Skocz do zawartości

Fiat Panda (koala) 1 raz


SZyBA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

30 min moim zdaniem optymalne bo człowiek trochę minimalnie odpocznie. Jutro ma padać deszcz to zrobię foto kropelek. Dziękuje eh za miłe słowa jak nówka wkońcu czysta a to auto już prawie Fiat ma 8 lat ;) Dla takich słów chce się robić ten cały detailing :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich słów chce się robić ten cały detailing

bedziesz go sprzedawal to ci go nikt nie kupi bo beda mowic ze licznik cofniety, i odpicowany na sprzedaz :) a silnik umyty bo leje sie z niego jak z fontanny :D takie polskie realia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takich słów chce się robić ten cały detailing

bedziesz go sprzedawal to ci go nikt nie kupi bo beda mowic ze licznik cofniety, i odpicowany na sprzedaz :) a silnik umyty bo leje sie z niego jak z fontanny :D takie polskie realia

 

mówisz jak będzie się sprzedawać to w błoto jechać :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, problem w tym, że prawdopodobnie wtedy będa narzekać na to że brudne, że niezadbane, lakier w złym stanie itp. :/ ciężko dogodzić kupującemu. jak zadbane to podejrzane, a jak usyfione to też źle bo niezadbane hehe

najlepiej niesprzedawac auta :D

nie mówiąc o matizku który zrobiłem na "bóstwo"

a szybko się sprzedał ?? i kupił ktoś kto narzekał na to że "odpicowany na sprzedaż" czy ktoś komu się spodobał stan autka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko - kocham picować furkę, ale tyle warstw rożnych specyfików to bym nie nałożył raczej - nie policzyłem dokładnie ale chyba z 8 ich zrobiłeś. Przy trzeciej to bym dostał pozew rozwodowy :lol: Dlatego trzymam się mojej mini opcji wosk regenerujący z polerką + sealant :P

Mimo wszystko ode mnie 6+ :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak powiem- będę oryginalny- Gratulacje Szyba ;):good:

dziękuje dziękuje

 

no ale nadkola jakoś nie domyte? :o;)

Domyte domyte nawet pare razy męczyłem się ale domyte :D:D

 

[ Dodano: 7 Kwiecień 2011, 07:35 ]

noo stary nówka sztuka teraz z pandy! doskonała robota!

 

No trochę przybrała na wartości hehe

 

pozdrawiam. ps. jaki silnik tam drzemie?

Silniczek 1,2 8v wiec szału nie ma ale do miasta :good:

 

[ Dodano: 7 Kwiecień 2011, 21:10 ]

eh i całe mycie odżywki woski poszło w piz.....

 

 

wpisujta co chceta :( :( :(

 

21732601.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżałem rano do pracy skręt w prawo na posesje. Brama automatycznie się otwiera ale przed bramą na środku dziura około 30 cm szeroka i 3-5 cm głęboka żeby ominąć podjechałem bliżej prawej strony. Zatrzymałem się brama się otworzyła w tylnym lusterku zobaczyłem jak ktoś pędzi wieć dałem 1 i do przodu a chyba zapomniałem że koła skręcone i tak przytarłem drzwiami i błotnikiem :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedii nie ma ale niestety w naszym przypadku uszkodzenie autka to naprawdę boli :(

A co do bramy automatycznej. Ja po przygodzie jaka miał mój kolego przestałem używać automatu tylko sam sobie otwieram heh. On wjeżdżał busem do swojego garażu i z niewyjaśnionych przyczyn brama zamiast zatrzymać się na górze to ona zaczęła opadać i zatrzymała się na jego dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.