Skocz do zawartości

Przypalony odbarwione lakier pod maską


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@robkwiatkowski w tym miejscu musi być naprawdę gorąco... Szczerze to nie dziwię Ci się czemu z nimi walczysz, bo to że oni zapewniają Ciebie że to się nie pogłębi i że na zewnątrz nie wyjdzie to jedno a drugie to że w tym miejscu może Ci farba odpaść od temperatury z biegiem czasu, i co na masce i błotniku będziesz mieć wyrwany kawałek lakieru? W innych Volvo też występuje ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Streat napisał:

W innych Volvo też występuje ten problem?

na ta chwile znalazłem kilka przypadków na rożnych forach volvo ( różne kraje ) oraz u 3 znajomych w najnowszych modelach s60 i v60. 

Generalnie to nowe auto i jeździ tego na ta chwile niewiele ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2020 o 19:51, RoBee napisał:

Przelało się u mnie kilkaset v60 i trochę s60 z roczników '18-'19 i nie spotkałem się z taką usterką.

 kilkaset? a gdzie tak się one przelewają jak jest to nowy model  ( mowa o najnowszym modelu ) jeździ tego naprawdę mało ??? nawet w wielu aso przewija się kilka max kilkadziesiąt ...

na forach już jest... dotyczy s,v60 i s,v90 silniki benzynowe 

tu foto innych aut jakie znam

d374bef1263c2e091c0396149eaa6cf5.jpg

4708b0759022bcb2712d5ab96361b3e2.jpg

usterka przed naprawą_3 13.01.2020.jpg

9734c42562cd879e69bb63d9809854f0.jpg

usterka przed naprawą_2 13.01.2020.JPG

 

usterka przed naprawą_1 13.01.2020.jpeg

usterka_2 27.05.2020.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Volvo twierdzi ze jest to wynik substancji jakie wydobywaja sie z gumy poduszki silnika podczas wysokiej temperatury....

Moje pytanie do Was czy jestem w stanie jakimś środkiem zabezpieczyć lakier w tych miejscach gdzie rob się taki żółty nalot?

Wosk? pytanie jak będzie się zachowywał w komorze silnika - tam jest bardzo goraco

co o tym myślicie - co proponujecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.