Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

Dziecinada użytkownika grabek246, doprowadza mnie do łez ze śmiechu. Pieniądze zostały zaksięgowane na moim koncie w czwartek 09.10, dzisiaj mamy poniedziałek a on się spuszcza i żali gdzie może o 50 zł. Paczka została do niego wysłana i powinna być jutro u niego w domu. Za wszelkie oszczerstwa w stronę mojej osoby będzie mnie jeszcze przepraszał. Wiele osób kupiło coś ode mnie i nie słyszałem żadnego złego słowa z ich strony. Kilka osób, które coś kupiły ode mnie. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości zapraszam do kontaktu z nimi.

soll, silver200, Amvl, manio49 , Quest , kM3 , ludwik93 , Pimps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru nikogo przepraszać, zwłaszcza że nie widzę tu żadnej swojej winy. jeżeli paczka dojdzie, poinformuje. następny razem myślę że będziesz inaczej podchodził do takich spraw. z mojej strony wszystkio, więcej nie mam zamiaru poruszać tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał wiedzieć to nazywanie kogoś oszustem jeżeli nie został skazany jest karalne.

 

Idź na policję i ... zobacz ich miny jak im takie coś zgłosisz ;)

 

 

Tak serio , to wrzuć screna z zaksięgowania , potem fotę kwitu paczki i po sprawie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

grabek246, naqes, spuszczamy ciśnienie 8-)

Paczuszka na pewno dojdzie i wszystko rozejdzie się po kościach.

 

Pamiętajmy jednak że podstawą stosunków międzyludzkich jest komunikacja - na smsy, meile czy PW od osób od których wzięliśmy pieniądze (jakie by one nie były) wypada odpowiadać - milczenie jest w takich sytuacjach najgorsze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, żadnej wiadomości na PW nie dostałem. Dzisiaj wysłał mi email i otrzymał na niego odpowiedź wciągu paru minut. Tylko że email wysłał do mnie dopiero po tym jak zaczął wymyślać obelgi w moją stronę. Niczego nie będę wrzucał i niczego nie muszę udowadniać minęły 4 dni w tym 2 robocze a gościu robi alarm jakby paczki nie dostał co najmniej przez miesiąc.

 

Edit: Dzisiaj o godzinie 15:36 paczka została odebrana.

 

[ Dodano: 14 Październik 2014, 18:59 ]

Prosiłbym o usunięcie wszystkich oszczerstw w stronę mojej osoby. Z tego tematu jak i również tych dwóch.

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=21207

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=21336

 

 

Screen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co, skoro jest:

 

http://forumprawne.org

 

:o:dontknow::dontknow: tak jakbyśmy chcieli na ww forum zakładać dział o detailingu :idea:

 

Nie o to chodzi. Forum prawne znam. 1000 postów napisałem, z czego znaczna część nie była poradą z pierwszej ręki, a naprawianiem błędów poprzedników, natomiast konkretne sprawy przenosiłem na PW. To po prostu specyfika porady prawnej - nie ma 2 identycznych spraw.

 

Istnenie fp to eksperyment, mimo dużej ilości na prawdę kwalifikowanych specjalistów. Duża część "radzi" jednak na chłopski rozum, a poza tym forum nie odpowiada na zasadnicze kwestie. Przykład: kiedy i jak przeciągać postępowanie w sprawie o wykroczenie, jak nalicza się punkty karne, jak sformułować zarzuty zażaleniowe, co zrobić "na kacu", co zrobić, jeśli nie chcę lub nie mogę wskazać kierującego pojazdem na wezwanie straży miejskiej.

 

Tylko przytoczone wyżej zagadnienia to "rzeka", strony tekstu, który trzeba solidnie, powoli i z możliwie dużym zrozumieniem przeczytać. Czasami to "być" i "mieć". Tu opłaca się poznać stanowiska praktyki; nikogo nie zamierzam przekonywać, że w dwóch różnych apelacjach ta sama sprawa może być różnie rozpoznana. To nie są tematy na 2 minuty, mimo że za takie uważają je tzw. popularne portale.

 

Przy każdej takiej sprawie (w ujęciu ogólnym) rozgrywa się zawsze kwestia indywidualna. Porady nie szuka ten, kto zaznacza "x" w rubryce "odmawiam wskazania i wyrażam zgodę na ukaranie za wykroczenie z art. 96 par. 3 kw" i przesyła 500 zł. Porady szukają ludzie, którzy mają realny problem, a problem nie jest ani mniejszy, ani większy od połysku Fusso czy kropelkowania fk1000. Jest po prostu inny, a skoro to forum odpowiada na liczne tematy związane z szeroko rozumianą motoryzacją, to i wątek prawny polecam raz jeszcze uwadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego CleanerFreak, bo chyba do nikogo innego nie można adresować tego posta.... :o

