Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Master
Mail z dzisiaj, o której ?

Nie, nie z dzisiaj, ale z wczoraj (ten od kstelmach). damian, napisał wczoraj o 20:56, a ja maila od kstelmach dostałem o 22:00. To oczywiście tylko jedna kwestia, bo komunikację via email wyłączyłem już kilka dni temu, a jednak kstelmach przesłał jakoś tego maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Założyłem temat w dziale Szukam pomocy. Po kilkunastu godzinach został usunięty. Czy szanowni administratorzy mogli by wysyłać PW czy jakiekolwiek info. z jakiego powodu, co było nie tak :?: Nie mówię tu o jakiś absurdalnych i ewidentnych przypadkach przegięcia. Fajnie byłoby wiedzieć, który w Was usuwa temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel87, czy temat miał coś wspólnego z tematyką forum? Widzę, że jak raz na coś się przymknie się oko to robi się z tego norma. W tym dziale zakładamy tematy związane z kosmetyką, a nie z turbinami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie, pracuję nad uzupełnieniem mapy partnerów - http://portal.kosmetykaaut.pl/?page_id=398

 

Mam nadzieję, że ułatwi to forumowiczom znalezienie sklepu/studia detailingowego w swojej okolicy :).

 

Zaktualizowałem wtyczkę Tapatalk do wersji 1.3.2, proszę wszystkich o sprawdzenie czy wszystko funkcjonuje jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już było to sorki za powielanie wątku ale nie udało mi się znaleźć odpowiedzi :/

Czy jest możliwość przeglądania forum na telefonie w takiej postaci jaka jest na komputerze?

Szukałem jakiegoś odnośnika do przeglądania "klasycznej wersji forum" niestety nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza awaria forum oraz portalu, była spowodowana awarią serwera na którym postawiony jest nasz VPS. Dopiero po mojej interwencji o 21:00 uzyskałem zapewnienie, że do północy dnia wczorajszego wszystko będzie działać jak należy. Serdecznie przepraszam forumowiczów oraz naszych forumowych partnerów za powstałe niedogodności, ale byłem w pracy i nie mogłem wcześniej załatwić prywatnych spraw :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy donosić, więc również uprzejmie donoszę : :D

Dziś mail otrzymany od następującego idioty : nabagb@o2.pl

Czyli krótko mówiąc - to samo bydlę...

 

Treść maila :D

 

"Czy to prawda ze chandlaze do polerowania auta uzywaja mleczka cif czy czegos jeszcze uzywaja do polerowania czego uzywaja do woskowania jaki wosk. Czym handlaze zmywaja asfalt i klej z lakieru samochodowego."

 

Odpisałem idiocie niegrzecznie, żeby sobie...poszedł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy donosić, więc również uprzejmie donoszę : :D

Dziś mail otrzymany od następującego idioty : nabagb@o2.pl

Czyli krótko mówiąc - to samo bydlę...

 

Treść maila :D

 

"Czy to prawda ze chandlaze do polerowania auta uzywaja mleczka cif czy czegos jeszcze uzywaja do polerowania czego uzywaja do woskowania jaki wosk. Czym handlaze zmywaja asfalt i klej z lakieru samochodowego."

 

Odpisałem idiocie niegrzecznie, żeby sobie...poszedł ;)

Dostałem identycznego maila od tego samego nadawcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej liczycie że to zwykli userzy?

też dostałem

 

No nie, przecież po nagłówkach widać, że leci z jakiegoś systemu spamerskiego -a mail-e prawdopodobnie wyciekają z tematów o dopisanie do listy rabatowej w dziale partnerów - bo dostałem takiego samego na konto e-mail, którego nie używałem wcześniej na forum KA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabagb@o2.pl

20:46 (2 godziny temu)

 

do mnie

Czy to prawda ze chandlaze do polerowania auta uzywaja mleczka cif czy czegos jeszcze uzywaja do polerowania czego uzywaja do woskowania jaki wosk. Czym handlaze zmywaja asfalt i klej z lakieru samochodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.