Skocz do zawartości

Fiat Panda (koala) 1 raz


SZyBA

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Super kolorek Pandy, bardzo mi się podoba, felgi też wypas, ogólnie chciałbym mieć taki samochodzik do jeżdżenia po mieście, zawsze podobały mi się te pandy. Udowodniłeś, że budżetowymi środkami też można zrobić porządnie samochód :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej fotce wyszlo jakby lakier byl matowy :D

 

fakt , ale to niefortunne ustawienie do padających promieni słonecznych

 

widać że autko używane w mieście , już jakiś ćwok przywalił w drzwi kierowcy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gryzon, używam wosku PB WORLD NATTY'S red , ale mysle ze trwałość bedzie podobna , mi wytrzymuje spokojnie miesiąc myjąc raz w tygodniu na myjniach bezdotykowych ( Ehrle ) , wszystko zależy od częstotliwości mycia i stopnia zabrudzenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jeszcze ile wytrzyma bo to 1 raz wogóle auto dostało taki lepszy wosk. Ale po PB WD jest różnica zauważalna

 

tak wygląda teraz dach po deszczu

Dlaczego tak się dzieje po deszczu? Czy to może wina że auto stoi w nocy pod drzewem akurat?

 

42371482.jpg

40308686.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZyBA, powiem Ci, że u mnie tylko tylna klapa zawsze wygląda tak po deszczu, a przyznam szczerze, że jest bardzo słabo wypolerowana - musze ją przelecieć jakimś FC czy czymś. Cała reszta, która po pierwsze ma klar od DuPonta a po drugie została dobrze wygładzona i zabezpieczona woskiem wręcz lubi deszcze - po wyschnięciu nic nie zostaje.

To tak naprawdę wapniowy osad po wyschniętych kroplach deszczu. Od niego robią się małe wżery, które nie dają się tak prosto zmyć/usunąć nawet glinką. Już był temat o tym na forum i nawet podali rozwiązanie. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Paskudne kółka są zawsze na nawoskowanym aucie po każdym deszczu jeśli było trochę przykurzone. Tylko że da się je łatwo usunąć QD lub przy myciu.

Możliwe że Twój wosk był jeszcze za świeży i dlatego tak zareagował albo ten typ tak ma. Musisz eksperymentować z woskami - czyli robić to co wszyscy tu lubią najbardziej ;)

Np. z FK 1000p plamy po deszczu schodzą bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.