Skocz do zawartości

Neoxal 1.61 Nano Ceramic Reload


pablo15005

Rekomendowane odpowiedzi

po dzisiejszym deszczu.. piękne, duże i zbite krople, które pod swoim ciezarem momentalnie zjeżdżają z karoserii. Podbicie QD Neoxala i mam wrażenie, że jest lepsze hydro niż po samym reloadzie, ale może to tylko sugestia. Już niebawem zima, a po drodze dlugie tygodnie paskudnej pogody, także będzie test. Tutaj na Śląsku warunki do tego idealne.

IMG_20211018_163947_compress96.jpg

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, lukaszewski napisał:

Podbicie QD Neoxala i mam wrażenie, że jest lepsze hydro niż po samym reloadzie

idealna kanapka dla tego zestawu, sam reload ma słabe hydro ale w kombinacji z qd neoxala daje kozacki wyglad i całkiem fajne hydro 😄 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiem Wam, że ten qd (ponoć poprawiony) rzeczywiście całkiem nie najgorzej się dociera ;-) nie jest to mist&wipe jak np CC Water Gold, ale hydro, wygląd (no kozak, a bałem się przytłumienia) i trwałość rekompensuje wszystko. Dla mnie totalnie niedoceniany produkt.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę mieszane odczucia co do aplikacji/docierania produktu oraz jego oczyszczania z syfu. Po kontakcie z Grzegorzem dostałem drugą sztukę 1,61 Reload, ale nie miałem jeszcze gdzie jej położyć. Biorę pod uwagę 3 opcje:
1. Ja coś spartoliłem przy aplikacji lub fibry nie były idealnym wyborem, chociaż używałem 2 albo 3 firm. I przez to, że jestem amatorem to na tę opcję spoglądam.
2. Jak paka szła do mnie to były upały i teoretycznie istnieje ryzyko, że produkt dostał temperaturą (stąd druga paczka od Grzegorza).
3. Produkt nie jest taki fajny i prosty jak się spodziewałem

Leży na masce obok Tevo Buff Coat i Gyeon CanCoat, mały teścik trwa (na razie 5/6 tygodni i 1200km) i czekam aż będzie chwila na ręczne mycie to zacznę coś wrzucać. Z tym, że właśnie jest ryzyko, że produkt nie był 100% przez te upały.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@paki112 Zaaplikowalem już chyba z 5 butelek Reloada i z aplikacją nigdy problemów nie miałem. Produkt bardzo ładnie i szybko się aplikował, trzeba pamiętać żeby panel był wilgotny nie mokry jak jest za dużo wody to potrafi stawiać oprór. 

Osobiście mam go zaaplikowanego na 3 autach i na top dany qd neoxala i to połączenie jest meeeega dobre. Jak wcześniej wspomniałem sam reload ma słaby zrzut wody, teraz jest poprawiona wersja gdzie jak damy dwie warstwy Reloada to hydro znacząco się poprawia co już sam sprawdziłem i faktycznie tak jest ale osobiście po reloadzie dałbym tak czy siak qd neoxala żeby poprawić hydro. 

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lukaszewski napisał:

dokładnie tak, natomiast najlepiej kupić bezpośrednio od Pana Grzegorza bo wtedy mamy pewność najnowszej partii produkcyjnej

Jaką drogą kontaktować się z producentem, żeby zakupić buteleczkę?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 19.10.2021 o 06:17, AudiBlask napisał:

@lukaszewski a to jest jakaś poprawiona wersja qd? 

Cześć wszystkim, już tłumaczę. Uruchamiajac produkcję postanowiliśmy zapobiec ewentualnym próbom rozcieńczania lub innego rodzaju ingerencji osób trzecich w skład produktu i na końcu dodaliśmy barwnik. 

Pojawiły się opinie o złym docieraniu i od razu znaleźliśmy przyczynę.  Okazało się że powodem był ten dodatek. "Poprawiona wersja" po prostu jest biała, bez barwnika. 

Bardzo przepraszam za niedogodności w docieraniu. Wiemy jednak że barwnik nie miał wpływu na trwałość. Auto mojej Córki miało jedną warstwę QDeka. Aplikacja 24 czerwca, przejechało z tego co pamiętam około 12 tys km i myłem je 3 tygodnie temu, powłoka dogorywa. Świetne hydro jedynie na dachu.

pozdrawiam serdecznie Grzegorz 

Zapraszam do kontaktu tel/ What'sApp 507255178 lub g.baczynski@neoxal.com

 

 

12 godzin temu, Kubsonke napisał:

Jaką drogą kontaktować się z producentem, żeby zakupić buteleczkę?

Cześć, tel/ What'sApp 507255178 g.baczynski@neoxal.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NEOXAL EUROPE  jako blokers bez doświadczenie w powłokach mam pytanie - powłoka byłaby aplikowana pod dachem ale po 30-60 minutach auto musi garaż opuścić i stać pod chmurką. Zakładając, że nie będzie deszczu, jaki będzie to miało wpływ, przy obecnych pogodach i temperaturach, na powłokę?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Strus z tego co rozmawiałem z Grzegorzem reload utwardza się 6h, ale z tego co zaobserwowałem to bardzo lubi słońce było więc fajnie jakbyś aplikował w jakiś słoneczny dzień i bez deszczu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
10 godzin temu, Strus napisał:

@NEOXAL EUROPE  jako blokers bez doświadczenie w powłokach mam pytanie - powłoka byłaby aplikowana pod dachem ale po 30-60 minutach auto musi garaż opuścić i stać pod chmurką. Zakładając, że nie będzie deszczu, jaki będzie to miało wpływ, przy obecnych pogodach i temperaturach, na powłokę?

