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do śledzenia tematów, powinny przychodzić maile informujące, że ktoś coś napisał w danym temacie a takie nie przychodzą z resztą generalnie jest problem bo jeszcze ani jeden mail nie doszedł do mnie na skrzynkę, nawet przy rejestracji nie dostałem żadnego maila aktywującego tylko musiałem prosić o aktywację poprzeż FB, skrzynkę mailową mam na hotmail'u może dlatego?

 

PS. W spamie tez nic nie ma.

 

I jak z tym problemem, coś się zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Mam pytanie co do śledzenia tematów, powinny przychodzić maile informujące, że ktoś coś napisał w danym temacie a takie nie przychodzą z resztą generalnie jest problem bo jeszcze ani jeden mail nie doszedł do mnie na skrzynkę, nawet przy rejestracji nie dostałem żadnego maila aktywującego tylko musiałem prosić o aktywację poprzeż FB, skrzynkę mailową mam na hotmail'u może dlatego?

 

PS. W spamie tez nic nie ma.

 

I jak z tym problemem, coś się zmieni?

Poczekajmy już na nowe forum - mama nadzieję, że samo się naprawi ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś nie doczytałem, bo nie mogę odpowiedzieć w temacie 50/50, fotki z kropelkowania też mi nie zamieściło.

mam za mało postów, czy za mały staż na forum?

 

 

EDIT

w ogóle też zacytować postu nie mogę.

cos mi sie zepsuło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.