Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Fiszer, idee słuszne ale nie odkrywcze ;) .

Jeśli zerkniesz na taki temat jak: Regulamin działu sprzedam, z akcentem na punkt 14, to zobaczysz że kwestie które poruszasz, zostały już uregulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko

Mam coś takiego że w dziale "TESTY" w zakładce "Z zewnątrz" jeżeli się pojawiają nowe poty czy tematy nie zaświecają mi się te z lewej strony na czerwono strzałeczki - cały czas są szare. Czy Wy też tak macie, czy może ja coś skuśkałem i teraz mam karę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Temat trudny do zrealizowania. Faraon3021, trafił w sedno problemu. Część forumowiczów woli zadać pytanie niż poszukać na nie odpowiedzi. Nie wspominam już o sytuacjach, że często zadawane są pytania na które odpowiedzi znajdują się na tej samej stronie wątku, dosłownie kilka postów wyżej :(

Jeśli zaczniemy zamykać "definitywnie zakończone" tematy to nie wyobrażam sobie co zacznie się dziać w "krótkich pytaniach".

Dziś padło tam np. pytanie (od doświadczonego stażem forumowicza) czy po korekcie, przed nalozeniem wosku należy użyć cleanera - zdębiałem :mrgreen: .

Sytuacja kiedy podstawowe pytania zadają doświadczeni forumowicze to jednak rzadkość. Klu problemu leży w użytkownikach, którzy weszli tu na chwilę, nie chce im się ani niczego szukać ani czytać, chcą zadać pytanie i dostać na nie szybką odpowiedź :? Pytanie - co z takimi ludźmi robić? - kasować ich posty, dawać ostrzeżenia? :dontknow:

Tematy które przywołał g.pajak, np: Co pod Colli, przewijają się po stokroć przez forum. Na to samo pytanie z tą samą odpowiedzią wpadam kilka razy dziennie wertując forum. Odnoszę jednak wrażenie że tylko ja... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu zrobić dział Piaskownica, w którym użytkownicy z krótkim stażem będą mieli dział taki jak Krótkie pytanie, krótka odpowiedź? W pozostałych tematach nie mogliby pisać przez określony czas - pytanie tylko czy phpby przemo na to pozwoli, raczej takiej rzeczy po zmianie silnika forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.