Skocz do zawartości

Car Detailing Simulator


modzel_stx

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas przeglądania internetów natknąłem się na takie coś i stwierdziłem, że podzielę się znaleziskiem

 

 

No i teraz jak pogoda nie dopisze, a ktoś będzie chciał coś porobić przy aucie, to odpala kompa i leci z tematem Oczywiście dopiero jak będzie premiera.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Lubię to 2
  • Super 1
  • Okay 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marcin1992 napisał:

Fajnie jakby to wyszło także na PS4

Podczas pianowania widać, że interfejs pokazuje ruchy okrężne - więc albo telefon albo konsole. Co ciekawe równolegle powstaje jeszcze Car Wash Simulator gdzie budujemy swoją myjnię samochodową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 22:43, modzel_stx napisał:

A nie macie wrażenia, że ten gość z podpisem na końcu trailera, to jakaś znajoma twarz?


 

Nabijasz się, czy pytasz serio? To AMMO NYC na Youtube.

Według mnie koleś ma świetny marketing, nie tylko z powodu symulatora, ale auta i sytuacje, w jakich pracuje nad nimi. Typu magazyn, gdzie anonimowy kolekcjoner zgromadził setki unikalnych samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MOU To akurat serio pytałem, bo w takim razie w ogóle pomyliłem kolesia z kimś zupełnie innym. Mało oglądam zagraniczne kanały, dlatego go nie kojarzę. Niemniej dzięki za objaśnienie ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, KUBA46 napisał:

Z czystej ciekawości, których Ammo używałeś? Gdzie je kupowałeś?

z tego co wiem to w autodetailing.zone u chłopaków z Łodzi można zakupić produkty ammo, ale ceny są chore
https://autokosmetyki.zone/2_ammo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gozdziu23 napisał:

z tego co wiem to w autodetailing.zone u chłopaków z Łodzi można zakupić produkty ammo, ale ceny są chore

Aż sprawdziłem- zestaw AMMO za ponad 1k zł, obok ADBL za 190 zł 😅
Podejrzewam, że tu cenę winduje jakieś cło czy inne podatki od luksusu z "Hameryki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.