Skocz do zawartości

Liquid Elements A1000 mini


KUBA46

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba raczej się zdecyduje.... najwyżej jeśli nie będzie zdawała egzaminu to sprzedam i kupię flexa.... chce odrazu zamówić dużo padów gąbek itrudno właśnie znaleźć takie które będą dobrze pasować do talerza 38mm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
8 godzin temu, Oskuterach napisał:

W którym internetowym sklepie można je nabyć bo nie dam rady znaleźć..?

Przyznam, że nie jest to takie łatwe, bo chyba DetailingMafia nie prowadzi swojego sklepu internetowego, albo nic o tym nie wiem. Działają przez partnerów. odwiedź ich profil u nas na KA czyli @Detailing Mafiai napisz do nich, lub odwiedź ich stronę detailingmafia.pl i sprawdź kontakt. 

Tak wygląda komplecik:😀

dm1.jpg.98e86c49d67472442c72c5ac6dbd1ce7.jpg

A tak jest z 'tyłu', czyli od strony rzepa. Jest tam ich fajne logo :-D

dm2.jpg.c62babd970dab13149ebc3be7ba6da6e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Moim zdaniem talerz 50mm do tej maszynki jak i Ibrid jest za duży, jeżeli już musimy to praca na opcji "rotacja" i pady ścięte na prosto, a nie rozszerzające się. Działać, jak sami zauważyliście działa ale została stworzona na inne obciążenie i może to się odbić na trwałości maszynki jak i samego silnika.

W dniu 8.10.2019 o 20:42, Treys napisał:

...... reszte ich maszyn jest bardzo słaba.....

Testowałeś ich najnowszą "białą" serię maszyn np ta o skoku 15mm ? Po testach obciążeniowych pod kątem utrzymania ruchu rotacyjnego pada, moim zdaniem na razie nie ma konkurencji. pomijając inne aspekty jak wykonanie, kabel, praktycznie zerowe wibracje jak na maszynę DA.  Seria czarno/pomarańczowa na pewno była słabszą serią ale i tak moim zdaniem bardzo dobrą bo np maszyna o skoku 8mm która była bliźniakiem maszyny 8mm od ADBL, gdzie w ADBL szczotki trzeba wymieniać 4 razy częściej.

Po tym teście niektóre maszyny, które w sieci są bardzo polecane przestałem zamawiać na stan bo totalnie nie zdały egzaminu.  

 

Tak poza tematem to:

Początkująca osoba która nie wie że trzeba zwracać uwagę na ruch rotacyjny nawet przy maszynie DA, nie jest w stanie stwierdzić że niektóre maszyny poza wibracjami nic nie robią. Później biorą się takie opowieści że maszyna o skoku 15mm nie tnie i jak do cięcia to tylko 21mm i na to talerz 125mm (co jest kolejnym przykładem zmiana która może wpłynąć na żywotność maszyny, chyba że talerz 125mm odpowiednio wyważymy)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Wiadomo każdy może mieć swoje zdanie, ale według mojej  opinii wykonanie wszystkich tych firm jest zbliżone i w sumie aktualnie mało odbiegające od dużo droższych, i dopiero podczas pracy zauważalne są różnice. W wolnym zimowym czasie postaram się nagrać jakieś video pokazujące różnice w pracy 👍

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie do użytkowników wersji v2, nie wiem czy to normalne i czy u Was również To występuje, maszynka czasami startuje dopiero z 2,3 biegu, czasami  po naciśnięciu „spustu” nie uruchamia się wcale, a sprzęt jest praktycznie nowy nie pracował jeszcze na poważnie ani chwili.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
11 godzin temu, Oskuterach napisał:

czasami startuje dopiero z 2,3 biegu, czasami  po naciśnięciu „spustu” nie uruchamia się wcale

Raczej wietrzę jakiś problem z maszynką. osobiście nie zauważyłem u siebie takiego działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Moderator

Odkopie troche temat, Jako że nie posiadam sensownej małe maszyny to pomyslałem o kupnie LE A1000V2 badź proxxonie akumulatorowym, cenowo podobnie, LE ma ta przewage ze moze pracowac rotacyjnie i DA a proxon tylko rotacyjnie. Uzywał ktoś obu tych maszyn i ma jakies spostrzeżenia? Czy lepiej kupic zwykłego proxxona na kablu i nie przepłacać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.