Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

zaakceptowane przez wszystkich zarejestrowanych poprzez samą rejestrację na forum, która poprzedzona jest akceptacją regulaminu

Nie żebym się czepiał ale podczas rejestracji nie ma nic wspomnianego o moim problemie ale to pikuś ;)

 

Trudno- władza nic nie pisze. Będę na przyszłość pisał w temacie o możliwości zaklepywania rzeczy na PW przez osoby nie mające 10 postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A się w trące :)

Jako, że to nie portal aukcyjny i zakupy robione przez forum nie są umową kupna - sprzedaży, więc nie widzę powodu by czarekcw nie mógł sprzedać tak jak sobie to widzi.

 

Zakupy na giełdzie raczej nie powinny być limitowane ilością postów, a długością istnienia konta + ilością godzin spędzonych na forum + ilością wejść :) Bo niestety 10 postów: "dzięki", "dobre efekty", "świetnie wygląda" niewiele wnoszą, a licznik bije :dontknow: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a długością istnienia konta

I o to mi w tych chodzi. Gdybym dostał PW od osoby, która jest np od początku tego roku na forum to nie pisałbym tu nawet bo ten user byłby dla mnie podejrzany a tak to mam mieszane uczucia.

 

więc nie widzę powodu by czarekcw nie mógł sprzedać tak jak sobie to widzi

Znając moje szczęście w wirtualnym świecie to dostałbym warna i temat poleciałby do kosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Właściciel forum zwróci każdemu kto się tutaj poczuł pokrzywdzony kasę za nieudane zakupy, czasami nawet dołoży napiwek - czekacie na coś takiego?

Niedoczekanie - (jak już niektórzy słusznie napomknęli) to nie giełda akcyjna i każdy kupuje i sprzedaje na własne ryzyko.

 

Regulamin można dopieszczać w nieskończoność, a i tak nie wszystkich zadowoli.

 

Jak ktoś chce poczynić zakupy bez kłótni i obaw, to zapraszam do sklepów partnerskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy problem z zalogowaniem się na telefonie występuje tylko u mnie czy jest coś zablokowanego ?

 

Przy próbie zalogowania się wyskakuje Błąd!

 

Wszystkie pliki jak i historię mam wyczyszczoną w telefonie.

 

Problem dotyczy Xperii J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBOOL2006,

grzebałęś kiedyś coś w telefonie ?? ja się loguje na przemian se xperia j i laptop. nigdzie nie mam żadnych problemów. na którym andku latasz ? root był robiony ??

 

Nic nie grzebałem. Zaczęło się to dziać od jakiegoś tygodnia. Jeszcze zobaczę jak ustawienia fabryczne dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBOOL2006

jesli ustawienia fabryczne nie pomogą zaciągnij sobie programik PC Companion. jest to orginalny produkt do SE. zaraz podeślę Ci go na pw. Pamiętaj żeby zgrać sobie instalki albo chociaż nazwy aplikacji i wigetów których używasz, bo niestety robi czystki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBOOL2006

jesli ustawienia fabryczne nie pomogą zaciągnij sobie programik PC Companion. jest to orginalny produkt do SE. zaraz podeślę Ci go na pw. Pamiętaj żeby zgrać sobie instalki albo chociaż nazwy aplikacji i wigetów których używasz, bo niestety robi czystki

 

Ok dzięki wielkie :)

 

[ Dodano: 25 Luty 2014, 13:10 ]

Po zastosowaniu ustawień fabrycznych wszystko wróciło do normy i błędu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tematy/ posty usuwane mogły by mieć informacje w postaci mail-a do autora?

 

Dziś widać założyłem topic sprzedaży nie zgodny z punktem 6. regulaminu, o czym zorientowałem się dopiero jak przeczytałem po raz drugi regulamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Czy tematy/ posty usuwane mogły by mieć informacje w postaci mail-a do autora?

Nie ma takiej opcji.

 

Ale ja zawsze wysyłam kwiaty w ramach przeprosin za usunięcie nieregulaminowego postu/tematu i obszerne wyjaśnienie telegramem - widocznie jeszcze nie doszło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tematy/ posty usuwane mogły by mieć informacje w postaci mail-a do autora?

Nie ma takiej opcji.

Ok :(

Ale ja zawsze wysyłam kwiaty w ramach przeprosin za usunięcie nieregulaminowego postu/tematu i obszerne wyjaśnienie telegramem - widocznie jeszcze nie doszło :kox:

 

Pewnie sobie ktoś na 8mego ukradł już... :wallbash:

 

A pkt.6 giełdy jest dziwny... :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.