Skocz do zawartości

Butter Wet Wax - słaby efekt.


Gordix

Rekomendowane odpowiedzi

@Gordixnie mam rotacji, więc się wypowiem. Przyjęło się, że do aplikacji cleanerów, jeśli chodzi o maszyny, stosować dualkę, ale to chyba kwestia tego, że cleanery nie potrzebują killera w postaci rotacji (dla niektórych to jakby obierać ogórka piłą spalinową) Natomiast maszyna to maszyna,co ma zrobic zrobi.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gordix napisał:

I pytanie bonusowe bardziej na przyszlość (bo zamawiam tego McKee):
https://showcarshine.pl/przygotowanie-lakieru-i-pasty-polerskie/wolfgang-paintwork-polish-enhancer-473ml-cleaner-gratis-mikrofibra.html
Warto kiedyś dopłacić i wziąć ten? Z tego co czytałem, opinie całkiem niezłe także....

Czy warto ? Ten cleaner nastawiony jest bardziej na poprawę optyczną stanu lakieru, niż na jego jałowość. Ma wypełniacze, więc zamaskuje drobne ryski i pod woski naturalne nada się idealnie - wg mnie to trochę bliźniaczy (pod względem efektu) cleaner do Blackfire GEP. Kiedyś sporo bawiłem się setami tych producentów, teraz stoją w arsenale...

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie,wszytko zamówione - liczę,że Finish Kare po przejechaniu tym cleanerem McKee37 poleży całą zimę i będę mógł spać spokojnie. Nie ma nic gorszego niż ta myśl,że lakier nie ma ochrony 🍻!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz pierwsze autko poszlo w kombinacji McKee+ FK 1000P. Cleaner mega wydajny,nawet na rotacji,zeszła mi może 1/50 opakowania? Fajny jałowy lakier po nim zostaje... Z kolei smarowanie FK i docieranie rewelacja,w zasadzie czasami zdarzyło sie dać ciut za grubo,ale nawet wtedy jedno pociagniecie fibrą wystarczylo...

Jest sens dawac druga warstwe? 😉

20201101_203634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.