Skocz do zawartości

TEVO UniClean


kaka17ab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otrzymałem od @Tevopoland testerek UniClean o pojemności 150 ml. Mając wolną chwilę w ten weekend przystąpiłem do działania 😁

Na opakowaniu producent umieszcza informację: "Preparat do czyszczenia powierzchni skórzanych oraz tworzyw sztucznych. Bezwodny środek czyszczący, bardzo szybkie działanie, nie pozostawia smug, gotowy do użycia, nie pozostawia efektu lepkości powierzchni, świeży, cytrynowy zapach."

Jak to się ma do rzeczywistości?

Test wykonałem na tworzywach sztucznych (plastikach) mojego Seata (każdy plastik może inaczej reagować na ten produkt).

3 psiknięcia z atomizera na mikrofibrę i przetarłem kokpit.➡️ Warto zauważyć, że test wykonałem na zakurzonej powierzchni, na której leżał dresing.

Moje spostrzeżenia: Fajnie, że produkt jest od razu gotowy do użycia. Nie trzeba ustalać proporcji, rozrabiać i zwyczajnie ryzykować, że coś zrobimy źle. Rzeczywiście po przetarciu fibrą szybko odparował i nie zostawił smug. Nie musiałem nic docierać, poprawiać. Podczas aplikacji wyczuwalny zapach cytryny uprzyjemnia pracę przy aucie. Kokpit po użyciu produktu jest idealny, nic się nie lepi. Odniosłem wrażenie, że nabrał głębszej czerni. Produkt działa jak APC - czyści powierzchnię i przygotowuje ją do nałożenia kolejnego dresingu.

Na zdjęciu kokpit zaraz po użyciu produktu.

627310945_tevo(1).JPG.02b2b7dde62ae710b282ee9996461987.JPG

 

Dziękuję grupie @Tevopoland za możliwość przeprowadzenia testu tego produktu. Świetna propozycja! 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@kaka17ab  no wybacz ale do testu to nie należy na pewno, zdjecie jakies z pupy dałeś i opis tez od łepka aby odklepać tylko darmowy tester i dziekuje dobranoc jestes czysty 🤨. Tragedia jednym słowem, mógł bys sie chociaż postarać zrobić cos oryginalnego. 

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Panowie nie każdy musi tworzyć profesjonalne teksty, więc wybaczcie koledze, napisał jak umiał i dzięki za test bo wymienił kilka zalet produktu. 

Co do świecenia sie tworzywa to przy takim mocnym zbliżeniu świeci się plastik a nie produkt, i tu nie macie zupełnie racji. 

czekam na inne opinie od Was.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Szklane, błyszczące materiały. Ekrany LCD w autach, ekrany monitorów i tv. 
Na tych elementach przetestujcie ten produkt. 
W mojej opinii jest mistrzowski. Jeszcze się na mim nie zawiodłem w ww. przypadkach. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
43 minuty temu, Tommy Lee napisał:

Czyli śmiało można go porównać z Soft Wash Mistem??? Jeśli tak to jak on wypada w porównaniu z tym Softem???

No właśnie u mnie Soft99 nie za bardzo się sprawdza, a ten Tevo robi robotę profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.