Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Czytając ostatnio forum ręce mi opadają jak nowi zadają odwiecznie jedne i te same pytania. Można by wprowadzić np zakaz pisania postów poniżej iluśtam spędzonych godzin na forum? Użytkownicy którzy będą chcieli pozostać, będą czytać i po uzyskaniu odpowiedniej ilości godzin spędzonych jest szansa że nie będą zadawać tych poniżej poziomu pytań. Ot taka luźna propozycja, by podwyższyć poziom na forum. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Master

Pojawiło mi się od niedawna problematyczne działanie forum na Chrome. Objaw jest taki. że podczas przewijania, pewne fragmenty strony pojawiają się w różnych miejscach. Coś jakby zatrzymana grafika w danym miejscu. Tzn. reszta się przewija, a pewien wycinek nie. Tak jakby brak było odświeżania. Najlepsze jet to, że dzieje się to tylko na Chromie. Sprawdzałem na trzech kompach. Spotkał się ktoś z takim działaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
problemów upatrywałbym w Twoim sprzęcie. Na innych stronach tak Ci się nie dzieje?

Być może masz rację. Ja nie winię tutaj samego forum. Na innych stronach też się to czasem pojawia. Problem jednak w tym, że pojawia się ten efekt na różnym sprzęcie i różnych systemach. W dodatku dotyczy to tylko chrome. Przesiadłem się teraz na liska i jest OK. Teraz będę dumał, czy czegoś nie instalowałem wszędzie, bo gdyby efekt był tylko na jednym kompie, to sprawa wydawała by się jasna i prosta. Myślałem, że może google zrobiło jakiegoś głupiego update i dlatego zapytałem, czy ktoś spotkał się jeszcze z takim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kecav, u mnie na chromie przy szybkim przewijaniu góra/dół jest taki efekt jakby nie nadążał wyświetlać strony i migocze jakby ekran budował kawałkami.

Czyli jak przewinę szybko w dół, to mam chwilę czarny ekran i po chwili wyświetla zawartość. To jest mignięcie co trwa ułamek sekundy, ale zauważalne i też na to zwróciłem uwagę. Na innych stronach nie zauważyłem takiego problemu, ale może być to spowodowane tym, że ta ma czarne tło i się bardziej to rzuca w oczy.

 

Zauważyłem, że to tylko się dzieje przy przewijaniu na touchpadzie. Na myszce scroll działa OK, tak samo jak scrolluje suwakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Modów :

Można kolejnego frajerka jakoś skutecznie przyblokować ?

 

kstelmach@o2.pl

 

Niestety mimo zablokowania w ustawieniach możliwości wysyłania do mnie maili, znów kilku parchów i tumanów pisze i zadaje dziwne pytania...

Klika dni temu również przyszedł mail ze spamem, niestety zapomniałem i go usunąłem.

 

Z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak.

Skąd nasze maile i sprawy pytających "buraków i cebulaków" związane z detailingiem i ogólnie powiązane z tym Forum ?

Wydaje mi się, że to faktycznie userzy/osoby już tutaj zarejestrowane tak zatruwają nam życie.

Strasznie to denerwujące i krew mnie zalewa, jak czytam te bzdury...

Faktycznie warto by było pomyśleć o jakichś ograniczeniach dla tych tępaków w tej kwestii. :)

Nie koniecznie już na dziś, ale w niedalekiej przyszłości można by coś z tym zrobić. :)

Tym bardziej, że np. mi nie działa ta blokada niechcianych maili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
kstelmach@o2.pl to jest osoba z forum. Dzisiaj już napisałem, żeby nie spamował forumowiczom. Jak dalej będzie pisał to dajcie znać.

Daję znać :D

 

Mam jakieś dziwne odczucie, że jest to jedna i ta sama osoba, która potrafi wykorzystać błędy kodu forum.

Wyłączoną mam komunikację via email, a jednak maile przychodzą :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.