Skocz do zawartości

K2 Vizio Pro - Niewidzialna Wycieraczka


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

Odwołuję wszystko co powiedziałem o NW od @K2 Auto jak nowe

Dzis kładłem na inne auto. Po 40 minutach docierania różnymi fibrami, nawet z użyciem Wipe Out’a, po prostu się poddałem. Jako ze robota wyjazdowa to zapomniałem IPA bo myślałem ze się nie przyda. I teraz muszę wracać do klienta i ścierać to gówno jakoś. Na dodatek auto to VW Multivan wiec skakałem po drabinie, namachałem się jak idiota a cała szyba pomazana. Nie bawi mnie taki nieprzewidywalny produkt na takiej szybie. 
 

Nie wiem czy od szyby zależy. Czy od temperatury, że Vizio lubi jak jest poniżej 5 stopni. 
Dziś była katorga. Na tyle okrutna że nie chce mi się ryzykować na kolejnej szybie. 
Jak ktoś chce to oddam za koszt wysyłki. Jak nie to widzę ją w moim śmietniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, david2888 napisał:

@Strus Witam w gronie zirytowanych "testerów" 🤣 Dziwne ze wipe out ci nie dotarł tego 🙂 mi IPA rozwiązała problem, ale dopiero z nią wjechałem 2 dni później na szybę 🙂 

@rygryss właśnie radził mi odczekać przynajmniej 1 dzień i spróbować raz jeszcze. 

 

@K2 Auto jak nowe, ustosunkujecie się czy tak jak przy Roton Pro, technika nabierania wody w usta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Streat napisał:

ja rozumiem ze niekiedy docieranie NW może przysporzyć kłopotów

Pobaw się GtechniQ G1 i wtedy zobaczysz co oznacza ciężkie docieranie.

K2 PRO jest tragiczna, aplikuje ja się w jeden dzień, a dociera finalnie kończy w następny... TRAGEDIA.👎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Strus napisał:

gówno

Uprzejmie proszę trzymać nerwy na wodze 😉

Działa nie działa - tester powinien trzymać klasę i kulturę 🙂

Tak wygląda testowanie w praktyce. Trzeba wylać kilka "litrów" produktu albo sprawdzić na wielu pacjentach 🙂

A test podsumowywać zawsze " na tym lakierze, na tym pacjencie, na tej oponie, a tej szybie - siadło tak, nie siadło tak, podoba mi sie, nie podoba mi się na tym konkretnym elemencie" 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś dobry tydzien temu, w końcu spadł deszcz. 

Krople u mnie starują od 55 km/h - pod warunkiem że jest dużo wody na szybie. Przy 70km/h, to wszystko spływa. 

Przypomnę, że u mnie były aplikowane dwie warstwy. Ze względu na wychodzące mazy, po 24h zostało dotarte IPA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

3 i pół miesiąca od aplikacji i przyznam że w kwestii jej zachowania jestem pod wrażeniem. Przy normalnym, regularnym deszczu krople startują od 50km/h i zrzut jest więcej niż przyzwoity.

Żeby nie te problemy przy docieraniu to byłaby to naprawdę fajna pozycja na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również u mnie spisuje sie świetnie. Start od 50km/h. Nie zatyka się. Wystarczy zwykle mycie ręczne szamponem neutralnym. Wycieraczki u mnie nie skaczą po szybie, a smugi po wycieraczce znikają w ułamku sekundy, więc wieczorem nie ma dyskomfortu jazdy. 

Tydzień temu trasa nad morze w lekkim desczu i K2 Vizio spisała się na medal w mojej o cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.