Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nie działa "Przejdź do strony.."

Przy następnej aktualizacji skryptu, problem zostanie rozwiązany, są to informacje z oficjalnego supportu phpBB. Ja ze swojej strony postaram się samemu tymczasowo rozwiązać ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada mozliwosc dodania ikonki, ktora moglaby sie wyswietlac na ekranie szykiego wybierania w mobilnych przegladarkach? (Moj przypadek Opera na Android). Dodajac niektore strony laduje mi sie ikonka, dodajac inne widze cos jak zminiaturyzowany obraz obejrzanej strony i tak jest z KA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dale nie działa data z TT.

 

Slovak, wchodząc z TT i pisząc posta obok jest +. Wchodząc tam można dodać zdjęcie na hosting TT ktore automatycznie jest wstawiane w posta jako kod img. Niestety TT wrzucając na hosting zostawia zdjęcie w oryginale, nie mam pojęcia jakiej wielkości(wrzucam przykładowe zdjęcie na dole) i zostają one usunięte bo nie sa zgodne z aktualnym regulaminem. Wydaje mi sie ze jest bardzo dużo ludzi którzy korzystają głownie z TT i robią zdjęcia telefonem, przez co wygodnej jest je w ten sposób dodawać. Pytanie tylko czy jest możliwość w skrypcie TT zmienić dodawanie zdjeć w max regulaminowym, lub jakiś inny sposób. Bardzo by to ułatwiło życie.

 

a168bed7eed7219a3b9ce108e99b739a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po restarcie TT - na razie nie

Nie mam już siły do supportu TT.

 

To u mnie nie chce wejsc. Jest jakis reczny sposob? Np. adres samej ikonki i edycja zakladki po jej zaladowaniu?

Z którego stylu korzystasz? Dopiero dziś w SE Square Left dodałem ikonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Elegance, przelaczylem tez na SE Square, usunalem/utworzylem na nowo. W miedzyczasie usunalem pamiec przegladarki i ikonki nie ma dalej. Nie jest to jakies mega istotne. Moze tak jak pisalem wczesniej podajcie mi adres samej ikonki, moze sie zaladuje a ja podmienie sobie adres a ikonka powinna zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Tapatalku nie działa 'zaznacz temat jako przeczytany' czyli ikona 'check' pod danym tematem - po odświeżeniu te tematy są nadal jako nieprzeczytane

 

Edytka: sprawdziłem, nie działa też oznaczenie całego forum jako przeczytanego. Na innych forach mam wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tapatalku nie działa 'zaznacz temat jako przeczytany' czyli ikona 'check' pod danym tematem - po odświeżeniu te tematy są nadal jako nieprzeczytane

 

Edytka: sprawdziłem, nie działa też oznaczenie całego forum jako przeczytanego. Na innych forach mam wszystko OK.

Zacznijmy od tego, że spora część użytkowników ma ustawioną złą strefę czasową i używają do tej pory złych ustawień, przez co np. u mnie posty pewnych osób są napisane w przyszłości. Nie poradzę nic, że większość jest leniwa i nie potrafi ustawić sobie poprawnego czasu, chodź phpBB samo podpowiada, którą strefę czasową należy ustawić.

 

Poniżej zamieszczam poprawne ustawienia strefy czasowej.

strefa_czasowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem na swoim telefonie, problem pojawia się jedynie przy chęci wejścia przez 3G/4G (i nie można wejść na żadne z for, które mają zainstalowane wtyczkę TapaTalk), przy połączeniu przez WiFi następuję natychmiastowe połączenie. Spróbuj może wyczyścić cache aplikacji.

 

Czyszczenie cache aplikacji: Ustawienia -> Zarządzaj aplikacjami ->Tapatalk -> Wyczyść pamięć podręczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Próbowałem z tapatalka wysłać PW taką drogą: klik w osoby lubiące post (przy kciuku, pod postem)> klik w awatar > klik w dymek wiadomości i dostałem komunikat, że forumowa wtyczka tapatalka jest bardzo stara i powinienem skontaktować się z administracją, żeby zaktualizowała wtyczkę.

 

Problem nie występuje przy kliknięciu w awatar autora posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapatalk, #facepalm

Posiedzę nad tym w weekend i zobaczę, czy jestem w stanie coś z tym zrobić.

 

Dziś forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji phpBB 3.1.6, zaktualizowany został również styl SE Square Left, w najbliższy dniach postaram się o zaktualizowanie stylu Elegance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.