Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Czy któryś z miłościwie na panujących może mi wytłumaczyć dlaczego dostałem siedmiodniową blokadę na forum bez ostrzeżenia?

Komentarz wątków pobocznych już sobie daruję bo znowu kogoś dupa zaszczypie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dzień dobry.

Czy któryś z miłościwie na panujących może mi wytłumaczyć dlaczego dostałem siedmiodniową blokadę na forum bez ostrzeżenia?

Komentarz wątków pobocznych już sobie daruję bo znowu kogoś dupa zaszczypie.

Nie wiem o co zeszłym razem, ale tym razem ode mnie za "nienaganne" zachowanie na forum - odpocznij bo widocznie jesteś przemęczony ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Widze, że nowi modzi i już mi się oberwało, nawet nie wiem za co.

Szukałem po panelu, ale nie znalazłem. Jest jakaś opcja żeby zobaczyć, który taki nadgorliwy i za co mi dał ostrzeżenie? :)

Co to za różnica od którego moderatora?

Ja widzę, że znów o Ciebie się rozchodzi i jeśli się nie dostosujesz do zasad które istnieją tutaj na forum, to będziemy musieli się z Tobą pożegnać - a to chyba ani w Twoim, ani innych osób interesie.

Spójrz wpierw na to samokrytycznie, bo może się Tobie wydaje, że "wszystko robisz OK", dopuść jednak możliwość, że "tak nie jest" ;) .

Jeśli oberwało się Tobie nie pierwszy raz i zamieszani byli w to różni moderatorzy, to szukałbym wpierw problemu u siebie.

Jedno możesz mi wierzyć: zmowy przeciwko Tobie nie ma!

 

PS Mam nadzieję, że wyjaśniłem dostatecznie dobrze stanowisko administracji forum i uznaję temat za zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja dostane odpowiedz na swoje powyzsze pytanie? Jako pierwszy post na forum napisalem zapytanie odnosnie polerki na poczatku jako nowy temat a po skasowaniu w Temacie forum odnosnie polerowania aut i tam post ktos skasowal?o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi luq92. Na forum naczelną zasadą jest CZYTANIE, CZYTANIE i CZYTANIE. Jest mnóstwo informacji o najróżniejszych polerkach od tych najtańszych do tych najdroższych i kolejne tematy czy posty w których ktoś pyta po raz setny o to samo będą usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeśli już wystawiane są ostrzeżenia, to powinny być znane powody. Jeśli ktoś jest aktywny na forum może nawet nie wiedzieć za jaki wpis je otrzymał.

 

Jestem już na kilku forach i tam powód warna wyświetla się w profilu a na niektórych dodatkowo przychodzi wiadomość informująca o tym za co i od kogo.

 

W tej sytuacji jak tutaj, nawet nie wiadomo za co karacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeśli już wystawiane są ostrzeżenia, to powinny być znane powody. Jeśli ktoś jest aktywny na forum może nawet nie wiedzieć za jaki wpis je otrzymał.

 

Jestem już na kilku forach i tam powód warna wyświetla się w profilu a na niektórych dodatkowo przychodzi wiadomość informująca o tym za co i od kogo.

 

W tej sytuacji jak tutaj, nawet nie wiadomo za co karacie.

 

popieram, na starym forum tak było i było :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, widziałem już dawno tą modyfikację i nadal nie jest to czego oczekuję, nie zamierzam nadmiernie obciążać serwera zbędnymi modyfikacjami, jeśli potrzebujemy jedynie jednej podstrony.

 

Przy okazji, ważna kwestia podczas wgrywania modyfikacji:

Modyfikacja zastępuje istniejący system ostrzeżeń i nie importuje dotychczas wystawionych ostrzeżeń!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za różnica od którego moderatora?

Ja widzę, że znów o Ciebie się rozchodzi i jeśli się nie dostosujesz do zasad które istnieją tutaj na forum, to będziemy musieli się z Tobą pożegnać - a to chyba ani w Twoim, ani innych osób interesie.

Spójrz wpierw na to samokrytycznie, bo może się Tobie wydaje, że "wszystko robisz OK", dopuść jednak możliwość, że "tak nie jest" ;) .

Jeśli oberwało się Tobie nie pierwszy raz i zamieszani byli w to różni moderatorzy, to szukałbym wpierw problemu u siebie.

Jedno możesz mi wierzyć: zmowy przeciwko Tobie nie ma!

