Skocz do zawartości

BMW 335i Indyvidual- 400 konny mocarz


KUBA46

Rekomendowane odpowiedzi

Robota mega profi ! Przydałoby się takie wyprowadzenie lakieru w mojej A4 :-]

Furka i moc kozak, ale jednego nie rozumiem - mody pełną parą, kolejne konie i niuty dochodzą, a opony Sunny :shock: Ja nie wiem, że ludzie się śmierci nie boją i zakładają takie COŚ do bardzo mocnych wózków.. 

edit. przednie Michelin widzę jednak. Za to tył Sunny
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KapselK napisał:

Na kielichu nie, ale w E9X jest na słupku B po otwarciu drzwi na dole. 😉 

Owszem jest tam taka naklejka z napisem lakier "Indyvidual"

 

8 godzin temu, jolley napisał:

Robota mega profi ! Przydałoby się takie wyprowadzenie lakieru w mojej A4 :-]

Furka i moc kozak, ale jednego nie rozumiem - mody pełną parą, kolejne konie i niuty dochodzą, a opony Sunny :shock: Ja nie wiem, że ludzie się śmierci nie boją i zakładają takie COŚ do bardzo mocnych wózków.. 

edit. przednie Michelin widzę jednak. Za to tył Sunny
 

Mocne wózki szybko zjadają oponki. Właściciel lubi takie różne zabawy co zjadają opony(oczywiście na zamkniętych obiektach). Dlatego na tył ma opony tańsze, ale za to są często wymieniane. Nie widzę w tym nic dziwnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KapselK napisał:

To jedynie podstawowe rozkodowaniue VINu zostaje, chociaż tam też może być INDIVIDUAL. 😄 

Nie.

Zawsze będzie podany jaki to jest kolor. Nawet w individual.

Kolor 416 nie jest kolorem individual, ale akurat to ze auto jest w wersji individual może być spowodowane zupełnie czymś innym, chociażby zawieszeniem m-technik.

Może być to kwestia kolorystyki wnętrza i innych, także lakier. Ale carbonschwarz nie jest kolorem individual

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lukasz_byd napisał:

Nie.

Zawsze będzie podany jaki to jest kolor. Nawet w individual.

Kolor 416 nie jest kolorem individual, ale akurat to ze auto jest w wersji individual może być spowodowane zupełnie czymś innym, chociażby zawieszeniem m-technik.

Może być to kwestia kolorystyki wnętrza i innych, także lakier. Ale carbonschwarz nie jest kolorem individual

To samo pomyślałem, przecież carbonschwarz jest często widocznym kolorem na nowych BMW 🙂
Bardzo fajny kolorek drugi z moich ulubionych takim
  co wchodzi bardziej w fiolet niz niebieskii ale nazwy nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukasz_byd napisał:

Kolor 416 nie jest kolorem individual, ale akurat to ze auto jest w wersji individual może być spowodowane zupełnie czymś innym, chociażby zawieszeniem m-technik.

Może być to kwestia kolorystyki wnętrza i innych, także lakier. Ale carbonschwarz nie jest kolorem individual

To wiem, bo akurat mam tak u siebie. Czyli jak nie ma podanego kodu lakieru na dole słupka B to jest w jakimś innym miejscu? Pod maską? Zmyliło mnie to "individual" w miejscu kodu lakieru. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KapselK napisał:

To wiem, bo akurat mam tak u siebie. Czyli jak nie ma podanego kodu lakieru na dole słupka B to jest w jakimś innym miejscu? Pod maską? Zmyliło mnie to "individual" w miejscu kodu lakieru. 😉

Może być kolor individual, one mają oznaczenia np. X01, X03 itp.

Wbij 7 ostatnich znaków na mdecoder.com i tam będziesz miał kolor i powód dla którego auto jest individual

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2019 o 13:03, lukasz_byd napisał:

Nie.

Zawsze będzie podany jaki to jest kolor. Nawet w individual.

Kolor 416 nie jest kolorem individual, ale akurat to ze auto jest w wersji individual może być spowodowane zupełnie czymś innym, chociażby zawieszeniem m-technik.

Może być to kwestia kolorystyki wnętrza i innych, także lakier. Ale carbonschwarz nie jest kolorem individual

Rozkodowalem. Pokazało się takie coś "SONDERLACKIERUNG (490)"

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUBA46 napisał:

Rozkodowalem. Pokazało się takie coś "SONDERLACKIERUNG (490)"

He, to ciekawe bo nadal to nic nie znaczy 🙂
 

SONDERLACKIERUNG to nic innego jak 'specjalna powłoka / farba specjalna'

A w Paintwork co masz napisane - tam może będzie kolor podany. Chyba że nie tajemnica i podasz np. VIN na priv (7 ost znakow starczy) to zobaczymy co to za kolor.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba podesłał mi vin na pw i 🙂

 

 

Paintwork Carbon Blackmetallic Code 416 + 0490 Special Painting

 

Czyli jest o kolor 416 - carbonschwarz metallic z jakimś dodatkiem którego już nie poznamy raczej.

  • Lubię to 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Relacja świetna sporo się nauczłem, oby takich więcej:)

BTW: chciałbym przeprowadzić korektę lakieru na swoim aucie, bardzo podobnym bo też e92 2007r tyle że w kolorze black sapphire.  

1 etap: cutmax + niebieskie pady nat

2. etap excut 05-05 + zółty pad

3. etap CARPRO ESSENCE i tutaj nie wiem jakiego pada najlepiej użyć. Czerwony NAT bedzie ok? czy zdecydować się na czarny?
Do dyspozycji bede mieć tylko rotacje

Pytam się bo za bardzo nie mogłem się domyślić co tam zostało użyte:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Świetna relacja! Dobrze się czyta i ogląda. Też mam rotację Masner, ale nie jestem zadowolony z wykończenia na moim miękkim lakierze - robi sporo nowych rys. Może to kwestia techniki pracy, a może TTTM? W każdym razie noszę się z zamiarem kupna DA. Tu w relacji widziałem zamiennie ADBL i Rupesa. Możesz przybliżyć temat, co to za modele i do czego ich używałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.