Skocz do zawartości

BINDER Premium Interior Cleaner


BINDER

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Premium Interior Cleaner to produkt przeznaczony do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni wewnątrz samochodu (również skóry). Zawiera bezpieczne detergenty, o odpowiednim odczynie pH, które nie wpływają negatywnie na czyszczone powierzchnie. Pozostawia powierzchnię dogłębnie oczyszczoną i odświeżoną.

8b.jpg.980db653d7ca75c5b348927638de9649.jpg

Instrukcja:

Przed użyciem wstrząśnij
Nanieś na aplikator.
Dokładnie czyść powierzchnię z użyciem aplikatora bądź szczotki.
Przetrzyj suchą mikrofibrą.

Rady i dodatkowe informacje:

Nie wymaga spłukiwania i pozostawia powierzchnię w bardzo dobrej kondycji.
W zestawie bardzo trwały i świetnie wspomagający czyszczenie aplikator.
Nie stosuj na powierzchniach z alcantary.

 

Idealnie sprawdzi się w bieżącej pielęgnacji, podczas której nie ma potrzeby używania silnych, zasadowych środków typu APC
Zapraszamy do dyskusji i zadawania pytań 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Panowie i Panie znalazłem swój idealny interior dressing .....nigdy bym nie kupił 0,5 l gotowego interiora za ponad 40 zł ale dzięki uprzejmości MotoGo otrzymałem go w paczce gratis.

Leżał z 2 tygodnie bo co można w interiorze wymyślić .....ale wjechało Volvo całe w skórze, boczki, deska więc stwierdziłem że spróbuję tej nowości u mnie bo producent twierdzi że super do skóry się nadaje a mam tutaj dość ubrudzoną skórę która nie mam zamiaru czyścić i impregnować ale głupio oddać przetarty brud i takie oddać więc aplikator i jedziemy....zapach boski, konsystencja wodna, 2 psikniecia na aplikator ,rozprowadzenie i lekkie dotarcie i przetarcie fibrą....Cudo....cudo ....dawno tak chemią się nie podniecałem, teraz muszę spróbować dressingi od nich.....

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.