Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem z forum, jest sporo węższe niż wcześniej, poza tym przy odnośniku "indeks witryny" nakłada się facebook oraz uzytkownicy.

 

Prowadzone są jakieś prace nad forum i to skutek tego, czy coś z moją przeglądarką?

 

1425384290-800-x-374px-problem.png

 

 

Mam tak samo a jak odświeżam F5 to wraca mi do googli a na KA nic nie zmienia :(

 

 

Już ogarnąłem, wszystko ok po usunięciu ciasteczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was czym się różnią nowe posty od nie przeczytanaych?

 

Klikam na posty nie przeczytane, co chcę przejrzę później klikam oznacz jako przeczytane ale i tak w "nowe posty" jakieś się pojawiają, i jak tam kliknę to są nie które te same które widziałem i odznaczyłem już a i tak tam są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z jednym tematem - zarówno na tapatalk'u, jak i normalnym przeglądaniu w przeglądarce. Nie pomaga zaznaczenie jako przeczytany ani wejście w temat ani przejście do ostatniego postu - zawsze pojawia się jako nieprzeczytany. Przy tym na tapatalku gdy klikam w ten 'nie przeczytany' temat przerzuca mnie na pierwszą stronę i pojawia się informacja, że temat nie istnieje, natomiast przy wejściu przez przeglądarkę wrzuca mnie na pierwszą stronę.

c861dd8ebd11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodać do ulubionych wybrany temat na forum, przeglądając forum na komputerze? Na tapatalku wiem jak, a na komputerze jak? Ktoś podpowie czy jest w ogóle taka możliwość?

 

Dlaczego nie można usunąć swojego postu, który jest ostatni w danym wątku, nawet zaraz po jego napisaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cannonn, wszystko zostało poprawione, nie siedzę non stop na forum. Zmieniam lub wprowadzam poprawki jak mam wolny czas dla forum. Przy okazji ujednoliciłem ikonki, oprócz FB.

 

CrisAGC, na samym dole masz - dodaj zakładkę, swoje zakładki może zobaczyć twoje konto - ucp.php?i=main&mode=bookmarks

 

Jeśli będzie taka potrzeba i wyrażą na to zgodę inni administratorzy oraz moderatorzy, to dodam możliwość usuwania ostatniego postu z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknął wygląd mobilny?

Wprowadzałem w nim poprawki i powinno być już dobrze ;).

 

Przy okazji, ponieważ SB generowało zbyt duże obciążenie na serwerze, zostało wyłączone i tutaj pojawia się pytanie. Czy taki chat na osobnej stronie, by Wam użytkownikom odpowiadał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. może warto serwer zmienić?

Dla samego SB zmiana serwera jest bezsensu, jeśli będą występowały problemy w dostępie do forum przy większej ilości użytkowników, wtedy natychmiast zmienimy pakiet i rozważymy ponowne wprowadzenie SB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy na dole nie było też ścieżki do aktualnego tematu jak u góry?

tj. Strona główna / Na start... / Regulamin i uwagi na temat forum

 

Jeśli można, to prosiłbym o przywrócenie tej pierdoły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy na dole nie było też ścieżki do aktualnego tematu jak u góry?

tj. Strona główna / Na start... / Regulamin i uwagi na temat forum

 

Jeśli można, to prosiłbym o przywrócenie tej pierdoły ;)

Prosiłem o to parę stron wcześniej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, ponieważ SB generowało zbyt duże obciążenie na serwerze, zostało wyłączone i tutaj pojawia się pytanie. Czy taki chat na osobnej stronie, by Wam użytkownikom odpowiadał?

 

a nie można by te SB wrzucić z tej strony na dół jako "okno"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.