Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakiś problem z PW rano wysłałem jedną wiadomość do jednego z użytkowników drugą po południu wysłałem do tego samego użytkownika i ciągle widnieją w zakładce "do wysłania" czyli nie wysłało :? nie wiem czy tylko ja mam coś nie tak czy co :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

fajnie, ale:

- środek zróbcie w kolorze tła a nie biały

- wyrzucić lewe menu na górę i rozszerzyć środek

- zmniejszyć czcionkę pod napisów pod edytorem: wyświetl posty nie starsze..., liczbę postów, storna..., kto jest online, użytkownicy przeglądający...

 

ot takie moje na szybko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lewe menu zabiera ekranu a środek taki wąski.

No i Panel użytkownika jest zdublowany bo przecież wszystko jest na górze :-)

I może z tą czcionką coś...tytul wielki,cytaty wielkie a tekst mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prośba o stworzenie specjalnego subforum w dziale partnerów, Archiwum. Poprawi to przejrzystość działu, będzie można przenieść tam np. stare konkursy, jednocześnie zostawiając je do podglądu dla użytkowników.

Oczywiście dodanie nowego subforum nie musi być dla wszystkich partnerów/dystrybutorów, po prostu dla tych którzy będą zainteresowani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z pospiechu dodalem temat w zlym dziale forum (moja wina!). Po chwili temat jest w koszu i nie dostalem powiadomienia kto to zrobil. Nie wiem czy moderatorzy moga przenosic tematy do odpowiedniego dzialu czy tylko do kosza. Moze warto dac Moderatorom takie prawa(jesli ich nie maja). Gdybym wiedzial kto przeniosl temat mogl bym sie zapytac czy moge zalozyc taki sam temat w odpowiednim dziale czy dostane za to ostrzezenie. Niestety nie ma nikogo z Moderatorow online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic w tym dziwnego, to adres Arkadiusza CleanerFreak. Powoli zaczynacie szukac dziury w calym.

 

Ja wiem że to jego ale lepiej wygląda wysłany mail choćby z domeny KA. Ot zmienić w skrypcie i tyle...

 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy byłaby możliwość przeniesienia mojego tematu z działu sprzedam do różne? Miałem zaćmę wczoraj i popełniłem błąd. Przepraszam za zamieszanie. Chodzi o temat

viewtopic.php?f=23&t=22438

Sam możesz to zrobić kopiując i wklejając w odpowiednim dziale-tak na przyszłość.

Przeniesione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.