Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Dziwne bo wydawało mi się że cały dział "zestawy kosmetyków" jest na zasadzie mam taki i taki samochód, chciałbym zastosować to i to i czy to dobry pomysł? Jeżeli potrzeba znajdę mnóstwo pytań, które brzmią jak moje.

 

A podałeś gotowy zestaw i założyłeś temat w tym dziale? Nie.

 

Nie trać czasu na zbędne dyskusje i wyszukiwanie podobnych pytań. A pytania w odpowiednim dziale to nie to samo, co zakładanie tematów.

Lepiej poszukaj informacji o powłokach na forum, będzie z tego więcej pożytku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekrk, kompletnie nie ogarniam tematu forum od strony technicznej więc nie powiem Ci czemu tak jest ale potwierdzam że po przeprowadzce na nowy silnik, szukajka nie działa tak jak powinna :(

Problem tkwi w phpBB3, zawsze po konwersacji z jakiegoś skryptu do phpBB3, indeks wyszukiwarki jest budowany dopiero od nowych postów. Ostatnio przenosiłem forum z IPB na phpBB3 i było tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj mnie za niedorozwiniętego człowieka, który nie zrobił podstawowej rzeczy po przeprowadzce? Wszystko już dawno było wykonane, ale phpBB3 nie wzięło i tak po uwagę wszystkich tematów.

 

Na chwilę obecną wygląda to tak:

- Liczba zindeksowanych słów: ~246502

- Liczba zindeksowanych relacji słowo–post: ~2570157

 

Przy mniejszym forum, które prowadzę i ma obecnie 68 tysięcy postów, wygląda to tak:

- Liczba zindeksowanych słów: 198923

- Liczba zindeksowanych relacji słowo - post: 1336302

 

Przy okazji pojawiła się opcja dodawania pogrubionego nicku, ale brakuje jeszcze 2 nowych opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemów z serwerem, to wiem o nich. Jutro będę starał się czegoś dowiedziec.

 

Cytowanie jutro postarał się uruchomić, poprawialem troszkę modyfikacje i gdzieś zrobiłem mały błąd, ale jutro na spokojnie poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dlaczego przejście do następnej strony zostało przeniesione na sam dół, a nie jest pod ostatnim postem na danej stronie jak było dotychczas?

Wg mnie zmiana na minus, która utrudnia poruszanie się po stronach w danym wątku.

Poza tym trzeba przewinąć do samego dołu aby zobaczyć czy jest następna strona z nieprzeczytanymi postami. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekrk, kompletnie nie ogarniam tematu forum od strony technicznej więc nie powiem Ci czemu tak jest ale potwierdzam że po przeprowadzce na nowy silnik, szukajka nie działa tak jak powinna :(

Problem tkwi w phpBB3, zawsze po konwersacji z jakiegoś skryptu do phpBB3, indeks wyszukiwarki jest budowany dopiero od nowych postów. Ostatnio przenosiłem forum z IPB na phpBB3 i było tak samo.

 

No i spoko dzięki za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przejście do następnej strony zostało przeniesione na sam dół, a nie jest pod ostatnim postem na danej stronie jak było dotychczas?

Wg mnie zmiana na minus, która utrudnia poruszanie się po stronach w danym wątku.

Poza tym trzeba przewinąć do samego dołu aby zobaczyć czy jest następna strona z nieprzeczytanymi postami. :?

Zawsze tak było, nie wiem co Ci się ubzdurało, że te opcje były wyżej. Zmieniła się jedynie wielkość szybkiej odpowiedzi, przez dodanie emotikon oraz bbcode. Specjalnie dla Ciebie przeniosłem te opcje do góry.

 

Cytowanie selektywne również działa, trzeba jedynie poprawić ikonkę. Mój błąd, zapomniałem wgrać wczoraj arkuszy css.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Czy tylko ja mam problem z ładowaniem się forum czasami, ewentualnie z otwieraniem nowych kart ?

 

Wszystko inne strony jak bum cyk cyk, a na KA mi się potrafi albo nie otworzyć, albo dłużej wczytywać. Przeglądarka Opera 12.17 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, jeszcze jedno...

Czy dało by radę zmienić czcionkę w szybkiej odpowiedzi na Ariala?

Nie widzę sensu tej zmiany, według mnie jest dobrze.

 

Panowie mam pytanko. Czy tylko ja mam problem z ładowaniem się forum czasami, ewentualnie z otwieraniem nowych kart ?

 

Wszystko inne strony jak bum cyk cyk, a na KA mi się potrafi albo nie otworzyć, albo dłużej wczytywać. Przeglądarka Opera 12.17

Ja wczoraj jakieś problemy miałem. Czasem jeden temat wchodzi ok inny muli, muli...

Potraficie czytać? Już wspominałem o tym nawet na tej stronie, że wiem o problemach z serwerem. Czytajcie co było poprzednio pisane, zamiast poruszać dany temat kilka razy. Wykażcie się minimum wysiłku, ponieważ wiele spraw o które ponownie pytacie było już poruszane.

 

Będę jutro interweniował w tej sprawie w nazwa.pl, ale i tak wiem, że jestem skazany na porażkę , ponieważ od jakiegoś czasu opuścili się w jakości świadczonych usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że usuwasz niewygodne dla siebie posty ! Całkiem jak w ruskiej tv.

 

Nikt tu nie pisał z pretensjami, nikt się Ciebie nie czepia, normalnie pytamy lub informujemy. A Ty zaraz ...

A nie ma sensu pisać bo ten post pewnie też zniknie. Śmieszne to jest ! No ale władza jest !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikajace posty, to juz tutaj jakis irytujacy standard.

Szukasz czegos po pewnym czasie i ..... nic. Zniklo.

Post(y) na temat, w odpowiednim temacie, 100% prawdy, znika bez slowa wyjasnienia, bo godzi w czyjs biznes.

Staram sie szanowac regulamin i czas moderatorow, ale moj czas tez ma dla mnie wartosc, i nie chce go marnowac na poszukiwanie znikajacych postow. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Hehe, widzę, że usuwasz niewygodne dla siebie posty ! Całkiem jak w ruskiej tv.

 

Nikt tu nie pisał z pretensjami, nikt się Ciebie nie czepia, normalnie pytamy lub informujemy. A Ty zaraz ...

A nie ma sensu pisać bo ten post pewnie też zniknie. Śmieszne to jest ! No ale władza jest !

Znikajace posty, to juz tutaj jakis irytujacy standard.

Szukasz czegos po pewnym czasie i ..... nic. Zniklo.

Post(y) na temat, w odpowiednim temacie, 100% prawdy, znika bez slowa wyjasnienia, bo godzi w czyjs biznes.

Staram sie szanowac regulamin i czas moderatorow, ale moj czas tez ma dla mnie wartosc, i nie chce go marnowac na poszukiwanie znikajacych postow. :/

Panowie,

nie wiem "kto gdzie i dlaczego" ale po takich tekstach istnieje jedna forma nagrody: odpoczynek.

Administratorów i Moderatorów nikt mi na tym forum obrażać nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.