Skocz do zawartości

Nowy żółty lakier


piczaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Za pare dni odbieram od lakiernika moją Fokę ST (żółta perła). Zdecydowałem się na polakierowanie jej całej od nowa. Myślę że potraktuję ją zestawem Dodo Juice Lime Prime + Banana Armour. I teraz moje głupie pytanie. Czy w świeżo lakierowanych samochodach potrzeba stosować cleanera ? Czy wystarczy tylko umyć auto ?

Jeżeli macie inne fajne propozycje do żółtego lakieru chętnie przyjmę (te droższe też) 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piczaj poczekaj z dotykaniem nowego lakieru przynajmniej dwa trzy tygodnie.

Potem umyj i zrób sobie dobrą inspekcję.

Potem traktujesz jak zwykły lakier także do wyboru do koloru 🙂 podejrzewam że będziesz chciał coś poprawić. Jeśli nie, to zrobiłbym bez cleanera tylko prepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gozdziu23 napisał:

gloss coat, seal to tak troche jak qw, tylko na mokry cyk i czesc 🙂

Seal mozna też na sucho

 

Tego gloss coat jestem ciekaw skoro tak zachwalasz, ale cena w naszym kraju 400pln zniechęciła mnie.

60usd(10ml) 225zł w usa ma dużo więcej sensu...

Ktoś tu zdrowo popłynął z dystrybucją.

 

Przykładowo CG Petes53 50usd, a na naszym rynku około 200zł.

To opt powinien jakieś 240-250zł a nie 400, chore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić się do dyskusji. Caly czas poszukuję  preparatu,który da na żółtym aucie Córki szklany połysk, jednocześnie nie przyciemniając koloru. Póki co ,najlepszym preparatem w zasięgu moich finansowych możliwości jest Duragloss 111.Daje 2 warstwy 111 w miksie 1:4 z Bonding Agentem, w odstępie 24 godzin. Autko wygląda świetnie. Utrzymuję go QD Optimum ( OID) w proporcji 1:2. Błysk mocny,czysty,auto rwie oczy. Czyli baze mam,a czegos lepszego poszukuję nadal. Sa preparaty,dające ładny błysk,ale wszystkie,ktorych próbowalem przyciemnialy kolor. Przyciemniony,żłóty kolor jest brzydki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ghost napisał:

60usd(10ml) 225zł w usa ma dużo więcej sensu...

No niestety dystrybutor jest jaki jest. Gloss coat aplikujesz jak wosk, czekasz 10 sekund docierasz i hej. Szkli pieknie, a pelny polysk osiaga po 2 tygodniach, tylko hydro nie jest to beading a sheeting, bo dla opti hydro to efekt uboczny 😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wtrącić się do dyskusji. Caly czas poszukuję  preparatu,który da na żółtym aucie Córki szklany połysk, jednocześnie nie przyciemniając koloru. Póki co ,najlepszym preparatem w zasięgu moich finansowych możliwości jest Duragloss 111.Daje 2 warstwy 111 w miksie 1:4 z Bonding Agentem, w odstępie 24 godzin. Autko wygląda świetnie. Utrzymuję go QD Optimum ( OID) w proporcji 1:2. Błysk mocny,czysty,auto rwie oczy. Czyli baze mam,a czegos lepszego poszukuję nadal. Sa preparaty,dające ładny błysk,ale wszystkie,ktorych próbowalem przyciemnialy kolor. Przyciemniony,żłóty kolor jest brzydki.

Spróbuj CC watergold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.