Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zapytam admina jaki był powód dla którego skasowano mój post z działu pokaż swój blask?

Bez żadnej informacji dlaczego!!! Może warto uszanować czas innych bo 100 zdjęć nie wrzuca się w 5 min!!! Będę wdzięczny za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin

 

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

 

Witam, przeczytałem i uważam że nie złamałem żadnego z punktów.

Zdjęcia powyżej 30 szt.

Rozmiar 600x800 waga 200KB

 

Auto prywatne robione dla Siebie nie dla klienta.

 

Proszę o wskazanie który punkt został złamany żebym wiedział na przyszłośc, gdyż usuwanie posta bez żadnej informacji dlaczego jest wkurzające bo marnuje swoje 2 godziny wrzucania zdjęc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość żeby tak jak na starym forum po kliknięciu w nazwe użytkownika jego nick wklejał sie do szybkiej odpowiedzi?

Nie będzie, przetestowałem dziś 3 dodatki i żaden nie działa z nową wersją skryptu.

 

A mi brakuje leniwego ładowania zdjęć. Teraz ładowane są wszystkie i nieraz widoczny obszar strony nie ma fotek, a na górze się ładują, ładują, ładują i strona przeskakuje w góre i ponownie trzeba zjechać w dół.

Nie rozumiem o co chodzi, wszystko jest tak samo jak poprzednio.

 

Wszystkie z nich są kiepskie, bo tu głównie chodzi o to żeby na pierwszy rzut, bez wpatrywania się, było widać czytane / nieczytane.

 

Belka na tym tle kropelkowym wygląda świetnie, 100 razy lepiej niż poprzednie buttony.

 

Jeszcze zwrócę uwagę na to, że logo jest ucięte od dołu (brakuje ze 4 pikseli, nie ma ogonka przy "ę")

 

Małe zmiany (kopiuj / wklej / zastąp) poniższego kodu w css:

 

to taki efekt. Przy czym wiadomo, że zawsze trzeba zrobić kopię pliku ;)

Dziękuje, ale nie skorzystam z tych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak a może Ty wiesz kto usunął moje posty wyżej...komu są niewygodne ?

Bo to jest śmieszne, ze jak się napisze nie daj Boże coś przeciwko administracji to posty znikają. Szkoda, ze ten co to robi oficjalnie się nie ujawni tylko wszystko po cichu, anonimowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slovak a może Ty wiesz kto usunął moje posty wyżej...komu są niewygodne ?

Bo to jest śmieszne, ze jak się napisze nie daj Boże coś przeciwko administracji to posty znikają. Szkoda, ze ten co to robi oficjalnie się nie ujawni tylko wszystko po cichu, anonimowo.

Ja w takich sprawach nie zawieram głosu, nie zajmowałem się tymi postami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do Administratorów, czy jest jakiś sposób by zmienić nazwę użytkownika? Chcę to zrobić gdyż obecna jest ponoć reklamą...(?) A z tego co mi się chyba gdzieś rzuciło w oczy, nie można założyć dwóch kont... Będę wdzięczny za szybką odpowiedź:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Takie pytanko :

Dlaczego nigdzie nie mogę dodawać zdjęć, nie ma u mnie od kilku dni w ogóle takiej opcji przy pisaniu jakiegokolwiek posta i kliknięciu "Pełny edytor" ani w dziale Giełda, ani dziś w temacie arsenału...

Rozwiąże to ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem.

Co nie zmienia faktu, że opcja ta powinna być, tak jak kiedyś.

W tej chwili nigdzie nie mam opcji " dodaj załącznik ", czy jak to tam było.

Problem jest taki, że moje zdjęcia nawet zniknęły z moich starych ogłoszeń na Giełdzie...gdzie się podziały ? nie mam pojęcia.

Może Administracja się wypowie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z administratorów jest tak leniwy ze usuwa posty zamiast przenieść?

Tym bardziej ze napisałem , proszę o przeniesie .

Jeśli któryś z administratorów lub moderatorów usunął Twój post to miał ku temu podstawy.

 

Nie próbowałem.

Co nie zmienia faktu, że opcja ta powinna być, tak jak kiedyś.

W tej chwili nigdzie nie mam opcji " dodaj załącznik ", czy jak to tam było.

Problem jest taki, że moje zdjęcia nawet zniknęły z moich starych ogłoszeń na Giełdzie...gdzie się podziały ? nie mam pojęcia.

Może Administracja się wypowie w temacie.

Zdjęcia umieszczaj na zewnętrznym serwerze, załączniki zostały wyłączone, aby nie obciążać serwera forum. Następnym razem dokładniej sprecyzuj o co Ci chodzi, ponieważ z Twojego pierwszego postu nic nie zrozumiałem. Zdjęcia zamieszczaj w bbcode .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy coś się pozmieniało z rozdzielczością i czcionką forum? Obcina niektóre litery (od góry) i brakuje mi pionowego paska pikseli przez środek każdej litery (to drugie tylko przy pisaniu postów).
Błąd jest prawdopodobnie po Twojej stronie (sprawdziłem na paru urządzeniach - jest OK :good: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.