Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Od dłuższego czasu, chyba po ostatnich zmianach na forum. Za każdym razem wchodząc na forum z PC z automatu ładuje mi się wersja mobilna. Używam FF i tak dzieje się na 4 kompach. Dzieje się tak tylko jak otwieram nowe okno. Po zamknięciu przeglądarki kiedy chwilę wcześniej miałem włączone forum jest tak samo. Co ciekawe nie dzieje się tak na monitorze 23" tylko na laptopach. Znów na komórce mam wersję pełną - tak wolę, nie ma problemu z przełączaniem się. Ctrl i F5 nie pomaga. Coś ze skalowaniem strony? Na komórce miałem problem z brakiem buttonów jak miałem większe powiększenie strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w temacie licznika postów....akurat nie zwracam na to uwagi, nie ma to dla mnie znaczenia, ale...dziwi mnie trochę skąd u mnie liczba 778 ? Coś nie chce mi się wierzyć, że tyle napisałem. Możliwe, że po ostatnich zmianach coś się pop... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

Dzisiaj od godziny 18:00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do forum. Przeprowadzone zostaną prace konserwacyjne.

Już jutro wszystko powinno wrócić do normy. W razie jakichkolwiek problemów będziemy informować Was na bieżąco na naszym fp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka techniczna możliwość, żeby dodać przycisk "otwórz wszystkie w kartach" po wejściu w "nowe posty"? Jak ktoś rzadko zagląda to skorzystać nie da rady, ale jak ktoś w miarę na bieżąco przegląda to byłaby świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się udzielam w takich tematach bo w ogólnie nie jestem typem malkontenta ale dla mnie ostatnie zmiany graficzne są na duży minus strona z bardzo przejrzystej ( ta z przed zmian ) stała się kompletnie nieczytelną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szatę graficzną, Elegance pozostanie domyślnym stylem, ale w najbliższym czasie dodam drugi styl, który będzie w pewnym sensie powrotem do przeszłości i wyglądem postaram się nawiązać do tego co było na phpBB by przemo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.