Jump to content

Car Detailing Simulator

Recommended Posts

Podczas przeglądania internetów natknąłem się na takie coś i stwierdziłem, że podzielę się znaleziskiem

No i teraz jak pogoda nie dopisze, a ktoś będzie chciał coś porobić przy aucie, to odpala kompa i leci z tematem Oczywiście dopiero jak będzie premiera.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to 2
  • Super 1
  • Okay 1
  • Haha 1

10 minut temu, Marcin1992 napisał:

Fajnie jakby to wyszło także na PS4

Podczas pianowania widać, że interfejs pokazuje ruchy okrężne - więc albo telefon albo konsole. Co ciekawe równolegle powstaje jeszcze Car Wash Simulator gdzie budujemy swoją myjnię samochodową.

W dniu 24.10.2020 o 22:43, modzel_stx napisał:

A nie macie wrażenia, że ten gość z podpisem na końcu trailera, to jakaś znajoma twarz?

Nabijasz się, czy pytasz serio? To AMMO NYC na Youtube.

Według mnie koleś ma świetny marketing, nie tylko z powodu symulatora, ale auta i sytuacje, w jakich pracuje nad nimi. Typu magazyn, gdzie anonimowy kolekcjoner zgromadził setki unikalnych samochodów.

@MOU To akurat serio pytałem, bo w takim razie w ogóle pomyliłem kolesia z kimś zupełnie innym. Mało oglądam zagraniczne kanały, dlatego go nie kojarzę. Niemniej dzięki za objaśnienie ;)

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

• 2 weeks later...
14 minut temu, Gozdziu23 napisał:

z tego co wiem to w autodetailing.zone u chłopaków z Łodzi można zakupić produkty ammo, ale ceny są chore

Aż sprawdziłem- zestaw AMMO za ponad 1k zł, obok ADBL za 190 zł 😅
Podejrzewam, że tu cenę winduje jakieś cło czy inne podatki od luksusu z "Hameryki"