 

Kiedy wreszcie na forum wróci możliwość wysyłania powiadomień email o subskrybowanych postach i o nowych PW?? :/

 

Na początek, chciałem prosić Panów Moderatorów o nie odpowiadanie na mojego posta odpowiedziami typu: "pracujemy nad tym", "to nie takie proste", "na razie nic się nie da zrobić"... itd, itp... takie odpowiedzi już naprawdę były i wiem, że robicie to (Panowie Moderatorzy) w poczuciu społecznej służby i lojalności dla kolegi CleanerFreak. Choć pewnie wszystkich was to już wk...wia. :thumbdown:

 

Do niedawna było to naprawdę moje ulubione i w zasadzie jedyne odwiedzane forum, z którego użytkownikami naprawdę się zżyłem, wchodziłem tu codziennie, starałem się robić testy użyteczne dla wszystkich - tak jak się to robi dla dobrych i lubianych kolegów. Część super :shock: ludzi poznałem live i całkiem się z nimi zakolegowałem.

Niestety, to wszystko teraz psu na budę - nie przychodzą powiadomienia, nie da się efektywnie śledzić odpowiedzi w postach, które są najbardziej interesujące. naprawdę jest to przykre i poważnie odechciewa się od korzystania. Nie będę już tu wspominał, przez jaki czas nie udaje się przejść na wydajniejszy silnik!! :shock::shock::/:/:?

 

Kolego CleanerFreak, podejrzewam, ze to nie kwestia kasy (sam tak kiedyś pisałeś), ale raczej "nie chciejstwa" i słabego podejścia do tematu - nie chce mi się wierzyć, że w naszym pięknym kraju nie da się znaleźć specjalisty od serwerów i baz danych aby za opłatą nie naprawili w pierwszej kolejności emalii a potem prze emigrować forum na inny nowocześniejszy silnik??? :/

 

A jeśli to naprawdę kwestia kasy jednak ogłoś kolego CleanerFrek ogólno forumową zbiórkę na usługi informatyczne - myślę, ze zbierzemy w kilka dni, potrzebną na te wydatki sumę :good:

 

Mnie naprawdę, po tylu latach cierpliwości i myślenia, że "może już nie długo" odechciewa się odwiedzania :cry:

 

PS> liczę się z co najmniej usunięciem tego posta a nawet i banami - ale trudno, przynajmniej napisałem to co myśli pewnie 3/4 (albo i lepiej) użytkowników :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, tymczasowa odpowiedź zanim Arek się nie zjawi.

1. Znalezienie firmy nie było proste, była nawet jedna co się tego podjęła coś robiła a na koniec stwierdzili, że jednak się nie da...

2. Z tego co mi wiadomo firma jest już wybrana i temat ruszył. Co do terminów to Arek na pewno wie najlepiej co i jak.

 

 

 

p.s. swoją drogą to ja powiadomienia wyłączyłem z 3 lata temu bo nie dawałem z nimi rady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, tymczasowa odpowiedź zanim Arek się nie zjawi.

1. Znalezienie firmy nie było proste, była nawet jedna co się tego podjęła coś robiła a na koniec stwierdzili, że jednak się nie da...

 

kuflik, mój drogi, jak bym pracował w innej branży niż pracuję, to pewnie bym Ci uwierzył - niestety pracuję w "wysoko utechnizowanej" branży przemysłowej i wiem, że problem typu "nie wysyłanie maili przez serwer" rozwiązuje się w mniej niż 24h! ;) - dlatego napisałem między innymi swojego posta. Robię wielkie oczy i dziwie się dlaczego podtrzymywana jest bezwiednie odpowiedź: "nie było to takie proste" :?: (no chyba, że chodzi o kasę - to się zgodzę). Dlatego też prosiłem w moim poście o nie powtarzanie bezwiednie tej "regułki" ;)

 

2. Z tego co mi wiadomo firma jest już wybrana i temat ruszył. Co do terminów to Arek na pewno wie najlepiej co i jak.

 

Może trochę z przekąsem, bazując na obecnych doświadczeniach, ale oby do końca 2015 się skończyło - czego sobie, Tobie i reszcie użytkowników życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pająk,

przestań truć d.. bić piany!

Nie wiem od kiedy jesteś moim kolegą… bijąc taką pianę nigdy też nim nie będziesz…

Jeżeli Tobie obecny wygląd i funkcjonalność forum nie odpowiada (do czytania i pisania tutaj na forum, nie jest przecież PW lub Mail konieczny!!!), to weź forumowy urlop (albo ja Tobie go odprawię).

Gdybym widział potrzebę zbiórki, to już dawno bym o tym napisał.

Szkoda czasu na dalsze dyskusje i sianie zamętu.

 

Termin nowego silnika podam, gdy uznam to za stosowne i uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.