Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Eryczek, bardzo dziękuję za powierzenie mi tak poważnego zadania ale ja niestety nie mam bladego pojęcia o tricolorach, wszystko co do tej pory robię przy swoim aucie uczę się właśnie tutaj, wnętrze już ogarniam po zakupie odpowiedniego sprzętu i materiałów, natomiast lakier dalej jest dla mnie czarna magią, ale OK, powiedz gdzie taki temat moge umieścić a z pewnością koledzy z odpowiednim doświadczeniem podzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmorka, temat past, które można używać zarówno do pracy ręcznej jak i maszynowej (jak np UC) jest poruszany na forum chyba co dziennie.

O tricolorach chyba faktycznie nikt jeszcze nie złożył tematu, więc śmiało - bądź pierwszy :)

 

Eryczek, bardzo dziękuję za powierzenie mi tak poważnego zadania ale ja niestety nie mam bladego pojęcia o tricolorach, wszystko co do tej pory robię przy swoim aucie uczę się właśnie tutaj, wnętrze już ogarniam po zakupie odpowiedniego sprzętu i materiałów, natomiast lakier dalej jest dla mnie czarna magią, ale OK, powiedz gdzie taki temat moge umieścić a z pewnością koledzy z odpowiednim doświadczeniem podzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami.

 

Wydaje mi się, że Eryczek powiedział to z przekąsem, ale mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
z tym że nie ma obsługi tapatalk`a to strasznie słaba opcja , muszę się przyznać że przez to sporo rzadziej forum odwiedzam
Czy Ty jesteś "czytalny"? 8-)

Czy Ty przeczytałeś parę postów wyżej? :kox:

Dla mnie Twój post jest nic nie wnoszącym spamem.

Zamiast lubię to, dam Tobie punkcik następnym razem :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Dziale Sprzedam są 4 strony ogłoszeń, ale jak przechodzę do trzeciej lub czwartej to wyświetla mi się komunikat :

 

"Nie ma żadnych postów na tym forum

Kliknij na przycisk Nowy Temat aby coś napisać"

 

Czy tak macie? Przeglądarka Firefox na kompie, miniOpera w Xperii. Jeśli tak jest to po co tyle stron? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dystrybutora, masz sprzedawce z nimi pierwsze załatwiaj sprawę, a jak Cię oleją i nic to nie da to wtedy pisz na forum. Po za tym masz multum tematów w których możesz pisać na takie tematy, choćby dział Testy tego produktu i tam możesz to wkleić, nie musisz nowego tematu zakładać :| Po za tym przetestowałeś produkt na czymś innym? Nawet jeśli masz nie krwawiącą wersję to ona i tak działa, to chyba nie jest problem na miarę III wojny światowej.

A tak BTW mam Dragona i on wcale szybko nie zaczyna krwawić, tylko jest dość ospały, więc trochę to dziwne co pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję rozwiązać sytuację ze sklepem, w którym kupiłem produkt. W sumie masz rację napisze w dziale testy w temacie o tym produkcie, nie krwawi i nic nie działa felga jaka była taka jest dalej. Dragon nie mówiłem że działa szybko, stwierdzam że w ogóle działa nawet bardzo dobrze w porównaniu z moim Ironem. Próbowałem na innych felgach i na takim mega zapuszczonych coś tam krwawi ale zmywa tylko ten pył z klocków nic więcej nie rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nie zamęczać was głupimi pytaniami chciałbym skorzystać z wyszukiwarki

O ile panel wyszukiwania raczej ogarniam to wyniki wyszukiwania są bezużyteczne.

W jaki sposób znaleźć określoną stronę, na której zawarte jest słowo np. Lodgy jeżeli wątek ma kilkaset stron.

 

Jak przejść z wyników wyszukiwania do wątku na stronę, na której występuje szukane słowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junakw, jak nie będziesz zadawał pytań na które odpowiedź można znaleźć w kilka chwil na forum to nigdy :dontknow: forum nie powstało wczoraj i pytania typu "jaki wosk kupić" "jaki zestaw do 200zł" "jaki zestaw do nowego samochodu" "co zrobić, żeby samochód mniej się brudził" nie są nowością :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od kilku tygodni mam problem z Waszym/Naszym forum. Chodzi o to, że w dziale PSB użytkownicy używają często tylko sobie znanej nomenklatury. Ja, żeby nie zadawać non stop pytań często odwiedzam ten dział w ramach szkolenia. Ale często użytkownicy używają jakiegoś slangu i cholera wie o co chodzi...

 

Może w tym dziale pozwolić tylko na oryginalne nazwy produktów, typów produktów itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.