Skocz do zawartości

BePro Bead Wax


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek wielkie dzięki dla kolegi @boT za udostępnienie wosku do testów.

Jest to wersja przedprodukcyjna aczkolwiek wydaje mi się być finalną.

Tym razem opisu prawie nie będzie bo wszystko co miałem do powiedzenia zawarte jest w krótkim filmiku. Zapraszam do obejrzenia.

 

 

 

Moim zdaniem kolejny, po T&G,  bardzo udany produkt. Będzie oczywiście update z trwałości ale bierzemy poprawkę na mój lakier 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodów brak bo czasu nie było ale po 8 dniach, po pierwszym myciu zachowuje się jak nowy. 
Ale jest tak tępy że jak już praktycznie suchy lakier to ręcznik się zatrzymuje 😂 

BSD to jest śliski przy BeadWax 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update słowny - 19 dni od aplikacji i w trakcie opłukiwania na bezdotyku przed myciem właściwym kropelkował jak szalony. Po myciu też dobrze ale tu biorę poprawkę bo myłem CG Glossworkz z dodatkami więc zaburzał sytuację. Za tydzień przy myciu będzie filmik. Na razie jest naprawdę zajebiście.

@boT, z Waszej stajni po T&G na na razie mój drugi ulubieniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Działa jak nowy. Podoba mi się coraz bardziej

 

 

Dzisiaj go na inne auto wrzuciłem. Po całości. Aplikacja banalna. Czy to na lakier czy na fibrę. Coś jak SSW. Odparowuje bez problemu. Naprawdę przyjemna rzecz. I zapach na duży plus. Takie mango, brzoskwinia, o takie coś

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  sprawdź jeszcze osuszanie po przejechaniu np dwóch kilometr, oraz od jakiej prędkości (km)  startują kropele, czy łatwo uciekają.  No i jak wygląda samo brudzenie się i domycie na bezdotyk lub np. Jak ja zostawiam aut o zapuszczone po dwóch tygodniach i ostatnio jak przyszły deszcze to fajnie Auto opłukało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, boT napisał:

sprawdź jeszcze osuszanie po przejechaniu np dwóch kilometr,

Dzisiaj musiałem na pianę na bezdotyk podjechać. Po spłukaniu przejechałem właśnie ze 2 km. Sucho.

Brudzi się jak wszystko inne. Ale bezdotykowo domywa się bardzo przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ktm950 napewno w pierwszej kolejności ceramic, i myślę ze Eryk puści już do pakowania i rozprowadzania około trzeciego tygodnia Maja. 

 

A BeadWax muszę sprawdzić jeszcze jego stabilność, mianowicie czy produkt po np długim czasie leżakowania w butelce jako nad poczęty, czy nie traci swoich właściwości.  @Strus to także obserwuj. W ceramicu tego nie zauważyłem, a BeadWax wymaga obserwacji jeszcze chwilkę 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.