Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ciotka wygrała auto w "loterii banku" - biały lakier citroen. naklejki banku są na kilku elementach auta - muszą tam zostać przez rok. jakaś rada żeby po ich zdjęciu nie było "przebarwień"? ew, da się to później "wyrównać"?

Posted

Bez problemu wyrównasz potem lakier polerką . Robiłem kiedyś Aurisa wykupionego z RAFAKO i wszystko ładnie się wyrównało. 

Posted

@powalla nie miałem takich przypadków; chodzi mi o to, że jeśli zdejmę naklejkę po tym czasie to zostanie po niej "jaśniejszy ślad". polerowaniem da się to wyrównać?

 

Posted
9 godzin temu, CarlosBlack napisał:

@powalla nie miałem takich przypadków; chodzi mi o to, że jeśli zdejmę naklejkę po tym czasie to zostanie po niej "jaśniejszy ślad". polerowaniem da się to wyrównać?

 

Tak da się wyrównać

Posted
@powalla nie miałem takich przypadków; chodzi mi o to, że jeśli zdejmę naklejkę po tym czasie to zostanie po niej "jaśniejszy ślad". polerowaniem da się to wyrównać?
 

Nawet dobry cleaner lekkoscierny jak AW i bedzie git :-)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.