Skocz do zawartości

Wosk plus Sealant


lukasz86

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lukasz86 napisał:

Witam zastanawiam się na zakupem wosku  artdeshine kotsos Wax-New 2019 i do tego nano gloss v3 albo coś ze stajni Prostaff  cc Wax Gold i cc water gold sam nie wiem już. Może macie tez jakieś inne propozycje do 300zl 

I ads i prostaff to bardzo dobre wybory. Oba są troche inne w aplikacji, ale da się je ogarnac i cieszyć się woskowaniem. Pamiętaj że Nano gloss-a nalezy rozciecznyc z wodą 3:1 z wodą demineralizowa co daje ci wieksza ilosć qd-ka niż water gold.
Do 300zł polecam równiez Autoglym HD wax, finis wax, authentica, coś z infiniti wax bądź standardowo fusso xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich wosków jakie miałem wcześniej to ads ten pierwszy wosk i byłem mega zadowolony a widzę ze jest nowsza wersja😃 ale tez widziałem na forum recenzje prostaff i dlatego mam dylemat bo woski są bardzo podobne do siebie, a co do Nano gloss i cc water gold tez są zbliżone do siebie ?? 
zaraz poczytam o firmam co mi dałeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukasz86 napisał:

Witam zastanawiam się na zakupem wosku  artdeshine kotsos Wax-New 2019 i do tego nano gloss v3 albo coś ze stajni Prostaff  cc Wax Gold i cc water gold sam nie wiem już. Może macie tez jakieś inne propozycje do 300zl 

Przede wszystkim powinieneś zacząć od podania jaki jest kolor auta.  Bo na srebrnym inny da fajniejszy efekt, a na czarnym inny 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lukasz86 napisał:

Ze wszystkich wosków jakie miałem wcześniej to ads ten pierwszy wosk i byłem mega zadowolony a widzę ze jest nowsza wersja😃 ale tez widziałem na forum recenzje prostaff i dlatego mam dylemat bo woski są bardzo podobne do siebie, a co do Nano gloss i cc water gold tez są zbliżone do siebie ?? 
zaraz poczytam o firmam co mi dałeś 

 
NGPS i CC water gold to produkty ktorymi inaczej sie pracuje, ADS na pewno troche dłużej jak by odparowuje, ale nie zostawia mazów, CC to produkt przetrzyj wytrzyj zapomnji.
NGPS też ma inną charakterstyke hydrofobowosci, bardziej łączy się w krople, które robią małę tafle, a cc próbuje zrzucic wszystko na raz. Oba produkty fajne, ja osobiście bardzo lubie NGPS tak samo jak H20. NGPS bedzie miał też wiecej własciwosci czyszczących typu kamien itp, gdzie w cc raczej brak.
Jak wcześniej podobał ci się stary ADS to z nowym nie bedziesz zawiedziony, nowy jest prostszy w aplikacji, lepiej pachnie i ma ciut lepszą wytrzymałosć. No i wreszczie opakowanie jakos wygalda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacham się między tymi woskami 

Infinity Wax DIABLO Hybrid Teflon Wax

artdeshine kotsos Wax-New 2019 

HOUSE OFWAX SAPPHIRE 

Infinity Wax Super Gloss a super Gloss+ to jest to samo ?? 
No i zaciekawił mnie tez Funky Witch Paradise Gloss 

No i jakiś Sealant ale chyba będzie to nano gloss v3 

im więcej szukam i patrzę tym bardziej się wacham 😬

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
32 minuty temu, lukasz86 napisał:

To Cleaner potem wosk i coś jeszcze ?? Czy wystarczy ?? 

Porządne mycie + dekontaminacja chemiczna i mechaniczna + np: cleaner + wosk.

imageproxy_php.png.4a438b4aa1f79532f2cec3285b2268da.png

Kanapkowanie LSP robi się w zasadzie tylko dla funu smalcowania a nie dla realnych efektów albo wzmacniania ochrony lakieru etc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.