Skocz do zawartości

Grass Detail Hydro Shampoo


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Zapach szamponu obłędny banan, piana wielka i tu najlepszym sposobem aplikacji jest z węża z dozownikiem coś dla @Domel 😉
Z wiadra myje się trochę z Feeling-iem jak bym mył samą wodą przy "normalnym" stezeniu, bo wlewać w wiadro 1:10 to trochę nie porozumienie 😄  stad lepszy będzie dozownik w wężu.
Hydro po umyciu, zmienia się w tafle, podobnie jak w szamponach z "woskiem" fajnie to działa, czuć też oczami jak by wygląd pojazdu został podbity, więc tu duży PLUS.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bardzo mam jak sprawdzić go z PA bo jedyna którą ewentualnie mam u kumpla to zwykły Karcher który jest mocno słabym zawodnikiem.

Mi się nim myło tradycyjnie bardzo dobrze. Miło bym powiedział. Jednak tu stężenie szału nie robi. Może następnym je trochę zmniejszę i dam znać jak się będzie zachowywał przy, powiedzmy, 50ml na 8l. To już byłoby sensowniejsze.

 

Zastanawiam się tylko dlaczego u mnie ten efekt tafli praktycznie nie wystąpił. Myłem raz Tezni z woskiem i tam ten efekt było widać wyraźnie. Może to taflowanie występuje po zastosowaniu z PA ? Myliście oboma sposobami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt tafli u mnie wystąpił zapewne dlatego, bo pojazd który myłem to pojazd, który nie widział wosku ani zabezpieczenia od dwóch lat, nie miał na sobie żadnego LSP, nie było co podbijać to podbił rzut, ewentualnie za małe steżenie zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus Dzięki , za możliwość potestowania. Dziś nim myłem Stilona . Ogólnie zapach tak jak kolega @Gozdziu23 wspominał  obłędny zapach Banana 😉 Nawet kolorek identyczny 😜. Ja wlałem tak jak na instrukcji ok 80 ml na 12 litrów wody. 

IMG-20200606-165403-1.jpg

W sumie nie wiem czy ten szampon miał dla mnie jakieś minusy , Nawet lekko przyschnięty nie zrobił kuku na lakierze.  Polałem jeszcze raz woda i osuszyłem  ręcznikiem i nie było śladu. 😎. Na początku jak zacząłem myć szału z piana nie było tak jak u Ciebie @Strus

IMG-20200606-165609-1.jpg

IMG-20200606-165732-1.jpg

I rzeczywiście tak jak pisałeś @Gozdziu23 Miałem wrażenie że myje sama wodą potem już jak rękawica napiła się trochę szamponu już  nie było tak żle , i poszło sprawnie , fajnie się wypłukał . Nie zauważyłem aby miał tendencje do całkowitej tafli. był miejsca gdzie były kropleki a tam gdzie Pete's 53 był już słabszy to podbił troszkę hydro także na plus 😉 Szczerze polecam , fajny szamponik 😉

Tutaj klapa 

IMG-20200606-170702.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.