 

PS Mam nadzieję, że wyjaśniłem dostatecznie dobrze stanowisko administracji forum i uznaję temat za zakończony.

Za to ja nie uznaję tematu zakończonego. Skoro ktoś dał ostrzeżenie to niech sie do tego przyzna i wyjaśni swój powód. Jeżeli nie dostaję informacji za co dostałem ostrzeżenie to jak mam dopuścić możliwość, że ze mną nie jest ok? :D

Szczerze mówiąc nawet nie wiem za co mógłbym dostać ostrzeżenie w ostatnich dniach. Z tego co widze dobrze znasz moje poczynania na forum i wiesz, że od paru miesięcy moja aktywność na forum raczej spada niż rośnie.

Jedyne co mi przychodzi do głowy w temacie ostrzeżenia to 3posty pod rząd w odstępie kilku sekund w SB. Niestety, ale nie wiedziałem, że kombinacja "shift+enter" w nim nie działa. Skoro jesteś administratorem to będziesz wiedział co robi ten skrót :)

 

Ciekawi mnie jedno zjawisko w naszym społeczeństwie. Każdy Polak narzeka na rząd, samorząd, urząd, policję, straż miejską itp. Generalnie narzeka na każdego kto jest z "władzy" lub ma nad nim jakąkolwiek władzę. A tym czasem co robimy my Polacy w małych społecznościach jak np. forum? Zachowujemy się identycznie jak w przykładzie powyżej. Forumowej władzy zaczyna odbijać (są tu modzi którzy najpierw byli ok, a potem zaczęli tylko straszyć innych), użytkownikom przestaje się to podobać, a aparat rządzący zamiast szukać dialogu z użytkownikami i dochodzić do porozumienia tylko straszy karą.

Czy o to nam wszystkim naprawdę chodzi w życiu? Czemu zawsze Polak Polakowi Polakiem?

 

 

Zakańczając - domyślam sie, że po tym poście zostanie mi odebrana możliwość pisania, bo własne zdanie jest tutaj zawsze deptane. Czy zmowa przeciwko mnie jest? Pewnie nie. Ale niektórzy moderatorzy nie traktują mnie z szacunkiem i tylko czekają na moje potknięcie. Z resztą z wzajemnością. Nie tyczy sie to w zasadzie tylko mnie, ale kilku innych użytkowników. Są również moderatorzy, którzy są bardzo w porządku w stosunku do użytkowników i bardzo ich cenie (pewnie nie tylko ja).

I jeszcze raz wspomnę - jeżeli chcesz żebym się dowiedział co ze mną jest nie tak, tak jak wspomniałeś - podaj mi powód mojego ostrzeżenia. Będę wiedział czy dostałem go za avatar, za post, za emote czy tak po prostu :) Nawet w Rosji politycznie wyroki sądu mają swoje uzasadnienie mniej lub bardziej prawdziwie brzmiące.

 

P.S. Piszesz, że znów się o mnie rozchodzi i zamieszani są różni modzi. Jak to znów? :) Oprócz głośnej wojny rok czy dwa temu gdzie na pare tygodni poleciało paru użytkowników dzięki 1 zielonemu i jednemu żółtemu(chyba taki kolor był na starym forum) ostrzeżeń nie dostawałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już regionalne fora odnośnie spotkań w danych województwach. Może warto oprócz samych spotkań wprowadzić możliwość dyskusji na szerszy zakres tematyczny niż same spoty? Np. Dyskusje na temat różnych firm detailingowych, miejsc do mycia, możliwości wypożyczenia maszyn bądź kosmetyków, udostępnienie garażu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że byłoby to kolejne obciążenie dla tych którzy zajmują się porządkowaniem forum, ale wydaje mi się że można by się zastanowić nad korygowaniem też i błędów ortograficznych którymi nafaszerowane są posty niektórych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas na forum pojawiają te same pytania z proporcjami i ile dokładnie to jest 1:10 :D

Może by warto było obok przycisku "Mini-Chat" dorzucić coś takiego:

http://mobil.autopflegeforum.eu/?bereich=Mischungsrechner

Może ułatwiłoby to początkującym ogarnięcie mazideł i zmniejszyłyby ilość powtarzanych w kółko pytań? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drufi, gdyby to była aplikacja do forum lub skrypt, którzy można umieścić na osobnej stronie. Wtedy mógłbym rozważyć dodanie czegoś takiego, ale wspieranie czyjegoś forum/portalu linkiem z naszego forum, mówię stanowczo - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.