Skocz do zawartości

Pytania/prośby/pomysły do administracji


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

psemo, to byłoby najprostsze rozwiązanie ale czasami trzeba być człowiekiem.

Z drugiej strony patrząc to "nowi" mają przedłożone wszystko na tacy ,wystarczy poszukać.

Na razie za pytania w tym temacie nie punktujemy. Co innego jak dany delikwent zadaje to samo pytanie w trzech różnych działach. Wtedy nie ma zmiłuj. Zazwyczaj w takich przypadkach dostajemy za to PW z pretensjami a nie rzadko również z obelgami ale co tam. Taka jest rola "firmy sprzątającej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja zanim się zarejestrowałem przez 2 miechy chłonąłem wiedzę czytając...

W 2011 roku informacje na tym forum o dostępnych produktach nie były tak obszerne.

Obecnie:

"nowi" mają przedłożone wszystko na tacy ,wystarczy poszukać

pomimo tego dochodzimy do poziomu, że zaczną pojawiać się pytania "która godzina, bo nie chce mi się spojrzeć na zegarek"... A następstwem tego jest pytanie do Administracji "Dlaczego nie zliczają mi się posty?" Nosz :zly:

Przez to coraz mniej jest merytorycznych informacji wnoszonych do danego tematu.

 

Podobnie wygląda sytuacja w "luźnych". Ja rozumiem kategorie "Luźne rozmowy", ale trzymajmy się tematu a nie np. w "Nasze pieszczochy" dyskusje kto jest za / przeciw instalacji gazowej, albo obecna dyskusja na kilka stron w "Co mnie dziś wkurzyło" o wydawaniu / bądź nie grosika przez kasjerkę w markecie.

Nie wspomnę już o wstawianiu zdjęć w nieodpowiedniej wielkości pomimo, że po wejściu na forum pierwsze co rzuca się w oczy to baner odnośnie wytycznych w sprawie umieszczania fotek...

 

Panowie z Administracji - róbcie swoje i tyle. Na wszystkich szanujących się forach "sprzątacze" działają szybko, skutecznie i bez skrupułów.

Niech to forum będzie merytoryczne tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się jakoś obejść problem możliwości wysyłania maili do użytkowników, a mianowicie nie przychodzą powiadomienia o wiadomości PW, to próbowałem sie dobić przez wysłanie wiadomości email użytkownikowi, który ostatni raz logował sie 30.09 a nie ma profilu na drugim forum o tej samej tematyce, zaznaczyłem opcję aby kopia była wysłana do mnie również, lecz nic nie doszło więc domniemuję że do w/w użytkownika również. Czy jest jakiś inny sposób kontaktu, czy jedynie cierpliwe czekanie, aż się zaloguje i przeczyta PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Czy da się jakoś obejść problem możliwości wysyłania maili do użytkowników, a mianowicie nie przychodzą powiadomienia o wiadomości PW, to próbowałem sie dobić przez wysłanie wiadomości email użytkownikowi, który ostatni raz logował sie 30.09 a nie ma profilu na drugim forum o tej samej tematyce, zaznaczyłem opcję aby kopia była wysłana do mnie również, lecz nic nie doszło więc domniemuję że do w/w użytkownika również. Czy jest jakiś inny sposób kontaktu, czy jedynie cierpliwe czekanie, aż się zaloguje i przeczyta PW?
Bądź dzielny i cierpliwy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten przemobb nie obsługuje taptalka, ale chciałbym nadmienić, że smartfony zdobywają rynek, mało kto takowego nie posiada w dzisiejszych czasach. A przeglądanie forum przez program jest o wiele wygodniejsze niż przez stronę, którą trzeba przewijać w lewo prawo by kliknąć w jakiś link. Nie mówiąc o odpisywaniu. Taki taptalk obsługuje też np. powiadomienia o nowych odpowiedziach. Można wątki subskrybować w łatwy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Wiem że ten przemobb nie obsługuje taptalka, ale chciałbym nadmienić, że smartfony zdobywają rynek, mało kto takowego nie posiada w dzisiejszych czasach. A przeglądanie forum przez program jest o wiele wygodniejsze niż przez stronę, którą trzeba przewijać w lewo prawo by kliknąć w jakiś link. Nie mówiąc o odpisywaniu. Taki taptalk obsługuje też np. powiadomienia o nowych odpowiedziach. Można wątki subskrybować w łatwy sposób.

 

Bądź dzielny i cierpliwy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam propozycję dołożenia się komu trzeba żeby rozwiązać problem. Zakładam, że finanse są przyczyną nieznośnie długiego czasu oczekiwania na rozwiązanie problemu powiadomień. Może jakaś grupowa zrzuta?

 

Jesli się nie mylę, to Partnerzy których jest juz prawie 50 płacą Forum za status fioletowy i nie są to symboliczne złotówki. Także $$$ raczej nie jest problemem. Ale jeśli jednak jest, to zrzuta pewnie pójdzie szybko i każdy chętnie się dorzuci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisaliśmy, to nie kasa jest problemem tylko brak wykonawcy.wszystko jest już teraz na dobrej drodze.

Wszelkim marudom przypomnę, że oficjalnie poprosiliśmy na forum o pomoc w szukaniu firmy- zero efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na forum: dział prawny, (zamknięty).

 

Jest duuużo problemów, z którymi możemy się mierzyć.

Fotoradary, kolizje, ostatnio modne zabranie praw jazdy.

 

Na forum jest kilka osób, które coś tam wiedzą z dziedziny, natomiast w życiu wykroczenia są zbyt gównianym problemem (max. mandat przy zbiegu wykroczeń to 1000 zł), żeby iść od razu do adwokata. Nie mniej, w wielu przypadkach przy odmowie mandatu, lub po protu z ciekawości, warto zaczerpnąć wiedzy i rzetelnie, po pokazaniu, jakie mamy papiery, zapytać kogoś, kto wie o co chodzi w paragrafach i z czym to się je.

 

Pojedyncze pytania pojawiały się już tutaj, a biorąc pod uwagę, że jest już niemal wszystko, od blacharki, przez lakierowanie, polerowanie, mechanikę, dyskusje dot. oleju i płynu do spryskiwaczy, mi brakuje osobnego działu prawnego. Działu zamkniętego, bo w tej dziedzinie potrzebny jest spokój a każda sprawa ma swój indywidualny charakter, a to forum nie powinno powszechnie dostępne, żeby nie mącić w głowie tym, którzy w necie szukają porad "na wszystko" i z tą wiedzą, nie mając pojęcia o co na prawdę chodzi, później szpanują przy kontroli, lub, co gorsza, w sądzie.

 

Pod rozwagę administracji i użytkowników ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.