Cześć, możesz aplikować bez obaw. Po prostu dłużej będzie się utwardzalo. A jeśli będziesz chciał położyć drugą warstwę, to przy tych temperaturach i wilgotności powietrza sugeruję dłuższy odstęp czasowy pomiędzy nimi. Według zasady im dłużej tym lepiej. Nawet na drugi dzień. I wskazówka przy docieraniu. Docierać do chwili aż powierzchnia będzie śliska.

Powodzenia Grzegorz z Neoxal-u

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NEOXAL EUROPE napisał:

Cześć, możesz aplikować bez obaw. Po prostu dłużej będzie się utwardzalo. A jeśli będziesz chciał położyć drugą warstwę, to przy tych temperaturach i wilgotności powietrza sugeruję dłuższy odstęp czasowy pomiędzy nimi. Według zasady im dłużej tym lepiej. Nawet na drugi dzień. I wskazówka przy docieraniu. Docierać do chwili aż powierzchnia będzie śliska.

Powodzenia Grzegorz z Neoxal-u

to prawda, w pewnym momencie robi się okrutnie ślisko, co świadczy, że RACZEJ wszystko dotarte jak należy. Podkreślam raczej, bo sam robiłem cały zabieg pod chmurką i bez inspekcji lakieru nie można tego powiedzieć z pewnością. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj aplikowałem w partyzanckich warunkach - 10 stopni, pod chmurką. Poza dekontaminacją chemiczną część poszła na spłukanego Wax Off'a a część na lakier po cleanerze od Auto Finesse. Było psik psik z atomizera wodą i potem psik psik Reload'em. Rozprowadzane aplikatorem z mikrofibry. Kurdeczka, jak to dobrze rozprowadzić to docierać nie trzeba 🙂 Ale dla spokoju dotarłem po 2-3 minutach. Także aplikacja takim systemem - bajka. Co do reszty na razie się nie wypowiem. Zostawiłem wszystkiemu (bo nie tyko Reload wrzucany) czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

narazie 2 miesiące od nałożenia, Śląsk, syf na dworze, pierwszy śnieg i sporo soli na drodze. Pierwsze mycie po ponad miesiącu, po prewashu dość mocnym (Citrus 80-90ml na 2l wody) hydro na dołach klapa. Po zwykłym szamponie Shiny Garage Orange hydro wróciło, jestem w szoku, zazwyczaj dobijalem reloady w okresie jesien - zima w 6-8 tygodni, o woskach nie wspomnę. Jestem w pozytywnym szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

@NEOXAL EUROPE

Zadowolony Waszym QD zamówiłem Reload i mam zamiar położyć go po lekkim serwisie na powłokę CP UK + SiC. Produkt lepiej siądzie jak będę go kładł na mokro a nie na sucho ? Jakoś bardziej przemawia do mnie aplikacja na sucho ale jeżeli na mokro ma być lepiej to psiknę wodą z atomizera na panel i dopiero zaaplikuje. Jeżeli chciałbym położyć dwie warstwy to ile odczekać przed aplikacją drugiej ? Drugą warstwę tak samo mam kłaść na wilgotną powierzchnie ? Wodą psikam panel a Reload na mikrofibrę i wcieram, dobrze zrozumiałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

na such bardzo ciezko jest zaaplikowac reloada. Najlepiej i najszybciej idzie na mokro bardzo fajnie sie rozklada i zero problemów. Psiknij 3-4 strzały na mikrofibre reloada i rozprowadz na mokrym lakierze a druga suchą dopoleruj i gotowe 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, paki112 napisał:

@Streat to była fajna opcja jak reload był w butelce z atomizerem. Aktualnie ?chyba? jest w "typowej" dla powłok butelce.

najnowsza wersja jest w szklanej butelce (niebieska) z korkiem do dozowania jak i 2 atomizerami jak dobrze pamietam w zestawie 🙂 takze wszysto jest 😄 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Streat napisał:

najnowsza wersja jest w szklanej butelce (niebieska) z korkiem do dozowania jak i 2 atomizerami jak dobrze pamietam w zestawie 🙂 takze wszysto jest 😄 

Dokładnie, butelka jest z korkiem z dziurką oraz dwoma atomizerami. Informacja na świeżo, w weekend odbierałem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 21.08.2022 o 16:55, Rafal9304 napisał:

@NEOXAL EUROPE

Zadowolony Waszym QD zamówiłem Reload i mam zamiar położyć go po lekkim serwisie na powłokę CP UK + SiC. Produkt lepiej siądzie jak będę go kładł na mokro a nie na sucho ? Jakoś bardziej przemawia do mnie aplikacja na sucho ale jeżeli na mokro ma być lepiej to psiknę wodą z atomizera na panel i dopiero zaaplikuje. Jeżeli chciałbym położyć dwie warstwy to ile odczekać przed aplikacją drugiej ? Drugą warstwę tak samo mam kłaść na wilgotną powierzchnie ? Wodą psikam panel a Reload na mikrofibrę i wcieram, dobrze zrozumiałem ?

Cześć, dziękujemy za zaufanie. 1,61 Reload usiądzie lepiej na mokro. Woda jest tutaj czynnikiem uruchamiającym reakcję chemiczną. Odstęp pomiędzy warstwami im dłuższy tym lepszy. Jednak nie krótszy niż 1,5 godziny. Tak dobrze zrozumiałeś Woda na panel. Reload na fibrę. Pozdrawiam Grzegorz 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.