Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie po to m.in. byłby taki dział. To nie jest szczyt lenistwa tylko mętlik w głowie po przeczytaniu wielu postów gdzie trwają szczegółowe dyskusje na różne tematy i człowiek się gubi co w końcu będzie dobre dla jego samochodu i nie będzie na darmo tracił czas i pieniądze bo efekt zastosowania będzie marny.

 

Poza tym dlaczego nie dać innym osobom dobrać dobrego zestawu kosmetyków do danego auta jeżeli maja doświadczenie przy dokładnie takim samochodzie/lakierze/stanie tapicerki i wiedzą co użyć aby efekt był jak najlepszy!

 

I właśnie o to chodzi w tym całym zamieszaniu - blokowanie pomocy, porady, ukierunkowania a chyba nie po tą są fora aby odmawiać pomocy.

 

Na pewno znalazły by się dobre porady w tym temacie który założyłem ze zdjęciami ale chyba moderatorzy czasami zagalopowują się w swoich obowiązkach i przestają myśleć, nie czytają co jest w temacie napisane i kasują jak leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie dać innym osobom dobrać dobrego zestawu kosmetyków do danego auta

 

To innych kosmetyków potrzebuje np. Opel Astra, innych Renault Megane a jeszcze innych BMW :?::?

 

Na forum jest tyle informacji, że każda początkująca w temacie osoba, która nie jest zapyziałym leniem, w większości znajdzie co jej potrzebne.

Wystarczy tylko chcieć.

 

Kolejna kwestia jest taka, że właśnie przez takie osoby, znalezienie przydatnych informacji jest utrudnione. Zakładają oni multum bzdurnych tematów, przez co robi się syf.

Ktoś coś próbuje znaleźć. Widzi jednak, że musi się przekopać przez kilka lub kilkanaście tematów, zawierających po kilkadziesiąt stron, więc zakłada nowy temat, aby się za bardzo nie wysilić szukając.

I w ten oto piękny sposób koło się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc takie "bzdurne tematy" byłby w takim dziale i byłby by przenoszone z innych wg uznania MODERATORÓW

 

jakby jeszcze im było mało roboty... :wallbash:

 

zebranie podstawowej wiedzy to naprawde nie jest wyczyn nie do osiagniecia w "kilka" godzin. wystarczy na spokojnie posiedziec poczytac przestudiowac oferte partnerow dział psb i zestawy, a potem zacząc działac w praktyce, bo teoria to nie wszystko. kupisz zle kosmetyki albo ci nie podpasuja wystawiasz na gieldzie i kupujesz kolejne tym razem lepiej trafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Na pewno znalazły by się dobre porady w tym temacie który założyłem ze zdjęciami ale chyba moderatorzy czasami zagalopowują się w swoich obowiązkach i przestają myśleć, nie czytają co jest w temacie napisane i kasują jak leci.

 

Po pierwsze - został złamany regulamin działu "zestawy kosmetyków", bo temat nie zawierał zestawu do oceny

Po drugie - w temacie zostały zamieszczone za duże zdjęcia, również niezgodne z regulaminem.

 

I ja się wykazałem wyrozumiałością i zamiast dać za to punkty, wyjaśniłem przez PW dlaczego tematy zniknęły, a teraz się jeszcze dowiaduję, że kasuję tematy bez pamięci :wallbash:

 

Trudno, widzę że trzeba nadrobić to niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że jak zaczynałem czytać forum to też miałem mętlik w głowie i nie wiedziałem co do czego, nie rozumiałem części postów. Ale trochę cierpliwości, po pracy siadałem i czytałem wszystkie nieprzeczytane posty z dnia poprzedniego. Po miesiącu lektury forum bez wielkiego wracania do korzeni większość pytań zadawanych przez początkujących była dla mnie oczywista.

Wszystko jest na forum, a nawet więcej - wszystko cały czas jest powtarzane (jeżeli chodzi o podstawy). Dlatego odrobina cierpliwości i wszystko będzie jasne.

Tak mi się wydaje, że detailing nie jest dla niecierpliwych/narwanych itp ;)

Poza tym dając zestaw do oceny niekoniecznie to co jest dla mnie odpowiednie będzie też odpowiednie dla Ciebie. Jeden lubi Pepsi a drugi Coca-Colę. Dlatego ja na początku starałem się kupić jak najwięcej samplerów, testerów, używek żeby samemu oceni co mi odpowiada i daje oczekiwane rezultaty.

Tak więc teoria ważna ale praktyka ważniejsza :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, na temat rozmiaru zdjęć i ciągłego upominania i kasowania tych za dużych. Już staje się nudne, bez przerwy w każdym temacie upominanie przez spełniających swe obowiązki moderatorów ludzi, którzy też wcale nie mają złych zamiarów i jakieś tam zdjęcia wstawiają :wallbash:

 

Nie mógłby ktoś z administratorów/moderatorów napisać krótkiego skryptu, który by nie pozwolił podlinkować zdjęcia większego niż 800x600 - było by z głowy.

A tak widać, że moderatorzy, którzy niestety robią swoją robotę są coraz bardziej znienawidzeni przez "prosty lud" :song::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby powstać temat poświęcony środkom do aplikacji ręcznej , materiały do aplikacji ręcznej itd, coś jak kącik dla hobbystów nie posiadających maszyn a dbających o swoje autka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

zmorka, temat past, które można używać zarówno do pracy ręcznej jak i maszynowej (jak np UC) jest poruszany na forum chyba co dziennie.

O tricolorach chyba faktycznie nikt jeszcze nie złożył tematu, więc śmiało - bądź pierwszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby powstać temat poświęcony środkom do aplikacji ręcznej , materiały do aplikacji ręcznej itd, coś jak kącik dla hobbystów nie posiadających maszyn

 

O tricolorach chyba faktycznie nikt jeszcze nie złożył tematu, więc śmiało - bądź pierwszy

 

zgłaszam się pierwszy do czytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.